אהההההה!!לא ניתן לפורום למות!

sasuke girl

New member
אהההההה!!לא ניתן לפורום למות!

בגלל זה..השאלה השבועית שלנו *לוקחת אחריות על השאלות השבועיות* אוריהימה,בלונדנית בהכחשה? כוסית על? מפגרת עד כדי דמעות? אז מה אתם אומרים על הג'ינג'ית עם החזה הענק? (אההה דרך אגב אני מתחפשת אליה בפורים..ואני צריכה אישידה לפאנסרויס איתי-יש מעוניינים?)

sasuke girl

New member
מנסים להחיות לכם את הפורום

אבל לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא למה שתשתפו פעולה?הא?הא?

חמודה. כל כך חמודה.

היא באמת נורא, נורא חמודה. הנה, ככה עושים טימטום חמוד - היא לא באמת מטומטמת, פשוט יש לה מן... רגעים כאלה. שהיא אומרת דברים נורא נורא ביזאריים. אבל זה לא טימטום "אלוהים, תידרסי כבר", זה טימטום חלקי וחמוד. [באמת הייתי מתחפשת לאישידה אם לא הייתי תימניה. באמת. XD [למרות שאני בדעה שאישידה צריך לפחות את איצ'יגו בשביל פאנסרביס, מצטערת].

Fay Wood

New member
XDD אוריהימה *.* ../images/Emo168.gif

היא כזאת פוסטמה וחאמודההה ^___^ XD אז אוריהימה- בלונדית בהכחשה, כוסע, ומפגרת עד כדי דמעות ^_^ והחזה שלה לא כזה ענק! אתם שוכחים ממאטסומאטו ואחות של גאנג'ו (שאת שמה משומה אני לא מצליחה לרשום OO; ), תראו מה הן לובשות ואיזה חזה ענק יש להן! OO; מטרידד XDD ראשכואב X_X;

Fay Wood

New member
הו, ובקשר לאישידה- ../images/Emo168.gif

אני מתחילה להתלבט בינו לבין רוקיה =X אבל בעצם לי יש משקפיים אדומות, ולאישידה יש שחורות... אז נלך על רוקיה =X ונתחיל להתאמן ללכת בלי משקפיים ולא להיתקע בעמודים XDD ._.;

אישידה בלונדי לא יתאים הא?

סאשומארו בלונדי זה סביר בגלל שזה דומה חלקית כשהשיער שלו צרוב משמש ונעשהנ ממש בהיר. אבל אישידה בלונדיני? לא מתאים.

היא מצחיקה XD

הורג אותי איך המוח שלה עובד.... במנגה רואים את זה יותר טוב, הילדה הזאת פשוט נותנת לדמיון שלה להשתלט עליה XDD אבל היא חמודה ^^ וקצת בלונדינית, בכל זאת P:

Violettecat

New member
היא מתוקה ולפעמים אפילו חכמה

בהתחלה לא אהבתי אותה , אבל עם כל פרק היא משתפרת ^_________^

sasuke girl

New member
נא יש לה רעיונות טובים מדי פעם

..וגם אם היא נידונה לחיים בלונדינים(שום דבר נגדת בלונדות) אלוהים נתן לה דברים לפצות על כך..*שיעול*חזה*שיעול*

למעלה