אהלןןןןןןןן התגעגעתי גע...גע..|אישל

ע י ן

New member
אהלןןןןןןןן התגעגעתי גע...גע..|אישל

מה שלומכם יקיריי? איך עברה לכם השבת ? מה שלום החולים ? מקווה שהתחילו את השבוע בריאים וחזקים.... אצלי...?! פרד חטף מכה רצינית באוזן מכדורגל
...וכך "זכינו" לסופשבוע בשניידר...5*
והיום אנחנו נחים מהוויקנד... בבית. משמח ומרגש לפגוש אתכם החדשים... אז אני כבר מתחילה לקרא אתכם בשקיקה... שיהיה לנו שבוע נפלא ...

מתפקדת לרשימת הילדים החולים...

הקטנה שלנו (אחת משני אלה שאין להם עדיין כינוי בפורום הזה...) עדיין חולה, והיום אני איתה בבית. מנסה לעבוד "סביבה" אבל יודעת שלא יצא מזה הרבה. איחולי החלמה מחודשים לבן הקטן של יעלי, וגם לפרד של עין - כדורגל באוזן עד כדי אישפוז זה לא יכול להיות כיף! אני צפויה השבוע להיות "אלמנת היי טק" כי "אור של קרן" נוסע לחו"ל בענייני עסקים. הוא בטח ייכנס בעצמו באיזשהו שלב כדי להגיד שלום. אבל אם הוא לא יספיק, אז הנה ההסבר לשקט שסביר שיהיה מהכיוון שלו השבוע. יום טוב ושבוע טוב!

ע י ן

New member
החלמה ורפואה שלמה ../images/Emo140.gif

הי קרן, בריאות לקטנה ... לפני כשבועיים אני הייתי "אלמנת הייטק"... כבר רגילה .אגב , כתבתי על זה משהו במאמרים ... השמות אז היו קשת וענן... אז ד"ש לאור ,שיסע ויחזור בשלום ומהר ...
עבודה נעימה ואפשרית לך... וכאמור רפואה שלמה לקטנטונת ..תמצאי לה בבקשה כינוי חביב...(בת כמה היא ?)

רק בריאות

עין ,אני בהלם אני המומה ,האוזן
בגלל כדור? איזה כדור זה? אצלנו ברפואה המשלימה נשאלת השאלה ,מה כבר הקטנציק שמע שלא היה צריך?..... קרן,חיבוקים לקטנה והרבה בריאות,ונשתדל למלא מקומו של אור באופן וירטואלי הכי טוב שניתן,קבלי חיבוק
אור,נסיעה טובה וחזור מהר ובשלום נתגעגע להתפלסף איתך...

Bonjour! ד"ש מפריס לכל המורכבים.

אין לי זמן ממש לקרוא את כל ההודעות כרגע. אולי במשך היום. בינתים, רק שתדעו לכם שגם בלי אישה ובמיטה ענקית שכולה בשבילי ובלי ילדים (בין אם שלי או שלה או שלנו) ובלי שעה נסיעה למשרד - בכל זאת מתעוררים כמה פעמים בלילה. ואין אפילו ג'ט לג בשביל להאשים, כי יש רק שעה הפרש בין צרפת לארץ. אבל אחרי הקרואסון והקפה של הבוקר אני כבר לא מתלונן. אין ספק. פריז זה לא תל אביב. אוהב את כולכם, האור של קרן (שעכשיו קצת בחושך בהעדרי)

אוי אוי אוי, כמה שאתה הסתבכת עכשיו!

הודעה לפורום על הבקר שלך, זה נהדר. אבל איפה ההודעה באי-מייל שלי? איפה הטלפון? אתה לא אוהב אותי יותר... (סתאאם, חבר'ה, להרגע, זו בדיחה פרטית.) דע לך שלא חשוב כמה פעמים התעוררת בלילה, אתה קטן-קטן לידי. בתך הבונבוניירה לא ישנה בין אחת בלילה ל-4 בבקר, עד אחת היא "רק" התעוררה כל שעתיים. אח"כ היא קמה בסביבות שש וחצי. עכשיו הפרציפלוחה הקטנה ישנה שנת ישרים. אוברדרפט-שמוברדרפט, מגיעה לי מתנה כשאתה חוזר! מתגעגעת נורא.

אני באמת לא אוהב אותך יותר

אבל כמו שאני תמיד אומר - "זה רק בגלל שפשוט אין אפשרות לאהוב יותר משאני אוהב אותך" (טוב, זה המקום שהקהל המוקלט אמור להשמיע "אוווווו" כזה מתמוגג) ובקשר לבונבוניירה - אחלה כינוי בשבילה! כל הכבוד. איך המצאת כזה אחד קולע?! מתנה? נו טוב, נראה אם יצא לי להגיע לחנויות בכלל... (סתאאאאאם)

*יערית

New member
מון דיו....../images/Emo152.gif

איזה כייף לך....אוך פארי...איך הייתי רוצה להיות עכשיו בפארי{יענו פאריס} רק הערה קטנה...ת"א היא מיוחדת ביותר עבור אנשים מבחוץ אל תמעיט מערכה....כי ת"א היא כמו כל עיר בירה יפה,משגעת,משוגעת,מושכת אליה אנשים מכל העולם ועיר הבילויים! {אולי אם תישפרו את הירקון יהייה טוב יותר
} תשמור על עצמך...

היי אור של קרן

שמחה לשמוע שהמיטה גדולה והלילה לבן,כן אני שמחה כי זה לא מובן מאליו... תעשה חיים ותחזור מהר מהר ממתינים לך בכמה בתים....

old friend

New member
שבוע טוב

תוסיף עוד אחת לרשימה, הבת של (לא יודע כבר איך להגדיר אותה) ציפצפה לנו כל השבת.. ועברנו שבת משפחתית מאוד, כולנו בבית יחד, ואיך הן שיחקו יחד, השאירו לנו זמן ומקום לסדר ולארגן, כי היתה לנו טיילת של חברים השבת. זוג אחד בקרוב יצטרף לפה, הם כבר אמורים לקרוא בשקט מאחורי הקלעים. בקיצור שרדנו את השבת ועכשיו מחכים לשבת הבאה (ועל זה יש לי שאלה - בקרוב...)

*יערית

New member
אכן שבוע טוב ואיתו הרבה בריאות ../images/Emo20.gif

לכל מי שזקוק לו..... מקווה שהוטב לבת של בת זוגתך הנהדרת...וטיילת חברים זה דבר נחמד {לפעמים}.. הרבה בריאות לכולם..נדמה לי שאני מפתחת משהו רק מלקרוא אותכם

old friend

New member
יעברו לך מהר..

כמו שיעברו לה. שתיהן נשארו היום חצי יום בבית והיא כבר קצת ... יותר טוב לה.

למעלה