סקוירטל התותח

gilad-13

New member
סקוירטל התותח

סקוירטל, סקוירטל, סקוירטל, סקוירטל, סקוירטל, סקוירטל, סקוירטל וכו`

Nire

New member
סקווירטל הוא סתם עלוקה מעצבנת

ואצטט דברי שיר ידוע: ``רוצה אני להיות גיבור הכי שבעולם, לתפוס את כל הפוקימון לתפוס לי את כולם``... תאמינו לי סדרה דפוקה אני כאן בשביל הסבבה. פוקגירל, חמודה, אולי את באמת בוגרת וסתם מוזרה ולא משונה, בכל מקרה לטעמי את ממש מתוקה. חבל שהיחס שלך כל כך לא ידידותי, מה שמרמז שאת לא מוכנה עדיין לדבר עם בנים וזו זכותך. לדרגונייט שהעז לצחוק על האתרים שהבאתי- אתה חתיכת זבל ואתה תיתן כבוד, הבנת? אני מביא עוד אתרים מעולים וביניהם מועדון המעריצים הישראלי הראשון (זה שכתבתי היה באנגלית) של אהובתי פוקגירל.

pokegirl

New member
הדם כבר עולה לי לראש!!!!

תפסיק כבר לנחש עלי דברים, כי אתה לא כל כך טוב בקליטת רמזים!!! אני כן ``מוכנה`` לדבר עם בנים... רק לא עם כאלה שמתיחסים לכל האחרים כאל טיפשים... וגם זה קצת מבוסך כשיש לי בנים (יותר נכון בן) אחרים על הראש... וסקווירטל כן חמוד!!!!

Nire

New member
החיים יכולים להיות מבוסכים

יש כאלה שמתבסכים כל כך קשה שקשה להם לצאת מזה ולהיות יותר. ואני לא מתייחס לאף אחד כמו לאדיוט, את סתם לא נחמדה וזהו. לכי תתבסכי עם הבנים שלך אבל אל תאשימי את מי שנחמד אלייך שהוא מתנשא או שטויות כאלו. אני סוגר את מועדון המעריצים הישראלי שפתחתי לך, זה לא מגיע לילדה פוקימונית כפוית טובה כמוך. רק אסיים במילים של פיקאצ`ו- ``יום עסל יום בסל`` (יום בצל יום דבש למי שראה הכספת אתמול)

Nire

New member
ועוד משהו לפוקגירל

פוקגירל פוקגירל מה יהיה איתך מה יהיה קשה להבין ולחשוב כרגיל את מרגיזה בדרכך המיוחדת את לא דומה לעכבר שמעשן כרגיל את כמו סלט ביום קיץ חם כמו נחש במדבר או בים כמו חציל מפוטם

טל16

New member
bad human! bad human!

המשפט המדהים הזה שאני כל כך אוהבת בחיים לא היה איתנו היום בלי סקווירטל (ומיאו..) טל

למעלה