Ziggy Marley:)

sundhri

New member
Ziggy Marley:)

אני בטוחה שחרשתם רבות בנושא,אבל תסלחו לי,אני חדשה... מתי ההופעה? כמה עולה? והאם יש איזשהו דיסק שלו עליו הייתם מעוניינים להמליץ לי? (כמו שהבנתם,אני על תקן בורה בכל מה שקשור לזיגי מארלי,אבל תעזרו לי לשנות את זה,אה?חח) :))

yaarasta

New member
זיגי מארלי בישראל

זיגי מארלי יופיע בהאנגר 11 ב- 27.7 החל משעה 21:00, יופיעו איתו ובלעדיו: מוש בן-ארי, מוקי ופילוני, ופורטיסחרוף כרטיס כניסה: 179 ש"ח הופעה שניה לאנשי הצפון תתקיים בבננה ביץ', אכזיב ב- 28.7 יופיעו עמו התקווה-6, איאם וקנגרו כרטיס כניסה: 149 ש"ח לכרטיסים באזור ת"א והצפון: 054-7667489 לכרטיסים באזור המרכז והדרום: 054-7278395 אלבום מומלץ של זיגי: Dragon Fly אלבומים ומוסיקה נוספת (נלקח מכתבה של גיל ראסטה): השיר הראשון שביצעו נכתב והופק ע"י אביהם ב- 79': Children Playing in the Streets בוב העביר בטקס חגיגי את כל התמלוגים מהשיר לאומות המאוחדות לכבוד שנת הילד הבינלאומית, זיגי היה רק בן 11! ב- 1985 יצא Play the Game Right ב- EMI אלבום שהוקלט באולפן Tuff Gong בקינגסטון, ג'מייקה עם מיטב הנגנים המקומיים כולל האחים בארט ,חטיבת הקצב הקטלנית של בוב:Family Man (בס) ו-Carlton Barrett (תופים). אלבום מצוין שמזכיר מאוד את אלבומיו של בוב מארלי וכולל עיבוד מחודש ל- What a Plot . למרות גילם הצעיר של הילדים הוכיח האלבום שצאצאיו של בוב ניחנו גם הם בכישרון יוצא דופן. Hey World יצא ב- 1986 ב- EMI והצלחתו הובילה לסיבובי הופעות רבים של ההרכב ברחבי ארה"ב והפיכתם לשם דבר. ב- 1988 יצא ב- Virgin Conscious Party שגרף את פרס הגראמי בקטגורית אלבום הרגאיי הטוב של השנה. את האלבום המצליח הפיקו חברי ה- Talking Heads כריס פרנץ וטינה וויימאות'. מכירותיו עברו את הפלטינה בכמה מדינות והשיר Tomorrow People הפך ללהיט בינלאומי. להיט נוסף מהאלבום Tumbling Down הוא סינגל הרגאיי הראשון שהגיע למקום ראשון במצעד ה-R&B בארה"ב. ב- '89 יצא One Bright Day אלבום שגרף אף הוא את פרס הגראמי. אחריו הגיעו (Jahmeyka (91'), Joy and Blues (93 ו- Free Like We Want 2 B (95) שיצא בלייבל Elektra. ב- 97' יצא Fallen is Babylon שזיכה את ההרכב בגראמי נוסף. Spirit of Music יצא ב- 99' ואלבום הופעה חיה יצא ב- 2000. זיגי החל להיות מעורב חברתית באמצע שנות התשעים והקים את הלייבל Ghetto Youths Crew. לאחרונה הצטרף לצד אמנים רבים לקמפיין מודעות לאיידס. אלבום הסולו הראשון של זיגי Dragon Fly יצא ב- 2003 ב-BMG אחרי 20 שנה שהיה הכוח המניע של ה- Melody Makers. באלבום שרבים ציפו לו ביטא זיגי בחופשיות את החיפוש האישי שלו כאמן יוצר.

MC SammY

New member
מוקי יופיע עם זיגי?!

פייייייי. אני כלכך כלכך שם.

Jah 3

New member
כל מה שיש לי להגיד זה ......

וואו. Big up לכל מארגני האירוע.... אני קונה כרטיס ואתם? Jah bless

LIKUSH 1

New member
מישהו יודע ?? ../images/Emo35.gif

איך הולכות להיות ההופעות באכזיב? באיזה שעה? ומתי כל להקה מופיעה?

