תמימות נעורים

argamon

Member
תמימות נעורים

שמתי חבילה כבדה על הסבל שבאופניים, ומתחתי עליו את כבל הגומי המנומר עם הקפיץ בקצהו, כדי להחזיק את החבילה, ופתאום נזכרתי ב "ויפודין": הייתי נער צעיר, וראיתי בעתון מודעה על "המכשיר המהפכני ויפודין שתוך שימוש קצר יהפוך אותך לשרירי וחזק ביותר" במודעה היה גם צילום של מישהו בעל שרירים של שוארצנגר. "נדלקתי" על המודעה, והייתי בטוח ללא ספק שמדובר במכשיר חשמלי ששמים בתקע החשמל, מחברים לשרירים,מפעילים את המכשיר, והמכשיר טוען שרירים ליד. ה"ויפודין" היה די יקר ולא היה לי מספיק כסף . ההורים נתנו לי מדי פעם קצת כסף כיס, וחיכיתי בקוצר רוח שיהיה לי סכום כסף מספיק לקנות את ה"ויפודין" סוף סוף הצטבר הסכום, והזמנתי את המכשיר. חיכיתי בחוסר סבלנות, ואז יום אחד זה הגיע ארוז, בלי לראות מבחוץ כלום מהתכולה. פתחתי את החבילה בחוסר סבלנות, והמכשיר המהפכני היה מולי: היו אלו 2 כבלי גומי בדיוק כמו שקושרים איתו את החבילה על האופניים ,רק יותר ארוכים ואם ידית אחיזה בקצוות לאחיזה בידיים וברגליים, וחוברת שימוש איך לעשות תרגילים. האכזבה הייתה עצומה כשהבנתי שזה לא מכשיר חשמלי שבהפעלתו ייטען לי כוח לשרירים. אחרי שנרגעתי עשיתי את התרגילים לפי ההוראות בחוברת, ובאמת קרה משהו מעניין: תוך 10 פעמים של שימוש הגומי התפרק וכל המרכיבים שלו יצאו, והוא הפך לסמרטוט. המעניין הוא שכתבתי להם על זה והם היו נדיבים מאד ושלחו לי זוג גומיות חדשות חינם. ממש נפלא!! זה החזיק גם אותו זמן והתפרק. כך התעוררתי מהפנטזיה של המכשיר החשמלי שיטעין לי כוח לשרירים. עברו כל כך הרבה שנים ואני זוכר מצויין את השם "ויפודין" כיוון שעד שהוא לא הגיע אליי ,גרם לי לפינטוזים איזה שרירן אהיה אחרי שהמכשיר החשמלי יטעין לי כוח לזרועות.

LEATHER REBEL

New member
לא רק של נעורים...

יש המון אנשים, בכל הגילים, שקונים דברים רק בכדי לגלות שזה לא בדיוק כמו שהבטיחו בפרסומת. אני צעיר ממך, זה ברור, אבל יש כבר כמה וכמה תחומים בהם איש לא יוכל לרמות אותי יותר... אפילו אם הוא יישן לי על מפתן הדלת ודבר ראשון בבוקר ינסה לשכנע אותי.

אני זוכר פרסומת למכשיר "בולווקר"

זכור לי מכשיר כזה בשנות ה 70 שנקרא בולווקר ..או משהו כזה מין בוכנה כזו עם קפיצים בצדדים ופרסומות קורצות בעיתון

argamon

Member
נכון גם זה היה

מהנה להיזכר בזאת .אתה אומר נכון את השם. ראיתי בשלב כלשהו אחרי ה"ויפודין" את הבולווקר. לפי דעתי זה היה מכשיר אמין שמחזיק מעמד, אבל כמובן גם זה לא הפך אף אחד לשרירן כמו שוורצנאגר, כיוון שלהגיע לשרירים כאלו, צריך תכונה תורשתית.

murphy13

New member
הפרסומת לבולוורקר

זו לא היתה רק פרסומת - זו היתה הצעה לרכישה דרך הדואר, מה שמאד לא היה מקובל אז. החברה ששיווקה היתה "מיילקס" מאזור התעשיה בחולון, והם מכרו עוד כל מיני מוצרים דרך הדואר, הרבה לפני ימי כרטיסי האשראי וחוברות הגבב שלהם. כל יום ששי במוסף השבועי חייך אלינו שרירן שהתאמן בבולוורקר. אחד הדוגמנים במודעות הללו היה דייויד פראוז האנגלי. הוא היה אלוף בריטניה בהרמת משקולות, התחרה על התואר "מר עולם", אבל בדבר אחד הגיע הרבה יותר רחוק מכל שרירן אחר. הוא זכה לתפקיד קולנועי גדול יותר מכל מה ששוורצנגר ודומיו יכלו לחלום עליו: דארת' ויידר. נכון, לא ראינו את פניו וגם הקול (המצמרר) היה קולו של שחקן אחר, (ג'יימס ארל ג'ונס), אבל עד היום הדמות מקושרת לשחקן שעטה את השריון ואת המסיכה. אז אולי זה מה שצריך להיאמר בפרסומת: הבולוורקר יוביל אותך לתפקיד קולנועי בלתי נשכח, ראו לאן הגיע דייויד פראוז !!

למעלה