אהלן חבר'ה

ע י ן

New member
אהלן חבר'ה

מה שלומכם ? איך פורים ? נעדרתי בסופשבוע...אבל בסופשבוע זה נעדרתי גם מעצמי...עצמי עדיין מחפש את האני... כמה קשה לעיתים...לפנות זמן מהחיים בשביל לחיות...מירוץ מטורף סביב הצרכים של כל העולם ואישתו ...זה לא נגמר!!!! התחפושות...ומשלוחי המנות...וכל הסבים והסבתות ...וואי וואי!!! אני מרגישה שאני טובעת...במערבולת ....לא מצליחה להעיף מבט בעצמי ...לעצור לרגע.... אפילו לנשום היה לי קשה בימים האחרונים...בחיי ..אז הוצאתי את מכשיר האנלהציה אשר באופטימיות רבה דחפתי למדף העליון ...בתקרה של חדר הארונות... ואת כל המשאפים ...ופיניתי כמה דקות לנשום....ברקע החד קרן : "אמאאאא השיערות של הפאה נושרות !!! והפרד שלי לא חסך ...:"חד!! בא מהר !!!זה דחוף חדי ...נדמה לי שנכנס עכשיו עכבר הביתה!!!!" המכשיר אנהלציה הפסיק לנשום!!! ציפורה צורחת בבכי: "לא בא לי את הג'ינס הזה "!!אבאאאאאאא.... מישהו שכח להוציא את סקאי (הכלב)והוא הפך לתן! חד בטלפון עם אמא שלו שמה זה כועסת עליו ..על ששרוך בחר להישאר בביתו כי יש לו צופים!!! חבר'ה מה עושים ? ! אמאל'ה ...תעצרו את העולם לרגע... ש...ק....ט!!!! סליחה שאני קוטרית...אני חלשה מידי להיות אני.ממש ברגעים אלו התעוררו כל 14 החברים וחברות של פרד וחד קרן...שישנו אצלנו אמש!!! זה לאחר דין ודברים בהם נתבקשנו בעדינות לפנות את הבית אתמול...לטובת מסיבת פיג'מות פורימית.... מצאנו עצמנו "מתעלקים " על חברים שלנו...עברנו מאחד לשני..עד שבחצות כשגורשנו ...שמנו פנינו לפאב ברמת השרון...נכנסנו הביתה בשקט...לתוך המולה...חלק רואים סרט...חלק ...סתם בחצר...צפוף נהיה לנו הבית... זה דווקא היה זמן טוב לשבת מול המסך...רק שמישהו מהנוכחים המכובדים נתקעה לו הדלת של חדר העבודה שלנו...מצאנו עצמנו עם ארגז כלי העבודה מנסים לפלס את הדרך למחשב שלנו... בארבע לפנות בוקר...נגמרה לי הסבלנות...השתקתי אותם!!!(ניסיתי).. זהו חברים יקרים....קצב מסחרר...אה ושכחתי לספר לכם שבתוך כל זה נפטר לו דוד של חד...קשיש נפלא ומיוחד ...אז הלוויה וניחומים ... מה אומר לכם ? - נקווה לימים רגועים יותר... פורים שמח וכייפי ...תהנו ,תחייכו...תנוחו. אוהבת אתכם עין

עין

לפני הכל אני משתתפת בצערו של חד וכמובן גם בצערך... ובמעבר חד כמו שאומרים,גם כשיש קצת רעש בבית החלומות של עין וחד זה נשמע כיף ומצחיק לאללה....אז אחרי מאמץ גדול להכניס אותנו לשניה לחממה שלכם אני אישית צחקתי המון ולא מצאתי בכך קושי או רצון לברוח,להפך רציתי לבוא לעזור בעיקר לחלץ את הקטנציק מחדר העבודה... שיהיה לכם תמיד רק בלאגן מצחיק.....

