זיהוי 2 פרקים

nofnof12

New member
זיהוי 2 פרקים

שני הפרקים האלה היו בעונה השלישית עד כמה שאני זוכרת... אחד זה הפרק שהאוס נוגע ביד של תינוק שמוציאים אותו מהבטן בניתוח והשני זה עם הילדה שלא מרגישה כלום ומוציאים לה בסוף תולעת מגעילה כזאת... אני אשמח עם מישהו יוכל להגיד לי איזה פרקים אלה :)

nofnof12

New member
עוד 2 שנזכרתי בהם ובא לי לראות

פרק שהאוס ממציא איזה הוכחה שהוריון טבעי קיים (לא זוכרת בדיוק מה הלך בפרק) והפרק שלוקחים להאוס את הויקודין בזמן המשפט בעונה השלישית וקמרון באה אליו הביתה ועוזרת לו

Maldini Girl

New member
בשמחה :)

1.הפרק עם הילדה שלא מרגישה כאב נקרא INSENSETIVE (סורי אם יש לי שגיאות כתיב)- "ללא תחושה", והוא פרק מס' 14 בעונה 3. 2.אני די בטוחה שהפרק עם התינוק נקרא FETAL POSITION ("תנוחת עובר") והוא פרק 17 בעונה 3. -בנוגע לשניים האחרים: הפרק בו האוס מגלה "הריון טבעי קיים"- זה מעולם לא קרה.. אבל נראה לי שהבנתי למה התכוונת. זה בעונה 5 לדעתי. אבל אני לא זוכרת איזה בדיוק. בנוגע לפרק שבו לוקחים ממנו את הכדורים וקמרון מגיעה אליו הביתה- אני לא חושבת שזה היה תוך כדי המשפט. אבל, נראה לי שמדובר בפרק MERRY LITTELE CHRISTMAS, שזה פרק 10 בעונה 3. אם לא, כנראה מדובר בפרק שאחריו- WORDS AND DEEDS בו נכנס האוס לגמילה (פרק 11,עונה 3)

omerעומר

New member
אני אוהבת את עונה 3

יש שני פרקים מוצלחים ממש- הפרק עם האישה שנאנסה והפרק עם הילד עם הבעיית קשב וריכוז קשה. פרקים מאוד מרגשים

Maldini Girl

New member
דווקא לא אהבתי את הפרק עם

האישה שנאנסה. לא היו בו קטעים רפואיים כמעט :)

למעלה