YYYYY הרוסו הזה מושחתים מהיסוד

dafgol

New member
YYYYY הרוסו הזה מושחתים מהיסוד ../images/Emo6.gif

תצ'מעו, היינו הערב במסעדת רוסו, מה שיש לי לומר עליה......חבלזמזמז....יאמי יאמי מאמי
אומנם אני לא רגילה לאכול כבר בשעות כאלה ובוודאי לא אוכל כזה.....אבל אחרי הרבה הרבה הרבה זמן שלא טחנתי ככה...מותר לחגוג ולהתפרע ...במידה. אין לי מושג איך המחירים שם....לא שלימנו אלא הבוס של גולן הזמין אותנו.....כנראה שגם בגלל זה היה לי נעים וטעים יותר
המקום מקסים, בדיעבד בעצם נזכרתי שהייתי שם בגלגול הקודם של המסעדה הזו, כשהיתה עוד חדשה...לפני שנים.... המקום לא כשר , למי שזה לא מפריע - מקום מומלץ ! כל שנה הבוס של גולן מזמין את העובדים ובנות הזוג לארוחת שחיתות במסעדה (שנה שעברה היינו ב"צל תמר" ליד הכנרת). מאוד נזהרתי מה אני מכניסה לפה, גם בגלל הדיאטה וגם בגלל הבעיות שיש לי, אכלתי הרבה סלט עלים
בלי לטעום ממנות הפתיחה הלחמים והחמאות.....(שהיו מאוד טעימים כנראה....) אכלתי "רק" מנה עיקרית.....סטייק משובח וסלט , נשנשתי כמה צ'יפסים....מה יש מותר לא ? ובסוף בא השוס....עוגת שוקולד חמה עם גלידה....אז על הגלידה ויתרתי אבל העוגה....מושחתת מהיסוד, קרימינלית , מתוקה ונמסה בפה....תענוד לגוף ולנשמה....זה סוג הצ'ופרים שמותר פעם ב..... אוקצור - מומלץ למי שלא שומרים כשרות ( יש שם מאכלי ים ושכמותם שאני באופן אישי לא יכולה לסבול....בעעע...אבל גולן אומר שזה היה מעולה) ביום שישי אנחנו ב"ספגטים" ברמת ישי עם כל המשפוחה....בסוף אני אתחיל לכתוב ביקורת מסעדות
דניייייי שמחה שפגשתם קצת את ברי רזי וההורים שלי, מחר אני מקווה שאולי ניפגש? אני מתגעגעת
יאללה הולכת לחפש משחק חדש....מצ'עמם לי, לא רוצה ללכת לישון כדי שהסטייק לא יעשה לי גורו גורו בבטן
לילה טוב

S r 35

New member
שמחה שנהנתם ../images/Emo140.gif

מאחלת לכם בילוי נעים גם בספגטים. ויום נישואין שמח להורייך.
האמת, שאם כל הדיבורים על מסעדות גם לי מתחשק רק שאני לא יודעת מתי ואיך אני אבצע את זה בעתיד הקרוב. אולי באמת נחגוג יום-הולדת כמעט משותף ב"רוסו"? לילה טוב
ד"ש לילד הגדול ונשיבוקים לנסי
ים הקטנים והמתוקים

dafgol

New member
כנראה שבשישי לא נצא לספגטים ...

בנתיים קרני (גיסתי לעתיד) בבית חולים וכנראה תנותח בגלל שבר מפשעתי. מחכה שערן יעדכן אותי מה החליטו הרופאים.....

לולי72

New member
אוי ואבוי

מה זה זה? היא צריכה להיות בהכנות קדחתניות לחתונה ולא בבית חולים. מה זה הדבר הזה ואיך הוא קורה? נגרם?

dafgol

New member
באמצע הלילה עברה CT

מחכים לתשובות וכנראה לניתוח.

S r 35

New member
אוי דפנה ../images/Emo10.gif שתרגיש טוב ../images/Emo57.gif

מה זה בקע מפשעתי (הכוונה למה שמכונה קילה?) ואיך זה קורה ככה פתאום? ... אוף! זה באמת מה שהיה חסר לכם עכשיו, לשם גיוון. מקווה שהיא תרגיש טוב ותתאושש במהירות מהניתוח.
מאחלת לכם רק בריאות ורק טוב, כמו תמיד. איך אתם? גולן, את, הבנים? ...

dafgol

New member
תודה

זה כנראה לא שבר, לא יודעים מה זה, קיבלה זריקות לשיכוח כאבים ושוחררה הביתה ( הלכה לישון כמובן) באמת בדיוק מה שחסר להם עכשיו....חודשיים לפני החתונה. אנחנו בסדר גמור....ז"א הילדים בסדר
אני במצב גמור

S r 35

New member
דפנה איך קרני מרגישה?

יקח זמן עד שידעו או שאלו בדיקות עם תשובה מיידית? מחזיקה לכם אצבעות שיהיה בסדר
תעדכני
ותרגישי טוב, גם את

dafgol

New member
לא יודעים מה יש לה

גם אחרי הCT לא הצליחו לאבחן, היא כרגע בבית נחה עם משכחי כאבים וזריקות שקיבלה....מנסה להתאושש, סיפור מוזר.
שרה

לולי72

New member
דפנה - שאלה לי

את יודעת אם היא במקרה סביב מחזור. זו שאלה אינטימית אני יודעת, אבל אולי זה משהו כמו שלי היה (אני מאוד מאוד מאוד מקווה שלא), את יודעת איך זה התחיל? עם כאבי בטן באיזה שהוא צד? ימין? שמאל? אצלי הסיפור התחיל בזה שסביב המחזור היו לי כאבים נוראיים, כאבי תופת בצד שמאל שרק זריקת וולטרן הצליחה לשכך וכמובן להרדים אותי לכמה שעות.

S r 35

New member
אוי דפנה.

אני מחזיקה לקרני אצבעות שהכל יהיה בסדר ושהיא תתאושש מהר.

S r 35

New member
אויש. אמנם לא נעים בכלל ...

אבל מזל שזו רק אבן בכיליה ולא משהו גרוע יותר, לא עלינו.
שתרגיש טוב. המון בריאות
ושעד החתונה הכל יעבור - כמו שאמרנו כשהיינו ילדים

frige

New member
דפנה - שמחה שנהניתם והמון בריאות לקרני../images/Emo24.gif

למעלה