אהה בנות... תגידו

CLOSE TO DEATH

New member
אני מסתכל לבחורות דבר ראשון בעיניים

ואז על הבטן משום מה אלה שני החלקים שהכי מושכים אותי בבנות

נכון!!!!!! גדול....

בטן זה אחד האיברים הכי סקסיים בבחורה!!!! בטן שטוחה ושרירית שכזאת יכולה לגרום לי לגמור רק מלהסתכל עליה!!! טוב... לא מלולית כמובן... זאת רק צורת ביטוי... ועוד בטן כזאת סקסית עם עגיל בטבור!!!!!!!! אחחחחחחחחחחחח.......... איזה עולם אכזר...................... אווווו... זה כל כך סקסי................... טוב, חבר'ה... אני רץ לאונן...

SYCHO

New member
בעיקר פנים ומבנה גוף...

זה הדבר הראשון שמסתכלים עליו...לפחות אני ככה...

SYCHO

New member
אופס..תשובה לא נכונה...

בעיקר העיינים והחזה...

De-Panther

New member
בטן זה בהחלט דבר נחמד אבל../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אני לא מסכים איתך בקשר לעגיל עגילים זה דבר שדוחה אותי ופעם גם ראיתי פירסינג בכוס וזה כל כך דוחה

רותמיקה

New member
אז ככה:../images/Emo29.gif

אצל בנים-הפנים החיוך ואז הגוף, ושלא יהיו רזים מידי... אצל בנות-פנים עיינים שפתיים חזה וגוף, ושוב שלא יהיו רזות מידי.. ד"א אני בת ואני ביסקסואלית

blackhawk16

New member
בעיקרון החלק הכי חשוב לי בבחורה

זה הפנים, כי כמו שאמרתם - מפלצת עם גוף יפה זה לא משהו שהייתי רוצה. בכל מקרה, העדפות לחוד ומציאות לחוד. אני קודם מסתכל על השדיים ושלא תבינו אותי לא נכון - זה לא החלק שהכי חשוב אבל העיניים שלי הולכות אוטומטית למקום הזה אצל כל אישה שאני רואה. לא שאני מתחרמן מזה אבל זה כבר לא בשליטתי. אני לא שולט בכיוון שאליו העיניים שלי הולכות. זה בלתי נמנע. אני לא שולט בזה. אבל בכל מקרה, face rulez

EverMan

New member
דבר ראשון ?

דבר ראשון מסתכל על הכלל. מבט של הכל - לראות שאין שום דבר מפחיד. מבט שני - לפנים. אם עד פה הכל טוב ... הכי מושך , עיקולים יפים. ז"א , קיעורים במקומות הנכונות ... לאו דווקא הגודל של השדיים או התחת , אלא פשוט איך שהגוף הולך. זה יפה.

EverMan

New member
ואם יש עיניים שאפשר לשקוע

בהם בהרהורי נצח על עננים ויערות גשם ... אפילו יותר טוב
אין כמו עין שמקרינה ביטחון עצמי , אהבה עצמית , סקסיות , ועמוקה בטירוף.

PLAIN OL ME

New member
צודק!

בדיוק כך. אותו הדבר עם בנים ועם בנות - קודם מבט כללי, אחר כך הפנים, אחר כך הגיזרה ודברים כלליים כאלה... אחרי זה אולי אני אשים לב לפרטים... והסדר שלפיו אני אשים לב אליהם שונה מאיש לאיש ומאישה לאישה...

קודם כל

עיניים, אחרי זה חיוך, חיוך גדול, סקסי, עם שיניים לא צהובות במיוחד, עושה לי את זה בגדול. אחרי זה גוף, תחת (תחת זה ה-דבר, אני אפילו נותנת ציונים).

למעלה