היום בלילה...

היום בלילה...

היום בלילה לפני שנתיים בדיוק נאנסתי... זה הולך להיות חג ארוך של כאב וזיכרונות בלתי פוסקים... היום לפני שנתיים.. שנתיים הרי זה הרבה זמן לא?! אז למה אני מרגישה כאילו זה קרה רק אתמול? הזמן עובר, אבל הדברים לא נשכחים, רק משנים את מקומם... שולחת חיבוק ותודה שאתם כאן.. מנור

suzzan

New member
זמן.. מה זה הרבה זמן??

אני כבר לא מאמינה במושג הזה זמן. הזמן יעשה את שלו.. אני חושבת שברגע אחד יכולים להרוס חיים שלמים שמורכבים ממליארדי רגעים.. אניכאן איתך.. מניחה שקשה לך וכואב. לא סתם תאריך.. ואל תזרזי את עצמך.. כמו שאמרתי - הזמן הוא עניין מתעתע.. שולחת חיבוק מחזק ועוטף שיגן עלייך מפני התאריך הזה ומה שהוא גרם לך

../images/Emo104.gif../images/Emo24.gif

אני ממש מצטערת...שקשה לך...שכואב לך..... מחבקת ומחזקת אותך ביום קשה זה....
ומבינה את התחושה...כשאני נזכרתי הכל היו ימים שהרגשתי כאילו זה קורה כאן ועכשיו...כשזה קרה עשר שנים קודם לכן..... אוהבת אותך כל כך...

../images/Emo41.gif

אני לא חושבת שיש זמן מסוים בו מותר לכאוב, מותר לזכור, מותר שיהיה קשה, ואז כשהזמן הזה עובר חייבים להיות בסדר, אסור שיכב, אסור לזכור, אסור שיהיה קשה. כל אחד עובר את התהליך שלו עם הזמן שלו... לפעמים זה החלק הכי קשה. נורא קל לי לבוא ולהגיד לעצמי "עברו X שנים מאז. די, תעברי הלאה." נורא קשה לעשות- וכנראה שיש סיבה לזה שקשה לעשות וכנראה שהסיבה שהיא באיזשהו מקום עדיין לא הגעתי לשלב שבו אפשר באמת לעבור הלאה. קחי את הזמן בערבון מוגבל. הוא לא אומר הרבה מבחינת התהליך שאנחנו צריכים לעבור. תני לעצמך את הזמן שאת צריכה. מחבקת..

אידה ע

New member
שנתיים

מנור יקרה מצטערת לשמוע על מה שעברת לפני שנתיים ....מצטערת שאת צריכה להתמודד שוב עם היום והתאריך הנ"ל כאילו היה זה אתמול.... שנתיים הם הרבה זמן לדבר טוב שחלף אך מעט זמן לדבר רע , כואב וטראומטי.... כן מצפים שהזמן ירפא את הפצעים, האמת שנדמה לי שככל שעובר הזמן והפצע לא מטופל ...הוא הולך ומחמיר.... ממליצה בחום לטפל בפצע...מאוד יכול לעזור מאחלת לך להתחיל לפרוח.... מחזקת אותך

ליאללל

New member
../images/Emo39.gif

הדברים עדיין טריים ומוחשיים לכן גם מכאיבים. במיוחד כשזוכרים מתי זה קרה וכל דבר שדומה מעורר את הדברים מחדש. והיום הזה עבר.. מקווה שלא היה לך קשה מדי ואיך את היום?

geedy

New member
זה לא הרבה זמן, טיפול אולי ירפא

את הפצעים, לפחות חלקית, אני גם "חוגג" משהו באותו תאריך אבל ממש חסר משמעות אפשר לומר, הסיגריה הראשונה שלי לפני 20 שנה, לפני כמה דקות כתבתי תגובה לליאל, והיה לי טריגר קטן, זכרתי כל פרט דקה דקה, וזה 24 שנים אחרי, הבעיה שלי שאנ סוחב את זה הרב זמן, זה בגלל שבמישפחה שלי השתיקו את זה ואני חשבתי שאים אני אפנים את זה אז זה יעלם, אבל זה בא לי בבום נוראי, כדאי לך מאוד ללכת לטיפול, כי הזמן לא מרפא את הפצעים geedy

למעלה