אהו (אהו אמ'ק!
)

גילת22

New member
אהו (אהו אמ'ק! ../images/Emo107.gif )

תגידו לי, איך זה שאני רואה תלמידים חדשים שדופקים לי אהו כזה יפה.. ואני כבר שנה מנסה ובקושי מרימה את הרגליים! למה זה? יש פה עוד מישהו שלקח לו הרבה זמן? אני חזקה, יציבה וגמישה.. אבל אהו? יוצא לי מן דילוג צדדי, לא יותר מזה.. למה?

כאחת שהתקשתה מאוד באאו

אני יכולה להעיד שמה שעזר לי זה לקחת הרבה תנופה שתזרוק את הרגליים למעלה. עד שעשיתי את זה, ניסיתי להסתמך על כח וטכניקה וזה פשוט לא עבד... אז לקחתי הרבה תנופה, וזה הצליח. אחר כך למדתי לשלוט בזה כדי שזה יראה כמו אאו של קפוארה ולא כמו גלגלון של ילדות בנות 10 על הדשא בפארק

גילת22

New member
"גלגלון של ילדות בנות 10 בפארק" ../images/Emo6.gif

מצחיק מצחיק, אבל אפילו את זה אני לא מצליחה לעשות
אז מה? לקחת תנופה ולנסות? לא להתייאש? זה יקרה בסוף?

אני כבר שנתיים+ ועדיין יש

לי המון מה לשפר! ככה שזה נורמלי לכל אחד יש דברים שהוא יותר טוב.. ודברים שיכולים להיות יותר טוב..!

זה ממש היה כמו של ילדות בפארק ../images/Emo13.gif

למעשה זה היה גלגלון בדיוק כמו שלא עושים בקפוארה - זה התחיל מלעמוד זקופה, להניף ידיים למעלה, קצת להרים את הרגל הקדמית, ואז בבת אחת לשים את הידיים ולהרים את הרגליים עם תנופה ולקוות לטוב
בקיצור, ממש ממש כמו שילדים קטנים עושים. שמעי, אם זה מצליח להם...

אני רוצה!!!

אני עונה! אה, אפשר לדבר? אני במשך 4 חודשים, ישבתי כל סוף אימון לעשות גלגלונים עד שאני אצליח, מה שגרם ל"הצלחתי" בנושא זה שהייתי בהחלקה על הקרח, ושמתי לב שאני מחליקה אני לא מזיזה את רגל שמאל.אחרי שהצלחתי להבין שאני לא מפעילה אותה מספיק, ניסיתי את זה בקפוארה, להתרכז גם בה, ומאז הצלחתי! כמובן שפה הגעתי למצב שאני מעבירה את שתי רגלי לצד השני ולא לגלגלון חביב. מפה באו כל השיפורים ה"קטנים" , כמו להסתכל קדימה ולא על הרצפה(שאני מידי פעם עדיין חוטאת בזה
), רגליים מתוחות, וכמובן, המוטיב המרכזי, לא לפחד מכישלון או נפילה. קמים וממשיכים הלאה. מסקנה, תתאמני, מלא, אל תסתכלי על אף אחד אחר בקבוצה שלך, תתאמני, ושימי לב לדברים הקטנים. הם אלו שמשפרים. בברכת:"אמן תצליחי לעשות אאו סמאו לפני רגיל" אני

liron108

New member
השיטה ללמוד אאו שאני מכירה:

לעמוד בפיסוק לשים את הידים על הרצפה להעביר רגל (נגיד ימין) מעבר לשניה להרים אותה (ימין) באויר ואחריה את השניה עד שמגיעים עם שתי הרגלים לצד של רגל ימין ואחכ כל פעם לנסות לעשות את ההרמה גבוהה יותר

גילת22

New member
פתחתי את בסנתר ../images/Emo10.gif

אחרי שקראתי את כל ההודעות שלכם (בלי שום קשר לאסון- תודה, אתם ממש נחמדים
) היה בי חשק מטורף לנסות את מזלי אני ואחותי מתאמנות בכיף שלנו... בסוף אמרתי לה "יאלה, עכשיו גלגלון, אני חייבת" אחותי ויתרה על התענוג.. ואני אמרתי "עכשיו אני מצליחה, את תראי" בשיא ביטחון הרמתי את רגליי ואיך שהו עפתי לקיבינימט, פתחתי את הסנתר. איזו אלופה אני!!! חחחח בקיצור, אני לא מנסה את זה יותר בבית. אני כזאת כשרונית, זה לא יאמן

../images/Emo122.gif

פעם ניסיתי עמידת ידיים בבית ונפלתי על המאורר, כחול לשבועיים היה לי. לא נורא, מטעויות לומדים אני מקווה...

גילת22

New member
עם הרבה כישרון ../images/Emo6.gif

לא נורא, אני לא מתרגשת מזה... אבל אני רק מקוה שלמרות הנפילות אני אצליח בסופו של דבר. הלוואי הלוואי.. זה נראה לי לפעמים לא בשבילי, כאילו כולם יצליחו חוץ ממני

liron108

New member
../images/Emo140.gifבהצלחה

כנראה הכי טוב זה לשאול את המאמן שלך, אגב איפה את מתאמנת?

Kalimac

New member
מישהו צילם את זה?

וברצינות. הייתי ממליץ לחזק קצת את הידיים ואת שרירי הבטן. ולנסות בהתחלה עם Aú קטן--כזה שבו הרגלים לא עולות גבוה. לעשות כאלה מצד לצד מבלי להרים את הידיים מן הרצפה. ולאט לאט להעלות את הרגליים יותר ויותר. למתוח את הרגליים יגיע אח"כ, מה שחשוב בהתחלה זה לדאוג שהברכיים יעלו מעל הגוף במקום מלפניו. בד"כ זה הקושי. לפעמים אפשר להעזר בכסאות בגבהים שונים כדי לתת תמריץ להרים את הברכיים יותר גבוה. לפעמים אפשר גם להניח את הראש על הרצפה כדי לקבל מצב של שלושה בסיסים. בהצלחה!

ailag

New member
איפה את לומדת, אגב?

אולי מישהו פה במקרה בשיעור שלך, או אמור לבקר או משהו כזה, ויכול לעזור.. (את לא חייבת להגיד, זה בסדר)

למעלה