אה.....

אה.....

כמה דברים: 1. אמן אמן אמן אמן שהפורום יצליח כי תמיד חיפשתי ספרים על גאווה וסופרים =) 2.|מזלטוב| ו
3.המצלצה ראשונה שלי<אולי גם יחידה כי קראתי רק ספר גאווה אחד!>: רציתי לנשק לך בשדה החרציות... זה הוא ספר מהמם! אני לא יודעת עד איזה גיל הוא אבל נראה לי מגיל 15 זה יהיה טוב לקרוא אותו... כי אני קראתי אותו בגיל 14 והיו שם הרבה קטעים שלא היו לגילי =) אנא תקציר מסוף הספר של הספר! :: רציתי לנשק לך בשדה החרציות הוא סיפור סוחף ומרגש על אילה ודניאלה, שהידידות בינהן הופכת במהלך סופשבוע לגורלי לרומן סוער. מאותו הרגע חייהן אינם יכולים לחזור ולהיות כפי שהיו. בתיאור אמיץ ומעורר הזדהות,משולב בקטעי יומן רבי-עוצמה, מתעדתדניאלה את סיפור אהבתן ואת השבר אליו היא נקלעת בעקבות הקשר עם אילה. בתהליך איטי וכואב היא מתחילה לשאול שאלות על מהות הזהות המינית ועל המשמעות של להיות שונה. לראשונה בחייה היא עושה מאמצים להכיר נשים, לבקר במקומות שבהם לא היתה מעולם, אך תמיד נמשכה אליהם. הסיפור עוקב אחר הקשיים האמיתיים והדמיוניים הכרוכים האהבה שונה בתוך החברה בה אנחנו חיים; אחר הצורך האישי החזק יותר מאהבה הצורך להמשיך להיות כמו כולם; אחר התהליך המטריד והמסעיק של גילוי נטייה מינית שונה. אביבה אברון/רציתי לנשק לך בשדה החרציות.. 4. תשרשרו לפה כל מיני ספרים שקראתם על גאווה!! בבקשה
אני ינסה להשיג עוד ספרים ולכתוב פה אותם!!!! בסופו של דבר מי שמשרשר חבר!!! =)) -אילנה-

מורן א

New member
תודה אילנה../images/Emo63.gif

ראשית, תודה על התמיכה וכמו כן על ההמלצה. שנית, בהמשך תהיה פינת ´המלצת השבוע´, בה אמליץ בכל פעם על ספר אחר וחברי הפורום מוזמנים לתת את המלצתם. כמו כן, יהיה פרסום של ספרים שפורסמו לאחרונה. מורן א

למעלה