דיון: פרק 23 עונה 7! פרק סיום עונה

yafufa88

New member
פורמן וצ'ייס

(בעיקר צ'ייס) הרבה פחות מעניינים! מה בכלל העלילה שלהם?? לפחות לטאוב יש עלילה. אז נכון שהיא משעממת, אבל להגיד שצריך להעיף אותו בגלל זה - אם כבר אז יש אחרים שאין להם עלילה בכלל :/ דווקא משעשע אותי הקטעים עם טאוב ופורמן ביחד, איכשהו הם מזכירים לי את אריק ובנץ
מה שאני לא מבינה בסדרה הזאת, היא למה הם חייבים להעיף כל דמות נשית בה מתישהו? אם תשימו לב, אין שחקנית קבועה אחת שהושארה לאורך כל העונות, לעומת הגברים של הסדרה (כולם!!). מה הקטע שלהם? ועוד את קאדי? קאדי?? היא היתה אחת הדמויות הכי מעניינות בשבילי
(אחרי ווילסון והאוס) שמישהו יסביר לי בבקשה למה היא עזבה? העזיבו אותה או שהיא החליטה?

Guy950

New member
לפורמן וצ'יס כבר יש עלילה

רק שהם פשוט הודחקו לצד. לפורמן היה את הסיפור השלם עם אישתו (תזכירו לי מה השם שלה?) ועם זה שהוא הרג את הבחור הדיקטטור ההוא שגם אותו אני לא זוכר, ופורמן פשוט ההיסטוריה שלו זה שהוא שחור וסבל מהשטויות של אח שלו. טאוב לעומת זאת, לא יודע..הוא פשוט לא מעניין אותי. בחור שבוגד באישתו על בסיס קבוע... וקאדי עוזבת כי רצו לקצץ בשכר של השחקנית וממה שהבנתי היא החליטה לעזוב.

אני חושבת שהתכוונת לצ'ייס

צ'ייס אבד את אשתו לאחר שהרג את הדיקטטור ולעומת אנשים אחרים בסדרה הוא גם דמות מעניינת שפותרת להאוס תיקים מידי פעם לעומת דמויות אחרות שמחכות שיובילו אותם לפתרון... אם כבר התחלתי אז המשיך... הפרק היה הזוי מכל הבחינות.... בואו נתחיל עם העניין שבאופן כללי קאדי התגרה בהאוס עד שהוא באמת נשבר. כל הקטע שהוא ראה אותה עם משהו אחר, הוא הניח שהיא שקרה לו וכמו האוס היה צריך לעשות משהו דרסטי. עכשיו אני לא מצדיקה את כל עניין עם האוטו באמת שלא, אפילו אני הייתי בשוק, באמת אחד מסופי העונה היותר הזויים שראיתי... מצד שני הם השאירו לעצמם דרך להמשיך את הסיפור בכיוונים שונים. כל העניין עם טאוב באמת אבל באמת תרם לכל העניין שהפרק היה הזוי... פתאום לאחר כל הזמן הזה אשתו נכנסת ממנו להיריון במקרה שעוד בחורה בהיריון ממנו?! כמו שמשהי אמרה לי זה נהיה טלנובלה. הזניחו את שאר הדמויות בפרק משהיה לי נורא חבל, יכלו לעשות יותר אינטראקציה בניהם אבל החליטו לוותר על זה וזה באמת היה חבל כי הפרק הקודם היה הרבה יותר טוב. ולעומת משכולם אומרים להאוס יש עדיין (לאחר 7 עונות) רייטינג טוב אם תסכלו על רייטינג של סדרות אחרות. פרק סיום העונה היה בין חמשת הסדרות המובילות של אותו הערב שזה עדיין משהו לעומת סדרות כושלות אחרות שמחדשים אותם בלי בעיה ושופכים עליהם כסף מבלי הכרה. אני הבנתי שליסה רצתה ללכת... אני לא יודעת אם זה באמת בגלל שקצצו לה את המשכורת (קצצו גם לעומר והוא נשאר) או שזה היה החלטה אישית שלה, באמת לא ברור לי מה הלך שם. במיוחד לאחרונה היא נראתה כל כך מאושרת להיות שם. כנראה שאף פעם לא נדע את הסיפור האמיתי מאחורי כל זה אבל כמו שאומרים משלא רוצה להיות כאן - welcome. בנוסף לליסה אחד מהכותבים היותר מוכשרים גם עזב וממה שאני הבנתי ג'סי עדיין לא חתם אז העונה הבאה לפי דעתי יש לה שתי דרכים, להיות ממש אבל ממש גרועה או להוכיח שלהאוס עדיין נשאר כח במצברים ולהוכיח שהיא עדיין סדרה טובה.

רייטינג לא אומר כלום...

