אהבתי את ניאום ריבלין.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
נשיא המדינה ריבלין שמר על קו ממלכתי ואמר:"אני זוכר היטב איך נצחנו את המלחמה ההיא. בשוחות, לחמנו כתף אל כתף. איש לא בדק אם יש לך פאות מקופלות מתחת לקסדה או אם אתה טומן בחגור את הפנקס האדום שלך. הסתערנו יחד, מתוך ידיעה שאם לא נשעט קדימה, ייתכן שלא יהיה לאן לשוב".

מה לדעכם דרוש כדי שהעם יחזור להיות מלוכד?

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא בטוח שהוא היום לא מלוכד. אמנם אם נאמין לכלי התשקורת ו/או לצעקנים האינטרסנטיים, אנחנו על סף מלחמת אחים אם לא באמצעיתה, המדינה עומדת להתפרק מחר, וכולם פה שונאים את כולם. אבל הלכה למעשה רוב האנשים שאני פוגש (לרבות כאלו שחושבים אחרת ממני בנושאים רבים) רואים את העולם אחרת. המחלוקות והפירודים קיימים, ככל שקיימים, בעיקר ברקע, והתחושה הכללית היא יותר לכיוון האיחוד מאשר למשהו אחר.

אז אמנם יש מי שמנסה לפלג בכוונת מכוון. יש גם מי שחשוב לו מאוד לצעוק כל הזמן שמישהו אחר (כמובן מהצד ההופכי לשלו) הוא המפלג. הכל ידוע וברור. ולצערנו חלק מהדברים אכן משפיעים על רבים, בין אם נמסרים דברי אמת ובין אם מומצאים דברי בלע (ותחום הקורונה הוא דוגמה מובהקת לכך). אבל בתכל'ס נדמה לי שגם היום, אם ניקח עשרה אנשים אקראיים ברחוב ונשאל אותם בעניין, לפחות 8 מתוכם יתנו לנו תשובות שהמחלוקות והפירוד הן מהן והלאה. מיעוט קטן ודי זניח, על אף שהוא צעקני ועומדים לרשותו מיקרופונים חזקים, ידבר על המפריד והחולק.
הלכה למעשה אני רחוק מלהיות בטוח שזה אי פעם היה אחרת בישראל.

מקסים 45

Well-known member
אני לא בטוח שהוא היום לא מלוכד. אמנם אם נאמין לכלי התשקורת ו/או לצעקנים האינטרסנטיים, אנחנו על סף מלחמת אחים אם לא באמצעיתה, המדינה עומדת להתפרק מחר, וכולם פה שונאים את כולם. אבל הלכה למעשה רוב האנשים שאני פוגש (לרבות כאלו שחושבים אחרת ממני בנושאים רבים) רואים את העולם אחרת. המחלוקות והפירודים קיימים, ככל שקיימים, בעיקר ברקע, והתחושה הכללית היא יותר לכיוון האיחוד מאשר למשהו אחר.

אז אמנם יש מי שמנסה לפלג בכוונת מכוון. יש גם מי שחשוב לו מאוד לצעוק כל הזמן שמישהו אחר (כמובן מהצד ההופכי לשלו) הוא המפלג. הכל ידוע וברור. ולצערנו חלק מהדברים אכן משפיעים על רבים, בין אם נמסרים דברי אמת ובין אם מומצאים דברי בלע (ותחום הקורונה הוא דוגמה מובהקת לכך). אבל בתכל'ס נדמה לי שגם היום, אם ניקח עשרה אנשים אקראיים ברחוב ונשאל אותם בעניין, לפחות 8 מתוכם יתנו לנו תשובות שהמחלוקות והפירוד הן מהן והלאה. מיעוט קטן ודי זניח, על אף שהוא צעקני ועומדים לרשותו מיקרופונים חזקים, ידבר על המפריד והחולק.
הלכה למעשה אני רחוק מלהיות בטוח שזה אי פעם היה אחרת בישראל.
כשיש אחד בשם ברק המצליח להוציא גדוד עם דגלים שחורים בתקופה הזו, תפנים שהעם מפולג.

