אוי ואבוי זרקו קצת חול על הפירומן

Cranio

Well-known member
עבריין כהניסט עלוב שנהיה שר בחסד ולא בזכות שכל מטרתו לייצר מריבות עם תושבי תל אביב שבזים לו.

mיטלמן

Well-known member
עבריין כהניסט עלוב שנהיה שר בחסד ולא בזכות שכל מטרתו לייצר מריבות עם תושבי תל אביב שבזים לו.
Screenshot_2024-09-07-20-58-02-996_com.facebook.katana.jpg

Harrington

Well-known member
מנהל

אוי ואבוי זרקו קצת חול על הפירומן​

אגב כדאי אולי לציין (מיועד רק לאוהבי האמת והעובדות, לא לרל"בנקים או שונאים מקצועיים) שה"קצת חול" שזרקה המופרעת פגע גם באחד מילדי השר בן גביר ואף באחד המאבטחים. קטע קטן שככל הנראה לא יודגש בתקשורת הישראלית (שהרי מבחינתו, לתקוף ילדים זו בעיה רק כשמדובר בילדי הצד הפוליטי 'הנכון'). גם כאן למרבה הפלא והפליאה (שהרי פותח השרשור ידוע בהגינותו ויושרתו ;-)) הדברים נעלמו מכותרת השרשור (כנראה באג טכני. אל תראו בזה משהו אחר בבקשה...).

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב כדאי אולי לציין (מיועד רק לאוהבי האמת והעובדות, לא לרל"בנקים או שונאים מקצועיים) שה"קצת חול" שזרקה המופרעת פגע גם באחד מילדי השר בן גביר ואף באחד המאבטחים. קטע קטן שככל הנראה לא יודגש בתקשורת הישראלית (שהרי מבחינתו, לתקוף ילדים זו בעיה רק כשמדובר בילדי הצד הפוליטי 'הנכון'). גם כאן למרבה הפלא והפליאה (שהרי פותח השרשור ידוע בהגינותו ויושרתו ;-)) הדברים נעלמו מכותרת השרשור (כנראה באג טכני. אל תראו בזה משהו אחר בבקשה...).
מצד שני זורקת החול לא השתתפה בהפגנה נגד השר, כך שיש סבירות של לפחות 50% שפגיעת החול הייתה לא יותר מתאונה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מצד שני זורקת החול לא השתתפה בהפגנה נגד השר, כך שיש סבירות של לפחות 50% שפגיעת החול הייתה לא יותר מתאונה.
לא כך על-פי תיאור הנוכחים במקום. אלו מתארים שהיא נטלה 'ערימת בוץ' בידיה, התקרבה לשר ופמלייתו וזרקה אותו עליו (תוך פגיעה כאמור גם באחד מילדיו ומאבטחיו).
הלזה ייקרה תאונה? אשאיר זאת לשפיטת הציבור שאינו שטוף שנאה ויודע לשפוט אירועים לגופם לאחר בחינתם, ולא לגבש עמדות בעניין על סמך עמדתו הפוליטית המוקדמת. בכל מקרה החשודה רשאית כמובן לטעון בחקירתה ובבית המשפט שבס"ה מדובר בתאונה לא מכוונת. בית המשפט ישקול את הראיות ויכריע (אם וכאשר יקום הליך פלילי בעניין).

evglev1

Well-known member
מנהל
רוב הסיכויים שבכלל לא זרקו עליו, אלא הזיזו חול ביציאה מהים לחוף ופגע בו ועושים מזה עניין כאילו זרקו עליו בכוונה.

