מאמינים במתקשרים? לטענתו ניבא את הקורונה.

שמלת תחרה1

Well-known member
ניקולס אוג'ולה, מתקשר מוכר מלונדון, תמיד מסתכל קדימה אל העתיד.

Harrington

Well-known member
מנהל

מאמינים במתקשרים? לטענתו ניבא את הקורונה.​

מאמין תיאורטית בקיומו של דבר כזה, אבל לא בדמות "מתקשרים" למיניהם שעוסקים בזמרות פופ וכיו"ב.

מוזר לי שכתוב שהוא טוען שניבא את הקורונה. מניח שקל מאוד לבדוק את זה. תואיל נא כותבת הכתבה לבדוק האם אכן ניבא משהו כזה (וכן, "נגיף מסוג שפעת" יכול לענות להגדרה) ומתי, ונדע במה דברים אמורים בלי להזדקק ל"הוא טוען".

באופן כללי מן הראוי לבדוק במקרים כאלו לא רק כמה נבואות התגשמו, אלא גם כמה התבררו כבלתי נכונות. כך סתם לדוגמה ובלי שמות, יש כאן גולש חביב שמעת לעת מתנבא על כל מיני דברים. מהזכרון אני יודע לומר לפחות לגבי חלק משמעותי מנבואותיו שהן לא התגשמו. האם זה שולל את האפשרות שיבוא יום והוא יוכל להגיד 'צפיתי את זה'? בוודאי שלא. אבל אם זה יקרה באחד מתוך 10 נבואות שכאלה, הרי שאלא אם כן מדובר במשהו מטורף לחלוטין שאיש לא יכול היה לצפות, זה חסר משמעות לחלוטין שצדק פעם אחת בודדת.

סופו של דבר, ליהדות יש עמדה ברורה בעניינים האלה. אני חי עם עמדה זו בשלום וטוב לי איתה :). לא זקוק ל"מתקשרים" למיניהם שיעשו הצגות לצרכי פרנסה וינסו להשפיע עלי פסיכולוגית.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מישהו ניבא שנתניהו יקים את ממשלתו השישית?

אפרת10512

Well-known member
אני חוזה שמחר תזרח השמש ועל פי מנין ימות השבוע מחר יחול יום שישי.
בקיצור קם עוד נוכל שמנסה לחרטט את כולנו

מלאכת מחשבת1

Well-known member
בודאי שמאמין.
אני מאמין ב"נס פך השמן", בסיפור המופלא על סולם יעקב, וששרה , שהייתה עקרה, ילדה את יצחק כשהייתה בת 90.
כ"כ פשוט.

למעלה