Harrington

Well-known member
מנהל
כשיש אחד בשם ברק המצליח להוציא גדוד עם דגלים שחורים בתקופה הזו, תפנים שהעם מפולג.
גדודים? עד כה בכל ההפגנות הללו, גם על-פי המספרים הכי מחמיאים, מדברים על גג כ20,000 איש. בעבר ישראל הכירה הפגנות אופוזיציה של מאות אלפים ומדברים אפילו על הפגנת מליון פעם. אז עשרים אלף איש, עם כל הכבוד (שאינני רוכש) להם, במלוא הרצינות, זה פינטס וגם זה בקושי.
אמנם כאמור, המפגינים הללו זוכים למיקרופונים מאוד חזקים באדיבות התשקורת הישראלית שמתמוגגת על הפגנות אלו, בהיותן כביכול נגד בנימין נתניהו והימין. אבל זולת עובדה זו, שמגבירה מאוד את הקולות והרעש, עשרים אלף מפגינים זה באמת לא משמעותי. בוודאי לא בהתחשב בכך שרובם המוחלט של המפגינים הללו מתנגדים לנתניהו מסיבות פוליטיות אינהרנטיות וללא כל קשר למשהו אקטואלי (לא משפט ולא קורונה).

dory30

Well-known member
שנתניהו לא יהיה פה. כל עוד הוא ראש הממשלה, נטבע כולנו בים של עזה. הוא לא מנהיג, הוא חתיכת פחדן עלוב.

SupermanZW

Well-known member
נשיא המדינה ריבלין שמר על קו ממלכתי ואמר:"אני זוכר היטב איך נצחנו את המלחמה ההיא. בשוחות, לחמנו כתף אל כתף. איש לא בדק אם יש לך פאות מקופלות מתחת לקסדה או אם אתה טומן בחגור את הפנקס האדום שלך. הסתערנו יחד, מתוך ידיעה שאם לא נשעט קדימה, ייתכן שלא יהיה לאן לשוב".

כלום לא יעזור, כי יש חלקים שאינם מעוניינים להתלכד עם החלקים האחרים ויהי מה. אין אלא להשלים עם המצב העגום. למען השלום (בין הישראלים לבין עצמם אני מתכוון) יש לחלק את ישראל לפרובינציות שונות ע"פ השקפות העולם השכיחות באזורים שונים בארץ כך שלכל פרובינציה תהיה ממשלה שתחוקק בהתאם להשקפת העולם של התושבים. כל הסמכויות למעט חוץ ובטחון ינתנו לממשלות הפרובינציאליות, רק חוץ ובטחון יהיו בסמכות הממשלה הפדראלית.

דיברגנט חדש

Well-known member
פשוט מאוד, מנהיג ולא פוליטיקאים קטנים ועלובים.. בכל המפלגות..
זה כבר מקרה אבוד, כי הם יותר מידיי שטופי מוח.
רק היפנוזה וחזרה לנקודה של טרום שטיפת המוח, תוכל לשנות את הקטנים, תרתי משמע והעלובים, כשבראשם הגמדון ליפיד.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
זה כבר מקרה אבוד, כי הם יותר מידיי שטופי מוח.
רק היפנוזה וחזרה לנקודה של טרום שטיפת המוח, תוכל לשנות את הקטנים, תרתי משמע והעלובים, כשבראשם הגמדון ליפיד.
זוהי רק דוגמא אחת מדוע "מה שהיה לא יהיה".
כשדגנרט מחליט לבקר את מי שהוא "הרע במיעוטו" במקום לשים את האצבע על הבעיה האמיתית - מי שמפלג את העם הזה בכדי לשמור על התחת שלו.

