אהה בנות... תגידו

ShAkaTArShA

New member
אהה בנות... תגידו

מה לפי דעתכם.. החלק שהכי מושך אותכן אצל בחור? ומה כאילו הדבר הראשון שאתן מסתכלות כשאתן רואות מישהו...

PLAIN OL ME

New member
למה רק בנות???

לא עלה על דעתך שיש פה בנים שנמשכים לבנים??? אני ביקסואל, ואני אהיה הראשון שאענה לך. אצל בנים, כמו אצל הבנות, אני מסתכל קודם על הפנים. באמת! אני לא אחד מאל שמתסכלים רק על השדיים (אצל בנות)... אם אני לא אוהב את הפנים אז הגוף חייב להיות מ-ד-ה-י-ם כדי שאני לא אשכח ממנו.

ShAkaTArShA

New member
כמו שאומרים

השאלה נוסחה בנקבה מטעמי נוחות (והעדפה אישית..), אך היא פונה במידה שווה לגברים..
ואם כבר, אז אני מסתכל דבר ראשון על התחת.. מה לעשות
אח"כ בא הפרצוף....

ShAkaTArShA

New member
אהה ואווו... הכוונה שלי הייתה שאני

מסתכל על בחורה... פשיו...

BLecker

New member
דבר ראשון הפנים...

מה הטעם אם היא כוסית לגמרי אבל יש לה פרצוף מעוות ומגעיל....

orange hair

New member
הלוווו! בויס & גירלס

אני אילנה ואני בת 16 ואני חדשה כאן.... אז מ-ה-מ-צ-ב? חוץ מזה - למרות שהיהני אישה אני אישית חושבת שיש להסתכל ראשית על הפנים כשפוגשים בחורה.... כי באמת, מה הטעם שהיא כוסית בגוך אם הפנים שלה נראין כמו פח זבל בשביתה????!

BLecker

New member
../images/Emo45.gif/ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

*שאינני/שהיני(תלוי אם את מתכוונת שאת כן אישה או לא)

Dumbo

New member
אם כבר אז כבר...

קודם כל שרירי חזה, אחרי זה הפנים, ובסוף שאר הגוף.

אני איתך!!

לכל הבנים שיצאתי איתם לא היו שרירים וזה ביאס אותי אבל... לחבר הנוכחי שלי יש שרירים מדהימים ואני מרוצה... אבל זה לא רק זה... גם הפנים זה דבר חשוב.. במיוחד החיוך... הילההה

De-Panther

New member
../images/Emo45.gif אצלי זה קודם פנים...../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

והשיער זאתומרת הראש בכלל אני אוהב שיער חלק
ואחרי זה הגוף חזה זה לא משהו שמשנה לי כל כך אלא אם הוא ממש ענק ואז זה מצוין
אבל חזה סתם ככה זה לא משהו שאני אסתכל עליו

De-Panther

New member
גם אני פעם חשבתי שזה דוחה../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אבל אחרי שראיתי אחד כזה שיניתי את דעתי

אני מבין שאני נדחף

לדיונים שלא לי כי אני סטרייט (וזכר) ומסתכל על בנות אבל אני יכול להגיב כמו חברותיי לעיל שגם אני מסתכל קודם כל על הפרצוףף כי עם מישהי היא פצצת עולם, עם הגוף הכי מטריף ביקום הזה ובעוד כמה אחרים, זה לא עוזר לי עם יש לה פרצוף של קרנף חולה בעגבת... לא שיש לי משהו נגד קרנפים, אני פשוט מעדיף שהם יהיו רחוקים ככל האפשר ממני... אחרי זה אני מסתכל על התחת, עם לבחורה יש תחת יפה, זה מחפה על הכל... תחת יפה בשבילי זה תחת קטנצ'יק ומצומק... כזה שבקושי בולט מצידי הגוף... מוצק שכזה.. טוב זה בכלל בגלל שאני אוהב בחורות ממש רזות... לא אנורקסיות אבל ממש רזות...

ShAkaTArShA

New member
אוי.... רזה = לא טוב בייייייכלל

לא אומר שמנות אבל רזה זה לא משהו שיהיה מה לתפוס - במידה ותחת קטן? - כאילו מה נסגר איתך?

כן.... קטן ומצומק...

בלי טיפה אחת של שומן.... שלא תבין אותי לא נכון, זה לא שאי פעם יצא לי לעשות את זה אם אחת כזאת, כן? אבל יצא לי לראות הרבה בנות כאלה... פשוט סקסי בטירוף לדעתי... גם הרגליים עוזרות בקטע הזה.. היית לי בשכבה איזו אחת, רגליים כל כך ארוכות ודקות שזה פשוט לא יאומן... סקסי בטירוף, והיה לה כזה ישבן חמוד וקטנטן.... כל פעם שראיתי אותה רציתי פשוט לנגוס לה בתחת!!! כזה ביס קטן כזה, חמוד, לעשות לה סימן קטנטן....... אוווףף.... היא הייתה כל כך כוסית! את האמת? אני חושב שבחורה כוסית זה פחות הגוף, יותר איך היא מתלבשת.... יש בחורות שהן כוסיות עולם אבל אף אחד לא יודע, או שהן נראות פחות טוב בגלל הבגדים שלהן... ויש בחורות שהן לא כ"כ מדהימות אבל הלבוש עושה אותן פנטזיות מיניות מהלכות!!!

למעלה