אביב ישב 'בצינוק' שעה למען גלעד שליט.

אביב ישב 'בצינוק' שעה למען גלעד שליט.

לא ידעתי שהוא השתתף בפרוייקט הזה...

../images/Emo207.gif - אביב מופיע בשטיינברג בחולון

01.09.11 - 22:00, יום ה'. מכירה מוקדמת - 35 ש"ח. ערב מופע - 55 ש"ח.

לעוז זהבי וצביקה הדר אני פחות מאמין

שהם יכולים להרגיש משהו מגלעד. עוז זהבי עסוק בלשתות אלכוהול ולזיין בחורות ולהיות חתיך כל יום .....האם הוא באמת יכול להרגיש משהו ממה שמרגיש גלעד?< ... צביקה הדר ממש ניראה לא מתאים . המיליונר של ערוץ 2 זה שרואים פעמיים בשבוע שמחייך 1000 פעמיים בשידור ומעשן סיגרים יוקרתיים ...אני לא מאמין לו וזה מחטיא את המטרה ומעורר כעסים לעומת זאת לאביב אני מאמין יותר -כי הוא מזכיר את גלעד כל הופעה....ולא מופיע בטלווזיה (כך אני מקווה בשבילו) וגם הוא אדם רגיש שכתב שירים רגישים .

עמית13292

New member
אתה אומר אתה לא מאמין להם כי הם נהנתנים...

אבל גם אביב נהנתן לא קטן... הוא לא אוכל במסעדות כל היום? חי על קו תל אביב לונדון באופן קבוע? אף אחד ממי שנכנס לשם לא יכול להרגיש מה שגלעד שליט מרגיש אפילו נועם ואביבה שליט לא יכולים להרגיש את מה שהוא מרגיש.. כל הפרוייקטים האלה הם פופליסטיים וזולים..וכל קמפיין כזה רק יעכב את השלמת העסקה ויגדיל את המחיר שנאלץ לשלם וחבל. אם לא כל הצעקות וההפגנות האלה גלעד כבר מזמן היה בבית פשוט כשהחמאס רואה שיש כזה לחץ על הממשלות שלנו להחזיר אותו הוא ישר מעלה את המחיר זה כלל די פשוט במשא ומתן. רק שיחזור בריא ושלם לא צריך בשביל זה לא צינוק ולא צינצנת...

תשמע עמית -כתבתי את זה בביקורת להופעה

אביב מזכיר את געיד בכל ההופעות שלו לפחות המשמעותיות גם שאיין את גלי צהל באולם. אני מאמין שאיכפת לו כי הוא בחור רגשן לפי השירים שכתב. ובכלל הוא פיסניק . כלומר אחד שלא דוגל במלחמות ואני מאין שהוא רוצה שגלעד יחזור הבייתה רוצה מאוד . זה שאביב בן לונדון לישראל זה בגלל הקרייירה שהוא רוצה לעצמו . זה זכותו זה חלק ממימוש החלום שלו . איין בזה נהנתנות בעייני. רק אמצעי וצורך כדי להגשים חלום . יש שם כמה שהם ממש מרגישים שבשבילם זה רק עוד תוכנית ריאטלי כמו צביקה הדר או אלירז שדה.... וגם עוז זהבי

עמית13292

New member
תגובה...

אני לא מכיר מישהו שלא רוצה שגלעד שליט יחזור הביתה מן הסתם גם אביב רוצה את זה כמו כולנו.. הוא באמת מזכיר את גלעד שליט המון בהופעות אבל אני חושב שהוא מזכיר אותו בתדירות כזאת רבה כי זה מאוד אופנתי כרגע להיות אמן שקורא לשחרור גלעד שליט.. למה הוא לא כתב שום שיר על משהו מדיני שקרה פה לאחרונה? אני יודע...ביבי וליברמן ממשלה ביחד וברק (שאביב תמך בו) יחד איתם. אולי המשט לעזה שהופעלה בו אלימות מצד שני הצדדים וגם נהרגו אנשים על הדרך? ואולי הנושא שאותי אישית הכי מרגיז שאף אמן בארץ לא מרים את הכפפה ועושה צעקה וזה מצב ניצולי השואה שהוא מחריד ומבייש אותנו בתור בני אדם שהאנשים האלה רעבים ללחם זה נושא לא פחות ואולי יותר כואב מגלעד שליט. אז למה לא שומעים את כל האמנים האלה כולל אביב בקשר לנושאים האלה? למה שומעים אותם רק על מה שבכתרות כל הזמן? למה כל הזמרים מוציאים שירים אלפי שירים על גלעד שליט ואפילו לא שיר אחד על ניצול שואה שרעב ללחם? אם זה לא בשביל הרייטינג אז מה מניע אותם? פאק זה מרתיח אותי לחשוב שהכל פה סביב גלעד שליט כשיש קשישים ניצולי שואה שצריכים לבחור בין אוכל לתרופות עד שהם ימותו. איפה האיזון?

