אגדות רוק?

יש לי הערה:

קודם כל מזל טוב על הפורום והכל..שישגשג ויצמח ויתן אור לדורות הבאים, אבל:למה בהודעת המנהל אין ולו אפילו אישה אחת?? יש כל כך הרבה רבות וטובות שהן "אגדות רוק" שנתנו דריסת רגל חשובה, שחידשו שהמציאו שהיוו מודל ג´ניס ג´ופלין, פטי סמית´(ידועה בכינוי"הסנדקית של הפאנק-רוק"), מריאן פיית´פול (שאני פחות אוהבת,אבל היא נחשבת ל"אגדה") ועוד רבות רבות ומעולות.... אני אודה לכל מי שיזכיר עוד רבות שבטח שכחתי

ganooov

New member
אז ככה: ../images/Emo13.gif

א. תודה רבה לשניכם. ב. כן, הפורום יעסוק גם בהנדריקס. אני אומנם לא אוהב את איך שהוא שר, אבל הוא אגדה וציון דרך בולט. ג. אממ.. אין לי שום בעיה להוסיף גם בנות להודעת מנהל, אבל אני כתבתי בעיקר את האומנים שאני אוהב, ואת ג´ניס ג´ופלין אני שונא... אבל אני אוסיף אותה ואת פטי סמית´. תהנו!

rainbowgirl

New member
אתה שונא../images/Emo35.gif../images/Emo70.gifזה לא מילה חזקה מדי?

לדעתי ג´ניס ג´ופלינ טובה מאוד... אבל על טעם ועל ריח אינ משהו...(לא זוכרת איך זה הולכ בכלל...) היא אגדת רוק ולדעתי צריך להכניס אותה...

ganooov

New member
היא כבר בהודעת המנהל ../images/Emo13.gif

וזו לא מילה חזקה מדי במקרה הזה. ועל טעם וריח יש המון מה להתווכח, וזה מה שאני מתכוון לעשות.

ganooov

New member
אני לא אלך מכות, ../images/Emo13.gif

אבל אני אתווכח. אין בזה רע, בסופו של דבר - זה מה שעושים רוב הזמן בפורומים. ואני חושב שכדי שתוסיפי את עצמך לשירשור הפרטים, ותוסיפי ת´סמיילי
.

הפתגם המפורסם

על טעם ועל ריח אין להתווכח. אני מסכים בהחלט וגם אניאוהב מאוד את ג´ניס ג´ופלין

../images/Emo13.gifתודה על ההתיחסות

(שמתי לב שיש לך פטיש לסמיילים ,אז הנה-
) ולא התכוונתי שתוסיף נשים מייצגות בגלל שאניאישית אוהבת אותן,או שתוסיף רק אמנים/יות שאתה אוהב, אלא שפשוט תיתן חתך מייצג למיהם/ן אגדות רוק (ושלא יצרום בעיניים שאגדתיות רוקית(P:) ויצירה היא תחום גברי)הרי העניין באגדות רוק הוא פרסום, הכרה,מהפיכה/ציון דרך ומיתוס ,לא כך? :) אבל אחלה שעשית, ואני מקווה וקוראת לכל הכותבות והכותבים כאן להזכיר לי עוד אגדות רוק נשיות :)

ganooov

New member
רק ../images/Emo13.gif, אחרים לא יתקבלו בברכה ../images/Emo13.gif

בכל כותרת הודעה חברים! אך ורק סמיילים מחייכים
. תודה וביי.

Pay The Man

New member
....

תעזוב אותך בחייך..למי יש כח לסמיילי..מה אנחנו ילדים קטנים..

ganooov

New member
בשבילי זה חשוב - אם אין לך כוח ../images/Emo13.gif

אז אל תשים, זה גם מקפית הודעות, ככה שבכלל...

האמת שהמקום מתחיל להיראות

קצת כמו כפר ארורים חשוד ומתעתע...:) מממ....אף אחדים לא רוצים להוסיף לי לרשימה אגדות רוק נשיות?

ganooov

New member
אני לא מכיר עוד, ../images/Emo13.gif

ככה שאני לא יכול להוסיף. ומסתבר שאין עוד כאלה.

מה זה?

בגלל שאתה לא מכיר עוד אגדות רוק נשיות, אז זה מסתבר שאין יותר??? זה נשמע קצת מוזר מאדם שלא מכיר את איגי פופ! ג´ואן באאז, ג´וני מיטשל (סופט רוק אבל בכל זאת), קים דיל (הבסיסטית של הפיקסיז), גרייס סליק (הזמרת של ג´פרסון איירפליין), זו רשימה התחלתית בהחלט.

ganooov

New member
את ג´וני מיטשל לא הייתי מגדיר ../images/Emo13.gif

כאגדת רוק. ואני מדבר על להקות או מרי להקות. ועל איגי פופ שמעתי, אבל אני לא מכיר אותו. חלק מהרעיון של הפורום הוא לידע אנשים על אומנים אחרים שהם לא מכירים. ואם את לא הבנת - זה נאמר בקריצה, אני אמרתי כבר שבקטע של נשים ברוק אני לא חזק.

בקריצה אז בקריצה ../images/Emo8.gif

אבל אם לא מגדירים את ג´וני מיטשל כרוק אז גם את בוב דילן לא כל כך...

הידד נעמי! :)

אממ...את ג´ואן באאז לא הוספתי בגלל שהיא עשתה רקפולק, ומצאתי עוד אחת(שאישית אני לא מחבבת-אבל עושים ספירת מלאי של אגדות) כריסי היינד מהפריטנדרז. ואולי גם סוזי סו? מסוזי והבאנשיז, אני לא יודעת הרבה עליה אבל קראתי שהיא היתה דמות "נחשבת" לאורך הסבנטיז.. וכן-יותר קשה למצוא אגדות רוק נשיות (בגלל שאחד מהקריטריונים לאגדה הוא שצריך לעשות מפעל חיים-כלומר להתחיל ב60´-70´-80´ ולחדש ולהפוך את העולם.)ובתקופה ההיא היו פחות נשים יוצרות..
(וganooov לא התכוונתי חלילה שזאת אמורה להיות בושה ועלבון "לא להכיר" ממש לא....:) כולנו כאן כדי ללמוד. וגם לא התכוונתי שאני מכירה רבים-כי ממש ממש לא(ההיפך המוחלט למען האמת) )

ganooov

New member
ואולי גם הסולנית של ../images/Emo13.gif

קרננבריס (איך לעזאזל קוראים וכותבים את השם המקולל הזה?)? הם רוק, לא?

למעלה