הישרדות - פרק 3

lordof the

New member
הגעתי למסקנה שאני פשוט לא סובל את המתמודדים

וכל השאר פשוט לא מעניינים אותי. בראש ובראשונה יש את ליה שהיא הבן אדם הכי מעצבן בעולם שדורש סטירה לפרצוף. "הוא לא גבר" "גבר לא מוותר" "גבר צריך לעשות הכל" "גבר גבר גבר". דיי סתמי כבר !! אולי שגם הבנות יעשו משהו במקום לצפות שהגברים יעשו הכל ?! למרות שאני לא יכול להאשים אותה, כי יש שם אנשים כמו יואב שהוא פשוט זוועה שבאמת לא עושה כלום. יש את דן , שהוא פשוט מגעיל ודיי אהבל, אבל הוא עוד איכשהו מנסה ליצור בריתות, וגם זה בקטנה. יש את גיא (אני חושב), שקלע בשביל סבאנה וסתם היה מגעיל ומתלהב. יש את עומרי הקרבי שהתחיל להציק בגלל שהם הפסידו ושיחק אותו גבר גבר. יופי לו. הייתי ממשיך לכתוב על עוד אנשים אבל הם פשוט לא מעניינים מספיק. היה רגע מסויים שהראו מישהי בשם "שחר" שהיא "מורה לערבית" ואני אומר לעצמי - "מי זו בכלל ?!" היחיד שעוד מעניין ואפשר להתחבר אליו הוא משה, היחיד שנראה ממש אנושי בין כל הפלקטים המהלכים. ועוד דבר חשוב - ההחלטה להפריד את פרק ההדחה מהתחרות היה מפגר ועצבן. נקודה טובה לטובתם זה שהיו ממש מעט פרסומות, אז לפחות לזה כל הכבו. בסה"כ הפרק היה בסדר, אני אמשיך לצפות, ומקווה שבהמשך באמת המתמודדים יפתחו קצת אישיות ולא יהיו סטטיים ומטופשים כמו שהם מוצגים עד עכשיו.

משה שולט!!

תחי נקמת היורמים!!! משה עד הסוף!!! ומה נסגר את יואב הגרבצן הזה? הוא לא מתפדח להציע את עצמו עוד פעם למשימה שידוע שמטרתה לקלוע למטרה, אחרי שכל השבט כולל אותו כבר נוכח לדעת שקליעה למטרה זה לא הקטע שלו?

המורה שלי לערבית משתתפת שם !!

אבל ממש בקושי רואים אותה, ואני בספק עם מישהו יודע מיזאת . בכ"מ זאת שחר , הזאת עם הצמות בקבוצת סבאנה D: ונועם הוא אח של המדריכה הקודמת שלי...אבל אותו אני לא מכירה..

ואגב,

היא סיפרה לנו שחצי מהדברים שם מביוימים . דבר רא' , הם ידעו שהם הולכים להתחיל את המסע באותו יום ,אמרו להם את זה. ואמרו לכל אחד להביא בגדים יפים והרבה תכשיטים , ונכון היה מישהו שהביא וויסקי ? אמרו לו להביא, וזה בכלל היה להדליק אש. ופה ושם עם הם ממש רעבים מביאים להם אוכל .. ולכל אחד שם בתוכנית הופיע על המסך ודיבר בידיוק באותה כמות של האחרים , פשוט צוות התוכנית/הפקה /אנערף שמו רק את הדברים המעניינים וביצ'ים .. חחח זהו..מקווה שלא גליתי יותר מידי ..

LiRs Lullaby

New member
פססססטטטט.

את יכולה לגלות לי אם משה ויואב היצור הזה, הם שתולים של ההפקה? באמת, זה יישאר רק בינינו
ובאמת, לא חשבתי שמביאים להם אוכל................. אין להם שם מספיק קוקוסים על האי?
אה, ולמה באמת לא מראים את המורה שלך לערבית? זה ממש מוזר כי יש שם איזה כמה שתמיד אני מופתעת מחדש לגלות שהם קיימים...... כמו הג'ינג'ית הזו...... ומרינה, אבל אותה עוד זכרתי כי היא הוזכרה בעיתון אני חושבת..........