אממ.. מדברים על עוד יותר מחודשיים-

אז לא נראה לי שיש כרגע ליין אפ.. אבל אולי יש מצב.. אני אנסה לברר!

איזה הומאים יואו.. מזה אהבלים..

מה הקשר הדתיים?!?!? איפה ההופעה שלהם שזה מפריע לדתיים?!? או שזה מבחינה שהם רוצים להגיע להופעה?!?! לפי מה שאני יודעת, בן אדם ששומר שבת, זה אומר שהוא מאמין בה', שהוא דתי, ולאנשים כאלה אסור ללכת למקומות או הופעות של גויים. מה אתם אומרים?!?! צודקת או לא?! -כשף!

MC SammY

New member
אנערף.

אבל אין מה לעשות, אנחנו גרים במדינה די דתית וצריך לכבד ת'רצונות שלהם.

ngtu

New member
ממש לא

מה זה קשור? לא כולם חרדים אדוקים תפתחי קצת לעולם הדתי, חלקם מבינים יותר ממך וממני במוזיקה, וכן- גם שומרים שבת ומצוות. הסיבה שהם מתלוננים כנראה זה כי הם רוצים לקחת חלק מזה, וביננו- יום שבת זה היום הכי תקוע לעשות הופעה. ולא כדתייה- אלא כאחת שהשנה נפתחה לעולם שלם ומורכב. one love sista =)

להיפתח לעולם הדתי?!?!?!?

מאמי.. אני אומנם חילונית גאה, אבל אני באה ממשפחה דתיה, מאוד דתיה אפילו חח, מלא רבנים, בני ישיבות וכאלה.. אנ'לא סתם יזרוק הערות כאלה באוויר!! קחי סתם דוגמא- אחותי לפני 10 שנים הייתה הולכת להופעות באופן קבוע של אמן X, בשנתיים- שלוש האחרונות אני התחלתי ללכת להופעות של אותו אמן X- אז הזמנתי את אחותי לבוא איתי (היא דתייה דוסה כזו..) ומה היא אמרה לי??!?! "אוי ואבוי, ללכת למקום של גויים, שיש בו תאווה (תעווה?) וכו'.." אז אולי כן יש קשר.. יכול להיות שהאשכנזים והספרדים שונים בכל הדברים האלה- כי אני יודעת שחלק יותר מחמיר וחלק פחות.. אז אחותי, יכול להיות שאת יודעת דברים שאני לי יודעת ולהפך.. לא ישר לתקוף ולהגיד מה הקשר- כי יש קשר.. יאנו הבנת ת'קו מחשבה שלי??!?!? כי אם לא אני יכולה לפרט עוד חח
-כשף!

Dtiup

New member
צ'יל דודה

יש דתיים ויש דתיים... הממש בקטע לא ילכו.. אבל יש לא מעט דתיים לא קיצוניים כ"כ... וכו'... בייחוד בני נוער.. שאין סיבה שלא יבואו להופעות האלו.. אך לא בשבת.. יא דיג?

התשובה בשאלה שלך.. יאנו אם הם לא

קיצוניים כל כך.. אז הם יכולים להגיע להופעה בצאת שבת.. וטאכלס מזה משנה להם אם זה התחיל לפני צאת שבת או אחרי צאת שבת. טוב נו.. יש הרבה סוגים של דתיים- וכל אחד הולך לפי הזרם שהוא ניסחף אליו. ובקשר ל "צ'יל דודה" חח, אני רגועה.. ואם ההודעה שלי היתה תוקפנית אז סליחה, לא התכוונתי. -כשף!

bmt29

New member
כשף...

ה"דתיים" מתחלקים לתתי קטגוריות שונות: "כיפות סרוגות", "חרדים" וכו'... מה לעשות שהיום הרוב השולט הוא ה"כיפות הסרוגות" ושבציבור הזה אין בכלל בעיה להגיע להופעות. להפך הם מראים נוכחות גבוהה. הופעה שהתחילה לפני צאת השבת יוצרת אצלהם בעיה הלכתית, שהיו מעדיפים להימנע ממנה... LOVE & JAH BLESS

למעלה