פאדי ידידי, אנא, מילים לשירים אלה

פאדי ידידי, אנא, מילים לשירים אלה

פאדי ידידי היקר, ראה נא שני תרגומים לשירים אלה של ציצ'אניס, וזאבאטס, האם יש בידך את הביצוע ולא משנה של מי, אני זקוק למילים אנגלו/יוונית באם ניתן...תודה מראש על המאמץ... הכביסה המלוכלכת/וסיליס צ'יצ'אניס את כביסתך המלוכלכת, הזרוקה לכל עבר X2 אסוף ולך חביבי, אתה כבר לא מתאים לי X2 בכל שבת מצאת, את בגדיך מוכניםX2 רק כפיות טובה מצידך, זה מה שקיבלתי בתמורה X2 את כביסתך המלוכלכת, לא אכבס עוד X2 מעכשיו הנח לי, ואל תדאג מה יעלה בגורלי X2 יום בא ויום הולך/זאבאטאס יום בא ויום הולך ומרגע לרגע בזמן שנישקת אותי. כעת אחרת אתה אוהב בחיים ארורים אלה X2 תן צחוק ושירה ללבך הדואב מי נהר הזורמים להרים אינם חוזרים. יום בא ויום הולך וליבנו הדואב אחרי שאת המועקה שורד אל אהבה חדשה אתה פונה בחיים ארורים אלה X2 תן צחוק ושירה ללבך הדואב מי נהר הזורמים להרים אינם חוזרים. יום בא ויום הולך ומרגע לרגע בזמן שנישקת אותי. כעת אחרת אתה אוהב בחיים ארורים אלה X2 תן צחוק ושירה ללבך הדואב מי נהר הזורמים להרים אינם חוזרים.

F a d i

New member
אבגי ידידי אם תוכל לכתוב יותר על

שני השירים האלה...מי מבצע אותם למשל "כביסה המלוכלכת" מאוד מוכר לי השם הזה אך לא מצאתי אותו ביוונית כנ"ל גם לגבי הששיר של זבטאס... לא מצאתי בשומקום... יום טוב

the greek

New member
בבקשה

אלה השירים ביוונית: 1. Τα λερωμένα, τ’ άπλυτα TA LEROMENA TA APLITA הביצוע הוא של ציצאניס. 2. Μέρα νύχτα MERA NIXTA הביצוע הוא של דימיטריס פאפאמיכאיל, מתוך סרט קולנוע כל שהוא (אולי!). מילים אנגלויווניות - מאוחר יותר

F a d i

New member
ד'ה גריק תודה רבה..בבקשה המילים!

TA LIROMENA,T'APLITA מילים ולחן:באסיליס ציצאניס TA LIROMENA,T'APLITA,TA PARAPETAME-NA }*2 MAS'TA KAI FIGE,FILE MOU,D'EN KANEIS PIA YA MENA MAS'TA KAI FIGE,FILE MOU,D'EN KANEIS PIA YA ME-NA KONDA SE MENA EVGALES TA BATIRIMATA SOU }*2 NA FIGEIS TWRA KAI THA D'W T'APOTELESMATA SOU }*2 KATHE SAVATO EVRISKES TA ROUCHA SOU STIN TRICHA ]*2 KAI TIN ACHARISTIA SOU YA PLIROMI SOU EICHA )*2 TA LIROMENA,T'APLITA D'EN THA TA XANAPLINW }*2 KAI MI SE NIAZEI STO EXIS EGW TI THA APOGINW ‎ }*2 מצורף ביצוע מיוחד של באסיליס ציצאניס...מקווה שתאהבו

pnaomica

New member
תודה פאדימו

אתה יודע מה אני שומעת עכשיו... ואמשיך לשמוע שוב ושוב...

