אהבה

אהבה../images/Emo99.gif

יש אהבה ויש אהבה. ויש אהבה חזקה, אהבה שקורעת את הלב והנשמה. אהבה שהיא כ"כ חזקה שהיא מטלטלת אותך כמו עלה נידף ברוח. אהבה שלא קיימות דרכים פיסיות לממש אותה, כי הן פשוט לא מספיקות. לפעמים בא לי פשוט להתאחד איתו. להתמזג ממש - לא רק גופנית, אלה גם נפשית. להפוך משניים לאחד. אני יודע שזה לא רציונלי. זה לא מעשי. שזה הכל בראש. שזה בסוף יעבור. אבל כבר חודשיים אני אומר את זה לעצמי וזה עדיין לא עובר. אני מאוהב עד כלות הנשמה ואני לא מצליח למצוא מרגוע. אני מסתכל עליו בעיניים כלות, וככל שאני מסתכל יותר אני מתאהב יותר. אני שומע אותו מדבר ונפשי זעה בחוריה. הוא נוגע בי ואני מחליף מצב צבירה. איך אפשר להמשיך לחיות ככה? סתם שופך את הלב. נצח.

נצח ישראל.. ../images/Emo24.gif

אהבה
... "לפעמים מחממת את הלב, לפעמים שורפת את הנשמה"... זה מה שהשיר/מונולוג/קטע שלך הזכיר לי. אני מאמינה שבשלב כלשהו כולנו נהייה מאושרים
, מאוהבים
, שמחים
וכולנו נהייה באיזשהו שלב גאים
.. הקטע שלך ריגש אותי, כבר מספר ימים שאני מנסה לחשוב מה לכתוב, אני יודעת שזה אדיוטי אבל הרגשתי צורך עז להגיב.. מדהים
שירלי

MILK*

New member
גם אני מתגעגעת ללהיות מאוהבת../images/Emo41.gif

נצח...איזה מונולוג מרגש...אני כל כך מזדהה אין כאב ככאב האהבה ואין עונג כעונג האהבה... אני כל כך מתגעגעת לתחושה הזאת. לכובד בחזה, להרגשה שעוד מעט הלב פשוט מפסיק כי אתה לא יכול יותר לצורך הבלטי נתפס הזה פשוט להיות איתו פשוט להיות....איתו...רק איתו...אין שום דבר אחר בעולם. אח....אני כל כך יודעת בדיוק , אבל בדיוק, למה אתה מתכוון הכאב הזה ממכר... מזדהה בכל נימי נפשי, והמון בהצלחה מילקית

למעלה