Yuumao

אה, שמעתי שיר שלה ממש מזמן

כשחיפשתי שירים של יוקארי טאמורה הגעתי לשיר סיום בגירסא שלה, ואז גם שמעתי את השיר פתיחה של קאשימאשיXD; אם אני זוכרת נכון, אז בהמשך הפרקים חלק מהמדובבות גם שרות את השיר הזה, לא? אני אישית מעדיפה את הפתיח, eufonius הפכו עם הזמן לבין הלהקות האהובות עליי.^^; אני חושבת שאנסה לשמוע עוד שירים שלה בזמן הקרוב. יש לך המלצות?

שמעתי רק את זה ועוד שיר אחר שלה, גם הוא

מהסדרה. בשבועות האחרונים צפיתי בה (לא אהבתי) וכאמור משם גיליתי אותה. מפרק 2 עד 7 ובפרק האובה היא מבצעת את שיר הסיום, מפרק 8 ועד 11 הוא בביצוע של מדבבת אחרת בכל פעם ובפרק האחרון היא מבצעת שיר אחר (זה שהזכרתי בכותרת) וממנו דווקא לא כזה התלהבתי. את שיר הפתיחה דווקא ממש לא אהבתי, כנ"ל לגבי הקול של טאמורה יוקארי (כמדבבת וזמרת), אם כבר אז הוריאה יוי.

יאי, הוצ'אןX3

היא אחת הזמרות והמדובבות היפניות הראשונות שהכרתי אי פעם, דרך האנימה פרוטס באסקט. יש משהו שאני מאוד אוהבת בקול של הזמרת הראשית של אפאוניוס (הלהקה של הפתיח), למרות שרוב השירים שיצא לי לשמוע של הלהקה דומים בצורה מפחידה אחד לשניXD; את הקול של יוקארי טאמורה אני ממש אוהבת בתור מדובבת, כזמרת לא יצא לי לשמוע כל כך הרבה, אבל את מה ששמעתי יחסית אהבתי.

למעלה