אהבה..משנה צורה,מפחידה-מפחידה אותי!

ע ד י י י

New member
זהו שאני לא יודעת..

אם הוא רוצה אותי

../images/Emo163.gif../images/Emo8.gif שניכם נשמעים לי מה-זה,

אבל מה-זה חמודייייים
נראה לי שפעם הבאה שתיפגשו כן תתני לו נשיקה על הלחי.. וחוץ מזה, לפי התגובות שלו, ולפי איך שאת מתארת אותו, ולפי איך שאת מתנהגת.. נראה לי ששניכם רוצים משהו.. אז תתחילו להיפגש יותר.. שמעי. את נהנת לדבר איתו [בין אם זה באיי סי, ובין אם זה פנים אל פנים].. נראה לי שבהחלט משהו מתפתח פה...

N M E

New member
מה את אמורה לעשות? זה כל כך ברור!

לא לקחת סיכון אף פעם. להיות סגורה ומסוגרת לתמיד. אז מה אם יש מצב שמתישהו תהיי שמחה ומאושרת? הרי את תפגעי! עדיף המצב הנוכחי - של חוסר ביטחון וחוסר וודאות. אם לא הבנת, תקראי את ההודעה שלך עוד פעם ותביני לבד (אני חושב..את נשמעת בחורה חכמה)

ע ד י י י

New member
כן...

אני בהחלט בחורה חכמה,אבל כזה מגיע לאהבה,הכל מתהפך... לא מבינה,חוששת,פגיעה,רגישה....עוד משו?!

עד../images/Emo13.gif

לפי מה שאת מספרת, הוא מעוניין. אפילו ידידות שלו אמרו; הוא אף פעם לא התלהב ככה.. אני חושבת שאת צריכה לזרום עם זה. אל תלחצי, כולנו בהתחלה לא יודעים מה לעשות.. תמיד יש את הפעם הראשונה כדי להסמיק ולהיות במבוכה.. עם הזמן אתם כבר לא תסמיקו ולא תהיו במבוכה.. תני לעצמך זמן, להתרגל לרעיון :) בהצלחה

למה

לחשוב יותר מדי...את רואה שהוא בעניין את רואה שאת בעניין ואללק לכי על זה..לא ילך לא ילך...כן ילך עוד יותר טוב! אל תדפקי חשבון

ע ד י י י

New member
איתי...סליחה ../images/Emo140.gif!!!

אני באמת לא התכוונתי...ויש לי כמה דברים להגיד לך, סולח לי?!

עדידושששששש../images/Emo140.gif

כמו שאת מתארת את זה נראה שיש לו משהו כלפייך. אז יאללה, תנסי לשדרג (למי שראה הכוכבים של שלומי) את היחסים, ותראי לאיפה זה מתקדם, אם זה לא ילך, יש לך אותי

maykel mayers

New member
../images/Emo13.gifיש לי כמה מילים להגיד לך..

ממש כייף לך מצאת אהבה.. אל תחפשי מתחת לאדמה לימצוא בעיות כמו הקטע של ה-פחד.. בשביל אהבה צריך להמר ולקחת סיכונים.. ולפי מה שאת מספרת יהיה רק טוב.. ופשוט לכי ודברי איתו על זה...

ע ד י י י

New member
../images/Emo41.gifשאלה אחת גדולה לכווולם../images/Emo41.gif

אתם לא חושבים שאם הוא היה מעונין הוא היה שולח הודעה או משהו היום ומציע להפגש או משו כזה?! דיברנו אתמול,אבל היום לא יצא...אני יודעת שהוא ביישן,אבל אני עוד יותר ממנו...הידידה שהייתה אמורה לברר,היום היא לא הצליחה,ויום ראשון זה גם כנראה יהיה בלתי אפשרי,אווווף...אני לא יודעת מה לעשות כבר... מצד אחד זה נראה שהכל זרם בסבבה וזה,אבל מצד שני,הוא עדיין תמיד מחכה שאני אהיה זו ששולחת את ההודעות (הוא כזה עם כולם...)

למעלה