בינה מתקדמת בפון

Harrington

Well-known member
מנהל
בחיי שהטלפונים החכמים האלה נהיים יותר ויותר חכמים מאיתנו
מאז ש(לפחות אפל)הפסיקו לצרף ספרון 'הוראות' למכשירים שהם מוכרים, יש לי הרגשה שרוב מהאנשים (לפחות אלו בגילי. יתכן שאצל הצעירים זה שונה) לא משתמשים ב90% ממה שהמכשיר יודע לעשות. פשוט לא מכירים ולא יודעים את כל התכונות השימושיות. אז כשצריך משהו ספציפי, בודקים. אבל יתכן שיש למכשיר 1001 תכונות חביבות שהייתי שמח להשתמש בהן, אם רק הייתי יודע על קיומן :).

משתמשמים בבינה מתקדמת במכשיר שלכם? צפה בקובץ המצורף 99883 לבינה מתקדמת ?
מגניב, אפשר לדבר עם כאלו שלא מבינים את שפתך ואת לא מבינה את שפתם.
לא יצא להשתמש בזה, כי קהל היעד שלי מבין אנגלית, אבל זה יכול מאוד לעזור.
אשמח לראות את זה בפועל ולראות כמה זה מעשי.

משתפרת1

Well-known member
מי שקונה את הסמסונגים החדשים- יש לו את זה. ענין של זמן עד שבכל הטלפונים תהיה בינה מלאכותית, לא ענין של בחירה שלנו.
בינתיים אם יש לכם טלפון שאיננו סמסונג S24 וחשקה נפשכם בכמה ביצועים של בינה מלאכותית- יש בווטסאפ (לפחות באנדרואיד, לא בדקתי באייפון) אפשרות להצטרף לקבוצה שקטה שנקראת
Fredo BOT.
בקבוצה הזו מקבלים מדי פעם טיפים לשימוש ב- AI דרכה, ההתכתבות היא רק בינך לבין הבוט.

אפשר לבקש ממנו (גם בעברית) להכין תמונה לפי רצונכם. כותבים לו img או image ואז תיאור מה שרוצים (למשל- כתבתי בעברית מטוס נוחת על פטריה, 6 גמדים רוקדים סביב וקשת בענן מעל). וכך- ליצור ברכות אישיות או תמונות כרצונכם.

אפשר להגיע ישר ל- GPT לקבל מידע. כותבים בקבוצה gpt-reset ומתחילים שיחה עם ה- GPT.

אם מעבירים אליו הודעה מוקלטת שהגיעה בווטסאפ אחר (לפעמים לא מתאים לשמוע הודעות מוקלטות, למשל בישיבה או בשיעור או בשעה שאחרים ישנים) הוא יתמלל אותה ויכתוב לכם את הנאמר.

יש עוד המון אפשרויות בבוט הזה. אני קיבלתי קישור, תבדקו בגוגל איך מצטרפים אליו.

1709912861354.png

מי שקונה את הסמסונגים החדשים- יש לו את זה. ענין של זמן עד שבכל הטלפונים תהיה בינה מלאכותית, לא ענין של בחירה שלנו.
בינתיים אם יש לכם טלפון שאיננו סמסונג S24 וחשקה נפשכם בכמה ביצועים של בינה מלאכותית- יש בווטסאפ (לפחות באנדרואיד, לא בדקתי באייפון) אפשרות להצטרף לקבוצה שקטה שנקראת
Fredo BOT.
בקבוצה הזו מקבלים מדי פעם טיפים לשימוש ב- AI דרכה, ההתכתבות היא רק בינך לבין הבוט.

אפשר לבקש ממנו (גם בעברית) להכין תמונה לפי רצונכם. כותבים לו img או image ואז תיאור מה שרוצים (למשל- כתבתי בעברית מטוס נוחת על פטריה, 6 גמדים רוקדים סביב וקשת בענן מעל). וכך- ליצור ברכות אישיות או תמונות כרצונכם.

אפשר להגיע ישר ל- GPT לקבל מידע. כותבים בקבוצה gpt-reset ומתחילים שיחה עם ה- GPT.

אם מעבירים אליו הודעה מוקלטת שהגיעה בווטסאפ אחר (לפעמים לא מתאים לשמוע הודעות מוקלטות, למשל בישיבה או בשיעור או בשעה שאחרים ישנים) הוא יתמלל אותה ויכתוב לכם את הנאמר.

יש עוד המון אפשרויות בבוט הזה. אני קיבלתי קישור, תבדקו בגוגל איך מצטרפים אליו.

צפה בקובץ המצורף 99926
איך מגיעים לקבוצות האלו ללא קישור הזמנה?

משתפרת1

Well-known member
איך מגיעים לקבוצות האלו ללא קישור הזמנה?
בגוגל fredo bot נותן את הקישור:

ובקישור הבא יש הסבר על פרדו וכמה דברים שהוא יודע לעשות. משני הקישורים אפשר להוריד את פרדו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה