יחזקאלי תקף את תמרי ואמר לו: "אתה מייצג את האמריקאים, אבל האמריקאים לא מבינים ערבית".

מוטי חוף

Well-known member

צבי יחזקאלי לגיל תמרי: "אל תדבר בתחומים שאתה לא מבין"​

פרשני חדשות 13 צבי יחזקאלי וגיל תמרי התעמתו באולפן: "אתה מייצג את עמדת האמריקאים שלא מבינים ערבית".​

י"ח בחשון תשפ"ד 2.11.23, 20:37

עימות התרחש הערב (חמישי) בשידור חי בין הפרשן לענייני ערבים של חדשות 13 צבי יחזקאלי לבין פרשן חדשות החוץ של החברה גיל תמרי.

השניים השתתפו בפאנל שעסק בהתנהלות ארה"ב במהלך המלחמה.

יחזקאלי תקף את תמרי ואמר לו: "אתה מייצג את האמריקאים, אבל האמריקאים לא מבינים ערבית".

"אני 30 שנה ערביסט, אני יודע ערבית וחי עם ערבים, אתה לא מבין ערבית ולא מכיר את אבו מאזן ועראפת. אל תדבר בתחומים שאתה לא מבין, אחי היקר",
הוסיף.

תמרי ניסה להגיב לדבריו אך יחזקאלי קטע אותו ואמר: "בוא ננהל דיון, זה לא רק אני ואתה",
תמרי השיב: "בוא נדבר בעובדות ולא בסיסמאות".
יחזקאלי ענה: "הנה עובדה:
האמריקאים הפקירו את עיראק, הפקירו את אפגניסטן, ברק אובמה זכה בפרס נובל לשלום וארבעה מיליון נהרגו במזרח התיכון".
תמרי הגיב: "אין לנו ויכוח על העובדות האלו".

The Real Big Joe

Well-known member

פרשני חדשות 13 צבי יחזקאלי וגיל תמרי התעמתו באולפן: "אתה מייצג את עמדת האמריקאים שלא מבינים ערבית".​

עימות התרחש הערב (חמישי) בשידור חי בין הפרשן לענייני ערבים של חדשות 13 צבי יחזקאלי לבין פרשן חדשות החוץ של החברה גיל תמרי.

"אני 30 שנה ערביסט, אני יודע ערבית וחי עם ערבים, אתה לא מבין ערבית ולא מכיר את אבו מאזן ועראפת. אל תדבר בתחומים שאתה לא מבין, אחי היקר",
הוסיף.

תמרי ניסה להגיב לדבריו אך יחזקאלי קטע אותו ואמר: "בוא ננהל דיון, זה לא רק אני ואתה",
האמריקאים הפקירו את עיראק, הפקירו את אפגניסטן, ברק אובמה זכה בפרס נובל לשלום וארבעה מיליון נהרגו במזרח התיכון".
מאז שחזר בתשובה עלה לו השתן לראש.

מוטי חוף

Well-known member
אתה מתבקש להפסיק להטריל להשמיץ אישית ולהתחיל ,לפחות פעם אחת לרפואה ,לענות לעיקר לנושא ולתוכן !!!
אתה הינך מחלל/מבזה את פורום אקטואליה המכובד האיכותי שהוא ספינת הדגל של תפוז .

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מתבקש להפסיק להטריל להשמיץ אישית ולהתחיל ,לפחות פעם אחת לרפואה ,לענות לעיקר לנושא ולתוכן !!!
תשמע את ממש נמ"ר.*
הנסיונות הפתטיים שלך לכוון אותי לתגובות שימצאו חו בעיניך, מגלים אישיות ילדותית. אתה תמשיך לעשות קופי פייסט לא רלוונטי בכל תחום (מעולם לא בקשתי שתשנה זאת, כי מה אתה כותב זה עניינך) ואני אגיב כרצוני.

*נודניק ממדרגה ראשונה.

איציק5111

Well-known member
תתעלם ממנו, אני היום התחלתי להתעלם ממנו ועוד כמה שמאלנים מסריחים.

לגבי תמרי הוא חי בבועה והדברים שהוא אומר בלי שהוא מבין במציאות ובמה שקורה בשטח מביאים לשפיכות דמים

The Real Big Joe

Well-known member
תתעלם ממנו, אני היום התחלתי להתעלם ממנו ועוד כמה שמאלנים מסריחים.

לגבי תמרי הוא חי בבועה והדברים שהוא אומר בלי שהוא מבין במציאות ובמה שקורה בשטח מביאים לשפיכות דמים
אתה לא אמור לגלוש פה - אם יש לך מינימום כבוד עצמי.

Harrington

Well-known member
מנהל
רק תוקפי דת פבלוביים יראו זאת כך. פרשנותו המקצועית של יחזקאלי הרי לא השתנתה. כשהיה בלי כיפה נחשב אמין ומקצועי. כיום פתאום "עלה לו השתן לראש". דבריך מעידים על בעיה אצלך יקירי, לא אצל צבי יחזקאלי.

Harrington

Well-known member
מנהל
היא בהחלט השתנתה. מה שמאפיין את המאמינים זה הבטחון המופרז בצדקתם...
בדיון הזה אתה מתכוון? שמע, הוא ערביסט, תמרי מה לעשות, לא. אז בדיון על ערבים אכן הסיכוי שיחזקאלי צודק על-פני תמרי גדול. אין לזה שום קשר כיפה וציציות. אבל התעלמת מהנקודה שלי :). אני מסופק שהיית חולק על המשפט הקודם בתגובתי אלמלא היה חוזר בתשובה. זה כאמור, מלמד על מה שכתבתי למעלה. הבעיה היא לא אצל יחזקאלי.

איציק5111

Well-known member

הוסיף.

תמרי הוא אדיוט כמו כל אנשי התקשורת ראשי מערכת הביטחון הפולטיקאים, הם מנותקים , הם חיים בבועה

למעלה