צה"ל יצא מגנין

אד

New member
צה"ל יצא מגנין../images/Emo45.gif

התחלה טובה. עכשיו לצאת מכל השטחים. השלום ינצח. רק שלום יביא ביטחון

AVIVI

New member
הליכוד?

וכל זה נכתב בפורום הליכוד.... אני משפשף את עיני כלא מאמין ...

אד

New member
ראש הממשלה בגין אמר

"הבה נאמר איש לרעהו,והבה תהיה זו שבועה אילמת בין שני העמים,של מצרים ושל ישראל:לא עוד מילחמות,לא עוד שפיכות דמים,לא עוד איומים... שלום,שלום אמיתי,ולעולם" חומר למחשבה. להעביר לשרון. השלום ינצח. רק שלום יביא ביטחון

בגין אמר: לעולם לא ננטוש את יש"ע

"ארץ ישראל כולה היא מולדתנו, רבת עמון כמו שכם, הבשן כמו השומרון, הגילעד כמו השרון". ויש עוד הרבה ציטוטים ברוח דומה (לך לאגף ציטוטים באתר ליכוד1 ותראה אותם). גם את זה צריך לקיים לדעתך? או שאין גבול לצביעות שלך ושל חבריך? אנא, אל תביא לנו פה ציטוטים סלקטיביים, בצורה שמתאימה כל כך למחנה השקר השמאלני שאתה משתייך אליו.

Charlie

New member
"לא יהיה צורך עוד בקדום....

יהיו עוד הרבה אלוני מורה" (מו"ר מ.בגין ז"ל)

יואל123

New member
אז תנחש מה קרה אד. פיגוע בגלל זה!

פיגוע ירי בעפולה. אבל הנפגעים הם רק קורבנות השלום, נכון? שלום אוסלו.

אד

New member
מי ראש הממשלה?

הבאתי את דיברי בגין. מה הקשר לאוסלו?את אוסלו קברתם מזמן. אתה רוקד על הדם. מי שמנהל אה המדינה,זה אריאל שרון.או שאני טועה. רק תהליך מדיני אמיתי יעצור את האלימות. מעגל השינאה,האלימות,הדמים חייב להיפסק. ההרוג היום הוא קורבו שווא. כן כל הפצועים,בתיקווה להחלמתם המהירה. רק שלום יביא ביטחון

אד

New member
פרס ראש הממשלה היום../images/Emo35.gif

אני בפורום הליכוד? הבגיניסט יודע שפרס ראש הממשלה היום. או רק כאשר יש פיגועים זה פרס. שיטה מוכרת מאוד מוכרת. רק שלום יביא ביטחון

יואל123

New member
אולי לא נבחר, אך בפועל. ראה כתבה.

פרס מתייעץ: האם להקים רשימה משותפת עם שרון בשיחות עם מקורביו אומר פרס כי זו הדרך היחידה לחסימת נתניהו, אך מעריך כי הסיכוי להקמת הרשימה קלוש; מרכז העבודה יכריע מחר האם להמשיך ולבדוק תוצאות הפריימריס, או לבטלן יום רביעי, 28 בנובמבר 2001, 8:19 הבחירות הבאות. בשיחות שקיים עם מקורביו שואל פרס מה דעתם על האפשרות שהוא ושרון יעמדו בראש רשימה "מרכזית"; האם יש לרשימה כזו סיכוי להשיג רוב בבחירות; והאם אין זו הדרך היחידה לסכל את שובו של בנימין נתניהו להנהגת המדינה כיו"ר הבא של הליכוד. פרס אומר בשיחות כי לדעתו, הסיכוי למימוש היוזמה הזו, שיוחסה בעבר לשרון, קלוש. כמה ממקורביו סבורים אחרת, והם מקיימים שיחות לא פורמליות בעניין. הם דוחקים בפרס להודיע כעת על תמיכתו ברעיון, שכן לדבריהם, העבודה מתרסקת ומצבו של שרון בליכוד מול נתניהו נראה בכי רע. פרס השיב: "זה לא רציני ולא ריאלי לעת עתה". יו"ר סיעת העבודה, ח"כ אפי אושעיה, מקורבו של פרס, אמר ל"הארץ" כי "בלי להתייחס לשיחות כאלה או אחרות, אני יכול להעריך שאם בעתיד פרס ייאלץ להכריע בין הסיכוי למנוע את חזרתו של נתניהו על ידי הליכה ברשימה עם שרון, כאשר מפלגת העבודה אינה קיימת אלקטורלית - הוא יעדיף ללכת עם שרון כדי להציל את תהליך השלום מנתניהו".

שמאלני

New member
אד גם אני חושב שזה יעזור לשלום....

תשמע אד אומנם אנחנו המיעוט כאן אבל המיעוט הפיקח. הם לא מבינים מה חשיבות השלום הם בכלל חושבים כמו זאב זבוטינסקי. שהערבים לא צריכים להיות כאן שכל המדינה צריכה להיות שלנו. אבל הם לא מבינים שאנחנו לא בשנות ה-20 וה-30 אנחנו בשנות ה-2000 והמציאות השתנתה מאז. לפני 10 שנים שמישהו דיבר על מדינה פלסטינית היו מסתכלים עליו כאילו הוא יצור מכוכב אחר כיום לפי הסקרים רוב העם בעד מדינה פלסטינית עצמאית. טוב שצה"ל יצא מג´נין אנחנו לא צריכים לשלוט על עם אחר. כולם שמה ערבים או שגם שמה תגידו שיש מתנחלים.

למעלה