עלמה2

New member
שששששששלום יונתי ../images/Emo151.gif../images/Emo149.gif../images/Emo148.gif

פפפפפפפפפפורים שמח
מה קורה, תתעודדי, את נשמעת פסימית, כמו שנאמר פה אני לא זוכרת איפה "הזמן יעשה יעשה את שלו" - זה
מתקתקת. אבל מה אומר לך, אני באופן אישי לא מאמינה ב- הזמן יעשה את שלו. אבל מה דעתך ? להשתעשע לכבוד פורים, למה התחפשת ? אתמול בעלי שאל אותי למה אני מתחפשת, אז אמרתי שאני החלטתי להתחפש לאמא החורגת של שלגיה ואולי כך הילדים שלו יתרצו ותהיה סיבה טובה לשנוא אותי ולתעב אותי. חג שמייחחחחח, עלמה

אהלן לכולםםםםם../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif

אני פסימית? זאת התחפושת החדשה של פורים..... אין אופטימית יותר ממני הרי כולם אומרים לי שאני תקועה באופטימיות . לא נורא זה תלוי מהיכן מביטים.... ביתי בר בת ה-9 מבקשת לישון אצל בר החבר שלה ,,נו התחילו העניינים.... לא נעים לי לשאול את הורי החבר האם הקטנה מקבלת חדר לבד? או שהם בחדר אחד.....? אוף ,יש לי בנים ולא חשבתי על זה עד רגע זה,,,,והנה באה הקטנה וברגע אחד הפכה גברת,כולה בת 9 וכבר מקפיצה לי את הדופק........ חג פורים שמח לכולם

יונה לבנה, היא בת 9!!!

גם אם הם ישנו באותה מיטה, לא יקרה כלום! לפרימדונה שלי היה חבר בכיתה ו' והוא ישן פה. בחדר שלה, על מזרון על הרצפה. אמא שלו שאלה אותי אם זה נראה לי בעייה ואני אמרתי שבכלל לא. בגיל כזה אין להם מושג בכלום ממילא. והם ישנו עם דלת פתוחה, אצלי בבית, כך שגם אם היו להם אילו-שהם רעיונות... מצחיקה אחת. היא בת 9. חכי לדאוג עד שתהיה בת 13 והולכת למסיבות שיש בהן רק שני בנים ושתי בנות! תהיי רגועה, מתוקה.

ח ד

New member
הבלאגן כבר לא מצחיק

תודה, יונה. יש לעין דרך שובת לב לתאר את מה שקורה אצלנו, אבל משום מה לא נוח לי עם דימוי של בית חלומות. אנחנו בית מהחיים, של אנשים עם חלום. כמו שראית בהמשך השירשור הזה, הבלגאן המצחיק לפעמים מקפל בתוכו קושי, ומוליד מצבים לגמרי לא צפויים, כמו מה שקרה לנו היום. אנחנו נוהגים לומר, שאצלנו אין רגע דל. אבל בעקבות מה שקרה היום, אני רק יכול לומר שלאורך זמן, ומעבר לתיאורים שובי הלב, הבלאגן הזה לא מצחיק בכלל. בבית שלנו הערב יש רק חלום אחד, למצוא שפיות, רוגע, יציבות של שיגרה, בתוך ים הבלגאן והבלת"מים.

rolan

New member
היי חד ועין, חסרתם כאן מאוד

עין אני מקווה שנשימתך חזרה "למסלולה"... כי במצב כזה, באמת מאבדים את הנשימה... כאן התנהל לו דיון מעניין על מהות הפורום... נראה לי שכדאי לטפל בנושא כדי שרוב האנשים יהיו מרוצים ראשית, חשבתי להציע שכל אחד יכתוב על עצמו מן מסמך זהות (ראיתי כזה בפורום להורים מתבגרים), שם יכתוב על בני משפחתו, על ציפיותיו מהפורום ואולי עוד איזה מסר/ים... זו הצעתי, מקווה שהיא פרודוקטיבית ותודה לכל המעודדים אותי, כי באמת הייתי עצובה ממה שקרה...

ח ד

New member
לא ממש היום שלנו, עין לא מרגישה טוב

היי רולן, עלמה, יונה, כולם, כמובטח, הצלחתי להגיע למסך הערב, אחרי יום קשה במיוחד. כמה דקות אחרי שעין כתבה את ההודעה שפותחת את השירשור הזה קיבלתי ממנה טלפון לעבודה, ובעקבותיו טסתי הביתה כדי לקחת אותה לבית חולים, בקושי נושמת, רועדת בכל הגוף. מסכנה שלי. עבר עלינו אחר צהריים קשה ומפחיד, תודה לאל היא יצאה מזה אחרי חמצן ואינפוזיה וכמעט אובדן הכרה. הרופא איבחן STRESS, ועכשיו כשאני קורא את מה שהיא כתבה ממש לפני שזה קרה, כאילו הכל כבר מקופל בהודעה ההיא, בתוך התיאור המחוייך, המבולגן ההוא. מי יכול היה לחשוד? עכשיו היא נחה מול הטלוויזיה, מוסרת לכם ד"ש. עכשיו המילים "טובעת במערבולת" מקבלות ממד אחר. מערבולת של הכל ביחד, ילדים, הורים, עבודה, ומלחמה בפתח. כמה כוח צריך... אז זהו, כאן אנחנו עומדים, היא חייבת לנוח ולהירגע. אני שולח לה המון כוח ואהבה ומקווה שהיא תתאושש במהרה.