דיברגנט חדש

Well-known member
כשדגנרט מחליט לבקר את מי שהוא "הרע במיעוטו" במקום לשים את האצבע על הבעיה האמיתית - מי שמפלג את העם הזה בכדי לשמור על התחת שלו.
רק שתול מוח כמוך חושב שהנגיף מכיר את נתניהו ומושפע מהתחת שלו.
כפי שכתבתי מקודם, אתה ודומיך מקרים אבודים ורק היפנוזה לנקודת תחילת השיבוט שלכם, תוכל לשנות את השתיל שיש לכם במוח או לחלופין לשתול אותך בעציץ, כך לא תוכל לפגוע באחרים עם הטימטום שלך ואפילו יהיה לזה ערך מוסף, כי יגדל כרוב משובח מראשך עם טיפת השקייה ודישון.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כפי שכתבתי מקודם, אתה ודומיך מקרים אבודים ורק היפנוזה לנקודת תחילת השיבוט שלכם, תוכל לשנות את השתיל שיש לכם במוח או לחלופין לשתול אותך בעציץ, כך לא תוכל לפגוע באחרים עם הטימטום שלך ואפילו יהיה לזה ערך מוסף, כי יגדל כרוב משובח מראשך עם טיפת השקייה ודישון.
ואווו דיברגנט יקר.חבל להתרגז|4U||חיבוק|

מקסים 45

Well-known member

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל מה לעשות , האמת מרגיזה.
הדגנרט כל הזמן מספר שהוא "יורד לרמות".....
הוא חושב שקללות וניבולי פה "מרימות אותו"
הערה : המילה דגנרט אינה קללה . היא תיאור של מצב שכלי.[עגום ככל שיהיה]...
צפה בקובץ המצורף 4391
אם רוב חברי הפורום אומרים לך שאתה |טמבל|, נא הסק מסקנות ...
בעצם, אין לך כלום שם למעלה בכדי שתוכל להסיק מסקנות וכמו שאומרים החבר'ה, נעל נשאר נעל, כך שאין לך מה לבזבז את זמנך בניסיון ללמוד ועדיף שתתמקד בשמרטוט, דלי ומגב ותתחיל לפרנס את עצמך במקום להיות לנטל על משפחתך.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אבל מה לעשות , האמת מרגיזה.
הדגנרט כל הזמן מספר שהוא "יורד לרמות".....
הוא חושב שקללות וניבולי פה "מרימות אותו"
הערה : המילה דגנרט אינה קללה . היא תיאור של מצב שכלי.[עגום ככל שיהיה]...
צפה בקובץ המצורף 4391
[/QUOTE מה יהיה איתך? איך נעלם מעיניך פרטים חשובים?!

מקסים 45

Well-known member
הצדק איתך רק שתול ינסה לפגוע בסדר יום. זה אותו אחד, המחליף ניקים לכול קומונה ופורום, כדי לפגוע ולהרוס, הוא פוחד להשתנש בניק אחד. ואינו מכיל שסגנון כתיבתו והתקםה נגד אותם ניקים שדעתם מנוגדים לדעתו חושף אותו, ברגע שיפנים שאינו מעניין כבעבר, יחטוף בום.

dory30

Well-known member
הצדק איתך רק שתול ינסה לפגוע בסדר יום. זה אותו אחד, המחליף ניקים לכול קומונה ופורום, כדי לפגוע ולהרוס, הוא פוחד להשתנש בניק אחד. ואינו מכיל שסגנון כתיבתו והתקםה נגד אותם ניקים שדעתם מנוגדים לדעתו חושף אותו, ברגע שיפנים שאינו מעניין כבעבר, יחטוף בום
אם אתם חושבים ככה על מי שמצדד בדעה הפוליטית שלכם, מה אוסיף ומה אומר?

נסיך.333

Well-known member
אז לדעתך זה רק מצד אחד של המפה הפוליטית שמסע
לפיד, ליברמן וכל היתר מנסים לאחות את הקרע העמוק ורק ביבי משסע שוב ושוב.. זו דעתך?

למעלה