אפילו כאן בפורום יש כמה, ואני בינהם, שחושבים שהסדרה מזמן לא מה שהיא היתה פעם, אבל עדיין ממשיכים לראות באדיקות כל פרק שיוצא... אי אפשר לדעת כמה אחוזים מהרייטינג הזה רוטנים על המסך אחרי שהפרק מסתיים. תכלס ממשיכים לראות רק מתוך הרגל, חיבה לשחקנים, וקצת תקווה שמשהו עלול להשתפר... לגבי ליסה, חיבבתי גם את הדמות וגם את השחקנית, אבל באמת שאיך שהם כתבו את הסדרה היא מיצתה את עצמה כבר מזמן, כמה אפשר כבר לדבר על הרגל שלו כל הזמן?... והסיבה ההזויה שבגללה היא נפרדה ממנו... על זה נפרדים? ועוד אחרי שנים של היכרות, וכביכול אהבה... תכלס עבודה ממש גרועה של הכותבים.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לא יכולתי לרדת עליהם יותר טוב בעצמי... חבל... קילקלו סדרה שלמשך שלושת העונות הראשונות הייתה בעיני ההוכחה שיכולים להיות דברים טובים בטלוויזיה.

../images/Emo12.gifוואו צ'ילאאוט.. נסחפתם פה קצת עם הביקורת

השלילית..
מהפרק הראשון אתם רק יורדים על הסדרה.. שכחתם לרגע שאתם צופים בא כדי לקחת 45 דקות נחת ולהעלות חיוך על הפנים.. תפסיקו להשוות את העונה לעונות הראשונות.. שנסחפתם לגמרי עם הגל.. שכחתם שזאץ רק סדרה.. לא חושבים שזה קצת.. דבילי.. לרדת על כל פרק ולהמשיך לראות את הסדרה..? שהאוס ייגמר אני אתחרפן.. ואני מאמינה שכל מי שרואה את הסדרה.. אם זה לא היה ככה לא הייתם מחכים לפרק בקוצר רוח כל שבוע.. עלה לי חיוך דבילי על הפנים שהעונה נגמרה... גראנד פינאלה? כן! היה..! לא כל סוף צריך להיות דרמטי ואפוף תאונות ושוק.. האוס מאושר סופסוף! לא מפתיע?

o0Invisible0o

New member
די להגיד לנו איך אנחנו אמורים להרגיש..../images/Emo4.gif

חח כל הרעיון הוא לדון ולומר את דעתנו המנומקת. אני אישית מחכה שתגמר!! לא מחכה כל שבוע לפרק בכלל...והסיבה היחידה שאני ממשיכה לצפות זה כי כבר הקדשתי כמה שנים לסדרה הזאת ואני רק רוצה לראות איך זה יגמר - איך הכל יסגר. עכשיו? זה פשוט כואב לצפות כשכל פרק הוא כ"כ רע וזה באמת כ"כ מיותר למשוך את זה.. אני אישית את אי.אר הפסקתי לראות אחרי 9 עונות..כי מיציתי, וואי מזה מיציתי. לא באסה? לא לדעת איך באמת נגמר? לא לעקוב עד הסוף? אני שונאת את זה וחושבת שפשוט צריך לסיים תוכניות בזמן. האוס, צריכה להגמר..מקווה ממש שעונה 8 תהיה אחרונה..כי אחרת אני כבר באמת פשוט אפסיק לצפות וחבל.
סורי על החפירה, זה באמת מה שאני חושבת ומרגישה.
ולגבי ביקורת שלילית מהפרק הראשון- מיותר לציין שזה ממש לא המקרה. כל הפרקים עד סוף עונה 4 ראיתי יותר מפעם אחת ואשמח להמשיך ולצפות בהם עוד..

חלילה!! אני לא אומרת איך להרגיש..

פשוט זה חוזר על עצמו.. וזה די מציק.. לא שוללת מאף אחד חס וחלילה את הזכות שלו לקום ולהגיד את מה שיש לו לומר.. אבל אם הסדרה כ"כ גרועה אפשר להפסיק לראות ולא "לסבול" כל פרק ולראות את הפרק האחרון או תקצירים וכאלה.. גם אני כמוך ראיתי אי.אר. הפסקתי לעקוב כי וזה לא היה כזה נורא לפספס פרקים.. או בכלל להפסיק לראות.. שזה לא מעניין.. זה לא מעניין! לא רוצה שמישהו יפגע ממה שאמרתי.. כמו שאמרת.. כל אחד ואיך הוא מרגיש
והתכוונתי לפרק הראשון של העונה השבעית..
אני אישית אבכה שהאוס יגמר חחחחח

