אוהדי בית``ר: סתם עיראקים לועסי ג`חנון

אוהדי בית``ר: סתם עיראקים לועסי ג`חנון

לכל אוהדי בית``ר ירושלים: אני לא יכול לסבול אותכם אתם סתם אוהדים חורנים שכל מה שיש להם בראש זה רק: ג`חנון, מלאווח וליאור נרקיס, אתם סתם אוהדים חורנים, אין לכם שכל, כולכם דפוקים ולגבי היושב ראש הנוכל שלכם: אני ידעתי את זה כל שנה אתםקונים את כל העולם והשאלה הנשאלת היא מאיפה בא כל הכסף הזה? התשובה היא פשוטה משה דדש מרמה, כל הזמן הייתם נכנסים לחובות שלא החזרתם ואתם עדיין חייבים למכבי תל אביב את אבוקסיס אתם עכשיו בטח תקללו אותי במשהו כמו אשכנזי מסריח מניאק נכון? למה? כי אתם אוהדי בית``ר החורנים שכל מה שיש להם בראש זה קללות

דרור ע

New member
מה אתה אומר !

תתפלא : אני אוהד את בית``ר ואני שונא ג`חנון ומלווח ואני לא ממש מת על ליאור נרקיס. אני בטוח שאתה עכשיו מאד מאד מתפלא אבל תתפלא, עובדה. אני גם לא מקלל אותך מה שבטח עוד יותר מפליא אותך. מה שמעניין אותי איזה קבוצה אתה אוהב אה ? את מכבי ת``א הפועל ת``א , איזה, תענה.

אז אתה מהקומץ הטוב

אם אתה לא מקלל כל הזמן ולא צורח בקולי קולות כל הזמן, אזאתה מהקומץ הנורמלי יותר של אוהדי בית``ר, אבל אתה חייב להודות שהאוהדיםשלכםקצת חורנים,אגב אני אוהד את מכביתל אבי,לא שהאוהדים שלנו לא חורנים אבל יש הרבה פחות

דרור ע

New member
לא מהקומץ

קודם כל קצת מילים על הקהל ה``נפלא `` של מכבי ששרק בוז לשלמה שרף עוד לפני האימון הראשון שהיה מאד `` תרבותי `` בהפסד למכבי חיפה. עכשיו לאוהדי בית``ר נכון שהם לא צדיקים אבל תאמין לי שזה לא רק קומץ כמוני אני לא אומר שיש רק קומץ בבונים , אבל בוא נגיד שרוב המזרחי לא ממש בסדר המערבי מעורב והצפוני מתנהג כמו ילד טוב ירושלים.

SASH2000

New member
הגישה שלך לא נכונה

הגישה שלך היא גישה שלילית מאוד... ולא נכונה בכלל. אתה רוצה להגיד לי שכל האוהדים הם חורנים. בכל קבוצה יש קומץ שקט, קומץ רעשני , קומץ חורני אז אל תעשה כללות בבקשה... כי אתה שולל אנשים חפים מפשע אני מסכים איתך בקשר לאוהדים החורנים של בית``ר גם אני חושב בידיוק כמוך אבל לא כל האוהדים ככה... אז תחשוב פעמיים לפני שאתה רושם דברים בתודה, מנהל הפורום יניב

למעלה