merakli

New member
FADI ta leromena taplita../images/Emo51.gif

יש לי את השיר הזה במספר גרסאות אך כזאת פעם ראשונה שמעתי שיר יווני כמו שכתוב בספרים מחוספס ,צרוד ,שבור ,מצמרר אם אני טועה תקן אותי נדמה לי שזיהיתי את קולו של האליל והמסטר הגדול TSITSANIS למרות שלא הבנתי מילה שיר זה ריגש אותי עד מאוד הייתי מבקש לדעת לפחות פרוש שמו תודה פדי שלנו שלא תחסר

F a d i

New member
בבקשה יעקב...אכן זהו ציצאניס הגדול

בהודעה הראשונה בשרשור הזה ידידינו אבגי שם תרגום לשיר הזה פירוש השם "כביסה מלוכלכת" והתרגום לכל השיר כאמור בהודעה הראשונה פה שמח שאהבת

כביסה מלוכלכת

יש לי את השיר בביצוע גליקריה על קלטת משנת תעזוב אותי קניתי אותה בשוק באתונה אצל רוכל עם עגלה גליקריה נשמעת שם כמו ילדה.בארץ לא שמעתי שום זמר ששר את השיר.פעם ראשונה ששמעתי אותו בבצוע חי היה אצל יאניס ובאביס בטברנה שהם מנגנים באתונה והקהל כל כך התלהב שביקש לשמוע את השיר עוד פעם. וגם פה הם היחידים ששרים את השיר.יש גם ביצוע שלו בבריזה רבטיקו.

the greek

New member
אפרופו קניתי בשוק

קצת אחרי השוק לכיוון מונאסטיראקי ישנו זקן אחד שמוכר קלטות לטייפ בעיקר ישנות מאוד, אלו בטח שאריות של חברות בתקליטים. מי שעובר משם כדאי לו תמיד להעיף מבט במערום הקסטות, אפילו שהן מלאות אבק ונראה שהן לא שוות גרוש כמעט תמיד ניתן למצוא שם מציאות. מיותר לאמר שהן עולות ממש גרושים.

זו החנות השניה לפני הצומת?

אם כן אז יושבים שם תמיד שני זקנים ומוכרים תמיד אני נכנס אליהם בפעם האחרונה שההיתי היה סגור.אבל יכול להיות בגלל שהיה שבת בצהריים.יש אצלם אחלה קסטות שלפעמים חברות התקליטים לא הוציאו על דיסק.וזה מתאים לי כי בג'יפ שלי אין לי דיסקים.בכלל מי שמזדמן לאתונה וביום ראשון לא מסתובב בשוק הפשפשים או נוסע לפיראוס לשוק מפסיד חוויה .

the greek

New member
MERA NIXTA

או בשמו המוכר יותר STIN PALIOZOI ניכתב ע"י דימיטריס חריסטודולו והמוסיקה אכן ע"י זאמבטאס. השיר מושר במקור (לא יודע אם יש עוד ביצועים) ע"י דימיטריס פאפאמיכאיל שהיה בעלה של אליקי וויוקלאקי. אז בבקשה המילים היוונואנגליות: MERA MBENI MERA VBGENI KE ZOI NERO PERNAI KE OPIOS THEN TO RIXSI EXO ADIKOXAMENOS PAI STI PALIOZOI STI PALIZOI DHOS TIS GELIO KE TRAGOUDI TIS KARDIAS SU PU PONA TA POTAMIA PU KILANE THE GIRIZUN STA VOUNA ORA MBENI ORA VGENI KI AP TE MIA STIGMI STIN ALI KEI PU FILAGES EKINI TORA AGAPAS TIN ALI STI PALIOZOI STI PALIOZOI DHOS TIS GELIO KE TRAGOUDI … NIXTA MBENI NIXTA VGENI KI E KARDIA MAS PU PONAI MESA AP' TOUS KAIMUS DIAVENI KE GIA ALI AGAPI PAI STI PALIOZOI STI PALIOZOI DHOS TIS GELIO KE TRAGOUDI …

למעלה