ים ושאלות קטנות

The T Shirt

New member
../images/Emo41.gifבקרוב: אתר רציני למעריצי הישרדות בישראל../images/Emo41.gif

שלום חברי פורום הישרדות, בימים אלה אני ואחי עובדים על אתר אינטרנט למעריצי "הישרדות" בישראל. חשוב לי לציין שלא מדובר באתר מעריצים שנבנה באמצעות בונה האתרים של "טיפו" או שירות דומה. מדובר באתר מקצועי ומושקעים בו מאמצים רבים ולא מעט כסף. האתר עתיד לעלות לרשת בעוד שבועות אחדים, אולם אין תאריך שחרור רשמי, והוא ירכז מידע על "הישרדות" האמריקאית שכולנו מכירים וכן על "הישרדות10" הישראלית. בין היתר תוכלו למצוא שם עדכונים שוטפים על כל מה שחם, מידע על השורדים, תקצירי פרקים, תמונות וכו'. בשלב מאוחר יותר, ייתכן ויצא לדרך פרויקט 'הישרדות וירטואלית' גדול ומקיף. אני פונה אליכם בתור קהילת המעריצים הגדולה ביותר של הישרדות בארץ (למיטב הבנתי) לא על מנת לפרסם, אלא על מנת להציע לכם להצטרף ולתרום לפרויקט בעמדה ניהולית באתר. אני אומנם מעריץ של "הישרדות" כבר שנים, אבל הידע שלי לא מתקרב לידע של רבים מכם, ואתם אלה שיודעים מה אתם מצפים מאתר שכזה. אם ברצונכם להצטרף לצוות האתר וביכולתכם לתרום לפרויקט שכזה, אשמח לשמוע מכם. בתשובתכם צרפו מעט מידע על עצמכם, את גילכם וכל דבר אחר שתמצאו לנכון. ניתן לצור איתי קשר באימייל: [email protected] במידה ואתם נתקלים בבעיות, ניתן ליצור קשר גם במסרים. * אבקש לא לקבל פניות מילדים מתחת לגיל 15. בנוסף, כולכם מוזמנים להגיב בדיון זה ולכלול רעיונות או הצעות. תרגישו חופשיים לתאר מה אתם מצפים מאתר שכזה ואילו פינות או מידע תרצו לראות בו. אננחנו פתוחים להצעות בשלב זה. (הודעה זו פורסמה בפורומים 'הישרדות' ו'הישרדות הישראלית'.)

ראיתים?

ראיתי שינוי בין המקור לישראלי, במקור יש 39 ימים שהמתמודדים ננטשים ואילו בגרסה המקומית(ישראלית), הם ננטשים ל-52 ימים, אתם חושבים שיש סיבה להבדל?

עלות הפקה לפרק?

מישהו יודע כמה עולה הפקה של פרק בגירסה הישראלית? ד``א בגירסה האמרקאית עולה 700000דולר לפרק בעוד שעל 30 שניות של חסות/פרסומת עולה 600000דולר...

נצל"ש: משהו יודע כבר מי....

יהיו המתמודדים הפייבוריטים בעונה ה- 16? רק עכשיו ראיתי את סוף עונה 15 והמתמודדים בעונה 16 הם חצי מעריצים וחצי אנשים פייבוריטים. מי האחרונים?

omer719

New member
הינה הרשימה שנתנו בפורום של הישרדות../images/Emo58.gif

הפורום השני.. וזה ספויילר למי שלא ראה את העונות האלה. עונה 7- פיירפלי עונה 9- אלייזה, איימי עונה 12- סירי עונה 13, פרוואטי, אוזי, ג'ונתן עונה 14: יאו מאן עונה 15- אמנדה, ג'יימס

שיט!../images/Emo58.gif

למה? למה לבחור עוד משהו מעונה 7 ולמה לא לבחור משהו מעונה 10 + 11??!?!?! למה דווקא את שלושת העונות שלא ראיתי?

תגידו../images/Emo58.gif

רק אני לא מחבבת את אלייזה? רק אני חושבת שהיא מעצבנת?
ואני שמחה לראות שלקחו את ג'וני פיירפליי. התגעגעתי עליו

לפי איך שנראים../images/Emo58.gif

המעריצים (בפרק האחרון של 15), לקחו את כולם משנות ה- 80 או משהו כזה. אולי זו תיהיה אחת העונות הגרועות ביותר של הסדרה. היו צריכים לשמור על ALL STAR....

נצל"ש: מתי הגמר?

זאת אומרת, למה לעזאזל מצלמים את כל העונה הרבה זמן לפני השידור שלה? לפי מה שגיליתי לא מזמן (זה היה חדש לי), הגמר שמשודר בשידור חי מתרחש הרבה זמן אחרי הצילומים. למען האמת, בחרו כבר את נבחרת ה- ALL STAR עוד לפני שגילו מי ניצח בהישרדות 15 וכבר צילמו את אותה העונה הזאת. אז מי שהיה ב- 15 כבר עבר עוד פעם את החוויה של הישרדות עוד לפני שהוא גילה מי ניצח בעונה שלו. אז למה לעזאזל עושים את זה?!?!??! אני חושב שצריך לשדר את הסדרה כאשר היא כבר נמצאת בשלבי צילום מתקדמים. ככה הזמן שיעבור באמת יראה כמו טיסה אחת חזרה לציוויליזציה ואז ישר הגמר. עכשיו מחכים המתמודדים של הישרדות 16, שכבר עלו לגמר, שיתחילו לשדר את עונה 16. מה שאומר שהזמן שיעבור מיום הצילומים האחרון ועד לגמר עצמו הוא חודשים ארוכים. למה שלא יעשו את זה שנים?

amitooshacham

New member
אי אפשר לשדר את הפרק

כמה ימים אחרי שהוא מצולם, כי צריך לעשות המון המון עריכה. העריכה מתחילה ממש מהפרקים הראשונים - צריך לבנות לאט לאט את הדמות של הפינאליסטים כבר מהפרק הראשון.

ערוץ 10 משדר עכשיו...

את התוכנית כאשר הצילומים הסתיימו לפני כמה שבועות בלבד (אם אני לא טועה). אז הזמן שיעבור מיום הצילומים האחרון ועד לגמר הוא יחסית לא הרבה זמן. אז זה אפשרי, לא?

Jen74

New member
תלוי כמה פרקים בחודש

עד כמה שידוע לי יש כ- 17 פרקים, לא כולל את פרק הסיום בו מוכרזים הזוכים.

הפרומו של התוכנית לא עושה תעבודה

במקום להראות קטעים מהאקשן הם מתמקדים תמונה ראשונה בבחורות עם בגדי הים, את זה עושים שאין מה למכור או שהרייטינג נמוך כמו שידוע, לפי דעתי אכזבה, מה דעתכם? ואגב בעניין הרייטינג שמעתי שהוא באמת נמוך...

למעלה