ניצולי השואה =כאוב בדיוק כמו גלעד שליט

ניצולי השואה =כאוב בדיוק כמו גלעד שליט, זה מה שאני חושב... זה על אותו רמה של כאב לדעתי . זה נכון שיש יותר הייפה בתקשורת של גלעד שליט כי זה באמת יותר דחוף. אם לא נציל את הילד הזה עכשיו עכשיו אולי לעולם הוא לא יחזור ...וניצולי השואה חלק מהם גרים בהוסטלים שדואגים להם... לגבי מה שקרה על המרמרה . אתה באמת מצפה לשלוח שיר על ההרגש לפעילי הIHH פעילי הטרור הטורקי שמה שמעניין אותם זה להרוג אותך ואותי בשחיטה אחת (הם פעילי איסלאם קיצוני)....גם שיר לא יראה להם שינוי בחשיבה....

עמית13292

New member
לא אמרתי שיר רגש לפעילי המרמרה...

אמרתי שאפשר היה לכתוב שיר על המצב הזה שלאיפה הגענו שהשנאה כל כך תהומית וכו' וכו'. גלעד שליט הוא כמו סוס שכולם רוכבים עליו בדרך לאהדת הציבור. אם אתה עם גלעד שליט אתה הכי IN שיש. תראה את רון ארד כבר כנראה לעולם לא יחזור אבל זה כל כך שנות ה-90 לדאוג לשלומו של רון ארד זה כל כך פאסה למה שמישהו יתעסק בו בכלל? יאללה כנראה הוא מת למי אכפת בכלל שמאז שנת 88 אף אחד לא יודע בדיוק מה קרה איתו ומה עלה בגורלו. אבל זה יביא כותרת? עדיף ללכת על גלעד שליט. רון ארד זה פאסה. ואפילו לא התחלתי לדבר על ג'ונתן פולארד.

הנה רשימת היושבים בצינוק: עמית וכולם שאלה

להלן סדר היושבים במהלך היום: 7:00 שלמה וישינסקי, 8:00 אחינועם ניני, 9:00 יעל בר זוהר, 10:00 מנשה קדישמן, 11:00 אלון גל, 12:00 אורנה בנאי, 13:00 איל ברקוביץ', 14:00 משה איבגי, 15:00 אלירז שדה, 16:00 כרמי גילון, 17:00 אביב גפן, 18:00 משה פרץ, 19:00 מאיר שלו. עמית אתה חושב אולי שחלק מהם באמת עושים את זה בלית ברירה באמת בשביל גלעד ולא בשביל משהו פופליסטי רייטינגי זול?

עמית13292

New member
אמממ..לא אמרתי שזאת המטרה שלהם...

בטוח שלא של שלמה וישינסקי הענק ששכל את בנו במלחמת לבנון השנייה. ואולי כרמי אלון שהוא אדם מאוד רציני ואני לא חושב שיש לו סיבה לעשות לעצמו יחסי ציבור. אני די בטוח שאם אותו פרוייקט היה למען גילוי מקום הימצאו של רון ארד ובירור מה עלה בגורלו (23 שנה עברו) הם לא היו באים ברובם. אני לא רוצה להגיד מי כן ומי לא כי אני לא רוצה להיכנס לראש של אף אחד מהם אבל אני בטוח שיש שם כמה אנשים שהמניעים שלהם לא טהורים ושגלעד שליט הוא לא ממש הנושא שהכי בוער להם בעולם ולעומת זאת קצת יחסי ציבור טובים לא הזיקו לאף אחד מעולם. שאר האנשים אולי כוונתם טובה אבל לדעתי הם עושים לגלעד שליט ולמשפחת שליט יותר נזק מאשר מועילים. בוא נגיד שלדעתי מבין יעל בר זוהר,אלירז שדה ומשה פרץ תמצא לפחות שניים שבאו לשם למען יחסי ציבור ותו לא. אבל זאת רק דעתי אני לא רוצה לבוא בהאשמות אף אחד אני לא יודע מה הסיבה האמיתית של כל אחד מהם להיכנס לצינוק הזה. אולי סיפור אישי אולי לא יודע מה. בכל מקרה לטעמי כל עניין הצינוק הוא פופליסטי וזול (לא האנשים שנכנסו פנימה אלא עניין הקמפיין) וגורם לנזק שספק אם יהיה אפשר לתקן אותו...

לאומנים ויצריםפ /משוררים אני מאמין יותר

אייכשהוא לזמרים מזרחיים ופליטי ריאלטי אני מאמין פחות כ יזה ניראה שזה עוד מקפצה בשבילהם לעוד צילום בעולם של תהילה צילומים וכוח תקשורתי

עמית13292

New member
גם אמנים יוצרים מחפשים מקפצה וצילום..

זה שהם אנשים אולי יותר רגישים לא אומר שהם לא מחפשים חשיפה ואת אהדת הקהל.

אני יותר ממאמין..

הוא מקדיש לו את אנחנו לא צריכים כל הופעה (תן שיחזור שוב לביתו) והנושא הזה יקר מאוד לליבו אבל יש לו שכל להבין שזה הופך לקרקס ויש אנשים שתופסים על זה טרמפ.. לשים סלבריטאים באולפן צינוק זה פשוט הזוי ולא מכבד, וטוב מאוד שהוא השמיע את קולו

למעלה