רק בריאות

אני מאחלת לכם הרבה בריאות . אחר כך נראה לי שניתן להתחיל עבודה אמיתית בפורום.בסוף שבוע זה הפורום עשה קפיצת מדרגה לעבר האמת. כי באמת האופטימיות והאהבה ינצחו (?) אבל עד שזה יקרה עוד צפוי דישדוש לא קטן ברפש ועבודה קשה ורגעים לא מעטים של שמחה ותיעוב. באופן אישי תמיד האמנתי שרצוי להוציא את הזבל החוצה (רצוי לא על הילדים שלי /שלו/ שלנו) כי אחרת הוא פשוט נרקב לנו בפנים. זה הפורום המתאים שנוציא את המפלצות לטייל ,כדי שתוכלנה לחזור רגועות יותר הביתה.

עין וחד יקרים

ראשית ולפני הכל,בריאות לעין והרבה,מנוחה שקט וקצת שלווה לא תזיק לך יקירתי,כואב לשמוע שאבד לך האויר............כשיהיה לך רגע בריא תחשבי על זה עין....אל תשכחי הגוף מבקש מנוחה אם לא נותנים לו הוא לוקח. שנית,אין לי ספק חד שגם אצלכם בחבילה המורכבת שלכם יש מכל טוב...יש לכם מזל שאתם לוקחים את הדברים עם חיוך רוב הזמן,כמו שכתבה מסביב לשעון ובצדק,אנחנו מקום נפלא להוציא את השדים והמפלצות לפני שירקבו לנו בפנים,ואז אולי הם ישובו כמו מלאכים טובים. שוב הרבה בריאות והחלמה טובה לעין וכבר מתגעגעים אליה
חג שמח לכולם

oehhe

New member
לעין, מנוחה ובריאות לפני הכל

עין יקרה (כן חד אתה יכול לקרוא את זה גם כן) משפחתך המורכבת צריכה אותך בריאה, חזקה, רעננה, וגיבורה. במיוחד בימים אלה. על כן, דוקטור oehhe ממליץ על מנוחה טוטאלית, קחי לך זמן מנוחה והתרגעות, השמיעי לך את הקונצרטו לצ'לו של דבוז'אק, שתי כוס לימונצ'לו קפוא, וחזרי אלינו רק לאחר שתרגישי רגועה ואחרי שהבית והילדים ישבעו ממך. oehhe

oehhe יקר

הצחקת אותי עם המוסיקה המעצבנת....כשאני אהיה חולה בבקשה רק לא קונצרטו לצ"לו......זה ישכיב אותי לחודש או יביא אותי לטיפול נמרץ. לי אייל גולן יעשה את זה
פורים שמח

rolan

New member
../images/Emo24.gif ו ../images/Emo140.gif לעין

אתמול "התלוצצתי" על שתחזור לך הנשימה היום זה רציני! אז באמת, שתרגישי טוב ומהר ...עוד הרים גבוהים יש לפנינו... תהיי בריאה!!!
שלך

ח ד

New member
בהחלט בעד

הצענו לפורום לפני כמה שבועות לכתוב פרופילים אישיים שנפרסם במאמר מיוחד. עד עכשיו לא היתה היענות, אבל שווה להמשיך לנסות, וכך נעשה.

עלמה2

New member
חדי,

אני בעד הפרופיל האישי אבל (סליחה על הבורות) מה זה פירסום המאמר מיוחד, הסבר...נמק.... בבקשה. ד"ש חמה לעין ומה קורה ???? החלמה מהירה לעין
עלמה

*יערית

New member
גם אני...

רוצה לדעת מה שלום עין..אומנם לא הייתי כאן כמעט כל השבוע..אך קראתי הודות "התקפת" האסמטה שהיא קיבלה... ד"ש ממני וכמובן החלמה מהירה!

למעלה