האמ..

לגביי השאלה הרא', אין לי מושג ..אבל אני יודעת שלגביי הדוגמנים , זה חברת סוכנות שלחה אותם לשם ולא הם את עצמם . אז ככה , זה לא שמביאים להם אוכל קבוע, עם מישהו ממש רעב והוא לא יכול לשלוט בעצמו מביאים לו משו לאכול . לא מראים אותה כי כניראה היא לא אמרה מספיק דברים מעניינים לקהל .. היא אמרה שהיא דיברה יחסית הרבה, באותה כמות של כולם..אבל פשוט שמו את הקטעים הכי מעניינים .. אפשר להבין אותם

JoNy Boi

New member
את זה תספרי לחברות שלך

כל המתמודדים מושבעים לא לספר כלום על התכנית וממש קשה לי להאמין שהיא סיפרה לתלמידים שלה מה קורה בתכנית. בלי קשר... אני מקווה שטינה תישאר יש לה אופי מדהים..

תורידי הילוך ..

היא לא סיפרה לנו מה עומד לקרות ..כי זה בטח אסור לה.. היא אמרה לנו שהיא יכולה לספר לנו רק על מה שהיה עם יותר פרטים .. כשאמרו שאסור להם לספר כלום הכוונה הייתה לא לספר מה עומד להתרחש,מי יעוף וכו' .. היא אמרה לנו שעם היא תספר מה הולך לקרות היא תצטרך לשלם 50,000 שקל .. ועם כ"כ קשה לך להאמין אין לי בעיה להצטלם איתה בשבילך ..

LiRs Lullaby

New member
היה יופי של פרק ../images/Emo9.gif

יש שם כמה אנשים הזויים שלא ברור לי בכלל מאיפה מפליצים אותם. היואב הזה אמיתי?? הוא הגיע לאי וכל מה שהוא עושה זה לישון ולאכול?? אה, וכן, להתרברב ואז להפסיד
דן ממש התחבב עליי בפרק הזה. איך שהוא עודד, וניסה להרגיע את הרחמים העצמיים של משה. עומר סתם שחצן, נקווה שמשהו מהמנחוס של יואב יידבק בו
מולי.............פארש. כולם שם רעבים ובסוף הוא סתם יוצא כוסית כי הוא לא מוכן לאכול לא כשר. ממש יופי של דרך אם אתה רוצה לשרוד. תהיה קצת גבר-גבר ותכניס ת'חילזון הזה לפה שלך!
אה, וצל"ש גם לנועם - הוא באמת תותח. ממש אהבתי את הגישה הספורטיבית שלו, את היעילות והמאמץ שהוא עושה, למרות שלי נראה שהוא היה נשאר על האי בכיף גם אחרי שזה יסתיים
אגב, זה די מעניין שהשבט שלא הצליח להדליק אש (סבאנה) הצליח לסגל לעצמו (לפחות רובו) מאכלים אחרים, בעוד שהשבט שאכל ארוחות שחיתות ולא תכננו שום דבר מראש מבחינה תזונתית, "אכל" אותה במשימת הפרס. למרות שסבאנה באמת נותרו לוזרים עם בעיית הדלקת האש........ כאילו, מה נסגר איתם?

שלי361

New member
טינה אחת ויחידה

יחד עם האסטרטגיה חייבים לשמור על חוש הצדק.יואב החוצה טינה נשארת עד הסוף.כל הכבוד למושיקו על ההחלטה מלאת התבונה והרגישות.גאה בך. אמנם "העולם שייך לצעירים" אבל קודם כל לצעירים ברוחם וטינה היא כזו שעושה אותי גאה!!! ויואב מצטערת בשבילך שאתה אפילו לא מודע למה שאתה משדר וזה עצוב!

למעלה