yafufa88

New member
לדעתי

כל העונות עד השישית היו מעולות (לא, אני לא חושבת שהן צריכות להיות דומות לראשונות כי ככה נשתעמם בסוף, צריך שינויים ופיתוחים) אבל העונה הזאת - אני מודה שהיתה ירידה לא קטנה, והפרק הזה - היה פשוט בושה!! זה גם כ"כ לא מתאים להאוס, לא אמין, גרם לי לאבד את האמפתיה שלי לדמות שלו.. אין שום עלילה לפורמן או צ'ייס, העלילה של טאוב טלנובלית ומ-ש-ע-מ-מ-ת, קאדי עוזבת, הסיפור של 13 כבר מיצה את עצמו, ועם ווילסון (הדמות האהובה עלי) בכלל לא קורה כלום. בקיצור - אכזבה עמוקה, והיא עמוקה בגלל שהסדרה הזאת היתה כ"כ טובה!

brzchen

New member
לא פרק משהו

לפחות שהיה נכנס בבית והורג את קאדי וככה נותן סיבה שלא תהיה בעונה הבאה.

ואז עונה 8 הייתה שילוב של האוס ואוז...

הוא היה פותר תעלומות רפואיות בכלא... דווקא היה יכול להיות מעניין.

o0Invisible0o

New member
חח..אני זורמת עם זה!../images/Emo8.gif../images/Emo58.gif

סתם, היה דורס והורג אותה ואז משתחרר על אי שפיות זמנית..תירוץ מס' 1 בימים אלה..לא ככה?
ולbrzchen - כשהם צילמו את הפינאלה הם לא ידעו שליסה לא תמשיך לעונה הבאה..אישרו עונה נוספת מאוחר מדי ולכן גם חתימת החוזים התעכבה..והכל קרה אחרי הצילומים.. אבל לא תהיה להם כזאת בעיה להסביר את זה בעונה הבאה. קאדי רצתה שהוא לא יחזור לביה"ח אך לא הייתה דרך ממשית למנוע ממנו אז הוא חזר והיא עזבה או שקר דומה.

~אייקון של ספויילר~ סצינה שמחקו מהפרק האחרון!

לאחר שקאדי התאוששה מההלם בעקבות המחזה הנדיר של מכונית בסלון ביתה, היא פתחה דפי זהב כדי להזמין איש מקצוע שיתקן את החור שנפער ומצאה שם את ד"ר האוס.

punky brewster

New member
איזה פרק מאכזב בטירוףףףףףף

בתור מעריצה ותיקה של האוס אני חושבת שאני אדיר רגליים מעונה 8 דירדרו את הדמות של האוס לשפל חסר תקדים, הוא כבר לא רופא משוגע ומבריק הוא סתם מסומם דפוק שלא מסוגל להתמודד עם שום דבר בחיים שלו קודם הייתה הרגל כתירוץ ועכשיו הפרידה נכון קאדי נעשה קצת כלבה מאז הפרידה אבל אפשר להאשים אותה?? הדבר היחיד שיציל את הסדרה כי זה כ"כ לא פייר ש7 שנים יש לנו ציפיות לגבי שניהם וככה הורסים הכל זה שינהלו עם השחקנים מו"מ והיא תחזור לעונה אחרונה קאדי הייתה האיזון של האוס גם לדעת לסיים סדרה צריך כשרון, מה שלצערי כנראה שאין......

לדעתי דווקא הדמות שלה די מוצתה...

היא כבר מזמן מזמן לא איזנה אותו... אולי דווקא העזיבה שלה תיצור שינוי שיכניס עניין מחודש, ויסיט קצת את תשומת הלב מהצדדים המסוממים והדפוקים של האוס שכל הזמן איכשהו באו לידי ביטוי דווקא מולה...

punky brewster

New member
לא מסכימה

לדעתי בעונה הזאת התסריטאים פשוט פישלו, חצי עונה עשו את האוס ככה וחצי עונה חירבו אותו מעבר לכל פרופורציה כל זה משאיר טעם ממש מר לעונה האחרונה של סדרה מצוינת

אין ספק שהם פישלו...

אבל לכי תדעי, אולי הם לפחות יתעוררו לקראת הסוף וינצלו את מה שנשאר.

punky brewster

New member
אני הייתי רוצה לראות את האוס מתבגר קצת

לא הרבה, רק קצת ובונה משפחה קטנטונת עם קאדי והילדה שלה, לדעתי הוא יהיה אבא מדליק אבל ה יודע מה התסריטאים רוצים לעשות

הם בגישה שהסדרה היא לא על אנשים מאושרים...

ובגלל זה נמנעים כל הזמן מליצור מערכות יחסים מתפקדות. אבל קצת התבגרות מצד האוס היא בהחלט משהו לצפות לו, לא יודעת אם הייתי רוצה את גירסת משפחת-קאדי, אבל לפחות שיתנו לו מונולוגים יותר עמוקים מ"הרגשתי פגוע"...

למעלה