אההההההה

Shauliii

New member
וואו, איזו תפנית בעלילה!

התחלנו עם גוון מזרחי, המשכנו עם גוון אתניקסי אורגינלי ועכשיו רוקיסטי! אין ספק, מצפה לנו אלבום רווי בסגנונות! אני צריך לשמוע עוד כמה פעמים את השיר לפני שאשפוט אותו. אבל אהבתי מאוד לשמוע גם את הצד הרוקיסטי הזה! נ.ב: מה עשינו טוב, שזכינו לקבל סינגל נוסף כל כך מהר? בפעם הקודמת חיכינו 4 חודשים (בין "מתי לחזור" לבין "במכונית"). כמובן שאני ציני... הלוואי שיימשך כך!

dana482

New member
יש למישהו את מילות השיר?

אשמח אם יפורסם לא כל כך הצלחתי להבין את השיר אבל הלחן והקצב פשוט מדהים..מאוד אהבתי

אלו מילות השיר, כפי שאני הבנתי אותן:

מתפתל בחושך, זז כמו חתול, מגג אל גג הוא עף, מגוף אל גוף הוא בא יהיר, אה-הא. זה הוא, הסקס שלך. מתפקד היטב בלחץ, לא רועד, נותן ואז נשרף מוטרף רק בגללך מהיר, הא הא. זה הוא, האקס שלך. זה הוא, זה הוא - זאוס, זאוס. הוא מבין היטב, יודע את הכל, בקושי מאהב, אבל הכי גדול שביר אה-הא. זה הוא, הסקס שלך. פעם הוא איתך ופעם הוא מוּלך, כן פעם הוא אקדח ופעם הוא הולך זהיר. זה הוא, האקס שלך - אהה, אהה. זה הוא, זה הוא....

המקורי22

New member
אכזבה אכזבה

יותר טוב היה מתי לחזור מה קרה להם הסינגל הראשון היה טוב אחכ הסינגל היה בסדר והשלישי לא נראה לי שאשמע

Shauliii

New member
לפי דעתי ממש לא אכזבה

ולפי דעתי, "זאוס" גם יזכה להרבה יותר השמעות ברדיו. מותר לנו גם להנות קצת מהרוק של אתניקס. הם עשו את זה יפה מאוד באלבום "בדרך שלך". כשיר רוקיסטי, הוא יפה מאוד! שימו פול ווליום, ותהנו! ודרך אגב, שימו לב לכך שהלוגו של "במכונית" (מה שרואים כשמתנגן השיר ביו-טיוב) זה בעצם הפריים האחרון של הקליפ של "זאוס". מה שאומר שהקליפ צולם כבר ממזמן.

ITAIX

New member
ברור! הקליפ צולם באותו מקום של מתי לחזור

כתוב, מפעל הביצים וכל זה, הם גם לובשים את אותם הבגדים, פשוט בקליפ הזה אין פרחים... או שצולם לפני שפיזרו את הפרחים (כי אין שום סימן לפרח)... אבל ברור שזה היה באותו יום

ITAIX

New member
אולי רק הורידו את החליפות או משהו כזה

אבל ברור שזה אותו מקום

ITAIX

New member
ואגב,

זה לא כזה רוק... יש מלא מזרחית בשיר הזה, גם המקצב משתנה למזרחית באמצע, גם הסלסולי מנגינות, גם הסולו של הגיטרה... שילוב מעניין של מיני ראפ (בהתחלה, מקצב התופים והשירה), רוק (בפיזמונים) ומזרחית (מאמצע השיר)

yosi x

New member
קוקטייל בראש

זה מה שיש לי משלושת הסינגלים שלהם עד עכשיו. אני די מסטול מוזיקלית מהיצירות שלהם. כל שיר בסגנון אחר ומעניין, אתם רואים אפשר להתמסטל גם בלי חומרים אסורים. ואני אוהב את ההרגשה הזאתי אני די נהנה מהשירים החדשים, תמיד נהניתי למרות ששניי הסינגלים האחרונים לא הצליחו ולא יצליחו לפי דעתי. הם צריכים להוציא עוד טיל כמו "מתי לחזור" כדיי להמשיך בצורה יפה את הקאמבק נראה אולי בסינגל הרביעי.

ghony

New member
השיר שהכי פחות התחברתי אליו מהשלושה

הוא טוב לדעתי אבל לקח לי כמה חזרות על השיר כדי לעכל אותו, בניגוד למתי לחזור ובמכונית שכבר משמיעה שניה התמכרתי זה כיוון אחר וגם פונה לרוק אבל ממש לא הייתי מגדיר אותו כרוק כמו של "בדרך שלך"

נטלייי

New member
גם אני בהתחלה לא התלהבתי

במיוחד אחרי ההתלהבות שהיתה לי אחרי ששמתי את "מתי לחזור" ו"במכונית" שזאת היתה אהבה משמיעה ראשונה
אבל אחרי כמה שמיעות אני פשוט מכורה למעברים הערביים

שיר אתניקסי במיטבו!

אני חושב שזה השיר הראשון אי פעם שאתניקס הוציאה עם סגנונות מוזיקה רבים כל כך. שיר מעורב, כל כך אתניקסי, פשוט מצדיק את שם הלהקה. אהבתי מאוד! הלוואי וגלגל"צ יאהבו, אני מת לשמוע את זה כבר ברדיו בזמן העבודה.

yosi x

New member
השיר זאוס

דומההכי הרבה לשיר "קלמנסי" שהם עשו בזמנו יש הרבה אלמנטים שמזכירים אותו זאת דעתי כמובן.

דודי 87

New member
זה נכון שיש הרבה אלמנטים דומים אבל

קלמנסי, בלי קשר לזה שהוא שיר ענק, קודם כל בנוי בצורה ברורה וזאוס נשמע לי מאוד מבולגן... לוקח לי זמן לאכול את השיר הזה מה שממש לא קרה לי עם "מתי לחזור" ו"במכונית" שהם נתפסו משמיעה ראשונה...

דודי: לנוחיותך ונוחיות כולם, כמובן, שמתי פה

את מילות השיר. אולי זה יעזור לך להתחבר אליו יותר בקלות ולהבין את השיר טוב יותר...

osnati26

New member
גם אני לא מתחברת לשיר זאוס

טוב, חבר'ה יאללה תתחילו עם הניתוח הסיפרותי לשיר....... חח :)

למעלה