STOP !!!!!!!!!!!!!

STOP !!!!!!!!!!!!!

תופעה חדשה יחסית ומעצבנת מאוד , היא העצירות שיש בקליפים לעומת הסינגלים ברדיו. הסברים ? דוגמאות ? בבקשה. קחו את הסינגל האחרון והמצליח של ג´ניפר לופז. הכל טוב ויפה , עד שפתאום ,בלי אזהרה מוקדמת היא מחליטה לרקוד פלמנקו ! למה? גם אני לא יכול לתת תשובה. הדבר היחיד שהריקוד הזה גורם זה להרס של רציפות השיר ,שהוא סביר לדעתי. ואם כבר בגברת לופז עסקינן ,הרי שלמעט PLAY , נדמה לי שבכל קליפ שלה יש הפסקה מוזרה ומיותרת. עוד דוגמאות ? לא אפרט ,אבל אם תראו קליפ של פאף דדי,טראביס ,וגם וויקלף ועוד כמה אמנים ידועים ,ותרצו לזמזם את השיר ,ופתאום הוא יפסק לכם , אז.. אל תגידו שלא הזהרתי אתכם

ואני דווקא חשבתי...

שההפסקות אצל העלמה לופז די חביבות, במיוחד אלה בהן במהלך ריקוד הפלמנקו נחשף הטבור ו...טוב לא משנה, מעבר לעובדה שבסינגל האחרון והמצליח שלה (ואני מתכוון ל-I´m real) היא כלל לא רוקדת לבדה...היא רוקדת עם איזה אחד Jarule שהיה לי הכבוד לראותו בניו יורק מבלי לדעת שזה הוא
אה כן, והנה יש גם תמונה של הטבור !

**Blue-Lagoon**

New member
מה קרה לך זה ממש יפה!!!

כל הקטעים האלה של הריקודים שלא מופיעים בסינגל ברדיו בקליפ צריך שיהיו את הריקודים האלה שלדעתי מוסיפים המון לקליפים (שהם רוב הזמן די משעממים) והריקודים מהממים! תחשוב אם היה את ההפסקה הזאת גם ברדיו זה היה מזוויע כי בלי הריקוד הקטע משעממם

למעלה