אהבה..

דניאל9877

New member
אהבה..

הסיפור שלי הוא כזה, אני בת 20, לעולם לא היה לי ניסיון עם גבר, אפילו לא נשיקה. אני בחורה נאה, לא שמנה ולא רזה, סה"כ נראית טוב. מישום מה אף פעם לא קרה לי שמישהו שחיבבתי/נמשכתי אליו שם לב אליי, ולא שלא ניסתי. עם גבר אחד אפילו נפגשתי ויצאתי איתו, אבל אחריי הפגישה הוא לא יצר קשר בכלל. לאחרונה אני לא מפסיקה לחשוב על בחור מדהים, שבמקרה גם חבר מאוד טוב של אחי הגדול, אני מאוד רוצה לעשות עם זה משהו, אני בכלל לא מפחדת לנסות אבל אני פשוט כל כך חסרת ניסיון בכל דבר שקשור למערכות יחסים, ובכלל אין לי מושג איך להתחיל דבר כזה ככה שאני פשוט לא יודעת מה לעשות. אני נמצאת בשלב בחיים שאני מרגישה כל כך לבד, כמעט כל החברים שלי כבר עם בני זוג ומנוסים בעניינים האלה, רק אני נשארת תקועה ולבד. למישהו יש משהו להציע לי? מה אני אמורה לעשות?

אהבה - נושא עדין ורגיש

דניאל שלום הנושא שאת מעלה, אינו קשור באופן בלעדי לקיניסיולוגיה, אבל אני אתייחס לזה מהמקום של מטפל ומורה רוחני. מערכות יחסים נבנות תוך כדי התנסות. הלמידה היא קודם כל על עצמנו. מה טוב לנו, מה פחות. יש קשר ישיר לאמונות שלנו על עצמנו. כמה אנחנו באמת מעריכים את תכונותינו הטובות. גם נכון לשאול על מה חינכו אותך בבית בקשר למערכות יחסים עם בני המין השני, או מערכות יחסים בכלל. איזו דוגמא קיבלת בבית? על מנת להשיג מערכת זוגית טובה לך, את צריכה לדעת מה את רוצה. איזה סוג של בן זוג מתאים לך. ברגע שתגדירי את האיש ומה את רוצה ממערכת היחסים, הסבירות שתמצאי את מבוקשך עולה לאין שיעור, כיוון שאת מדייקת ומכוונת לתוצאה שאת בנית אותה במוחך. תאמיני בעצמך. אל תנסי לרצות אף אחד. לכי עם תחושותייך הפנימיות, ותעיזי. תעיזי לבקש את שחפצה נפשך, וללכת בעקבות החזון שאת בונה לעצמך. אין גם רע בהתנסות, שאינה מביאה תוצאה, כיוון שאז את לומדת את הגבולות שלך. את לומדת גם בדרך השלילה, מה מתאים לך ומה פחות. אני מברך אותך בשפע, אהבה והגשמה עצמית סביון

freearth10

New member
../images/Emo23.gif ובנוסף...

טיפול בקינסיולוגיה יכול לעזור לך לעשות את כל מה שסביון המליץ: להאמין בעצמך, ללכת עם התחושות הפנימיות, להעיז לבקש, ללכת בעקבות החזון. מצטרפת לברכה של סביון ומאחלת לך לקראת השנה החדשה ההולכת וקרבה שפע של אהבה, אהבה שלך את עצמך, את הסביבה הקרובה לך,את היקום כולו. ובעיקר שתזכי לחוות אהבה מחבקת, עוטפת ומעשירה.
מאיה

למעלה