dory30

Well-known member
ישי שריד אמר לאחרונה שהנרמול הראשון של בן-גביר היה עוד הרבה לפני נתניהו. לדעתי לא היו צריכים לתת לו להיות עורך דין, אלא לגרש אותו מהארץ ואפילו לשלול ממנו אזרחות. הוא לא יהודי, ישראלי או בן אדם.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
ישי שריד אמר לאחרונה שהנרמול הראשון של בן-גביר היה עוד הרבה לפני נתניהו. לא היו צריכים לתת לו להיות עורך דין, אלא לגרש אותו מהארץ ואפילו לשלול ממנו אזרחות.
לא יודע מי זה ישי שריד, אבל עצוב לשמוע שעוד יש אנשים בישראל שסבורים שצריך לשלול אזרחות מכאלה שחושבים אחרת מהם.
הוא לא יהודי, ישראלי או בן אדם.
תראה קטע, מאחר ואינך מוסמך לקבוע מיהו יהודי אלא היהדות מוסמכת לכך, מסתבר שהאיש יהודי למהדרין.
מאחר ואינך מוסמך לקבוע מיהו ישראלי אלא מדינת ישראל מוסמכת לכך, מסתבר שהאיש ישראלי למהדרין.
לגבי היותו בן אדם או לא, יחליט כל אחד לעצמו. אבל ככלל נראה לי הגיוני לומר שמי שרואה באחרים כאלה שאינם בני אדם אך ורק בגלל שהשקפת עולמם הפוליטית או הכללית שונה מזו שלו, דעתם בסוגיה לא באמת נושאת משקל רב יתר על המידה :).

dory30

Well-known member
א יודע מי זה ישי שריד, אבל עצוב לשמוע שעוד יש אנשים בישראל שסבורים שצריך לשלול אזרחות מכאלה שחושבים אחרת מהם
הבן של יוסי שריד, עו"ד וסופר. את סוף הדברים לגבי שלילת האזרחות הוא לא אמר- זאת תוספת שלי.

פולגאר

Well-known member
הבן של יוסי שריד, עו"ד וסופר. את סוף הדברים לגבי שלילת האזרחות הוא לא אמר- זאת תוספת שלי.
אמרת יוסי שריד אמרת הכול, דמות מפוקפקת שהרסה כל דבר שנגעה בו, לרבות מערכת החינוך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אמרת יוסי שריד אמרת הכול, דמות מפוקפקת שהרסה כל דבר שנגעה בו, לרבות מערכת החינוך.
לפחות היה אדם ישר והגון, גם אם שמאלני קיצוני. אם המחנה שלו היה מורכב כיום מאנשים כמוהו הכל היה נראה אחרת.

evglev1

Well-known member
מנהל
בושה שעורך דין טוען שאסור לתת דיפלומה במשפטים לבן אדם רק בגלל השקפת עולמו.

mיטלמן

Well-known member
לא יודע מי זה ישי שריד, אבל עצוב לשמוע שעוד יש אנשים בישראל שסבורים שצריך לשלול אזרחות מכאלה שחושבים אחרת מהם.

תראה קטע, מאחר ואינך מוסמך לקבוע מיהו יהודי אלא היהדות מוסמכת לכך, מסתבר שהאיש יהודי למהדרין.
מאחר ואינך מוסמך לקבוע מיהו ישראלי אלא מדינת ישראל מוסמכת לכך, מסתבר שהאיש ישראלי למהדרין.
לגבי היותו בן אדם או לא, יחליט כל אחד לעצמו. אבל ככלל נראה לי הגיוני לומר שמי שרואה באחרים כאלה שאינם בני אדם אך ורק בגלל שהשקפת עולמם הפוליטית או הכללית שונה מזו שלו, דעתם בסוגיה לא באמת נושאת משקל רב יתר על המידה :).
"לא יודע מי זה ישי שריד",
אוי כמה מיצינו אותך.

Harrington

Well-known member
מנהל
"לא יודע מי זה ישי שריד",
אוי כמה מיצינו אותך.
סתירה קטנה בין עצם התגובה שלך לסיפא דברייך. כאילו, הצורך הפבלובי לתקוף את דברי ידוע ומוכר, שחוק עד דק. אין בו כל חדש, בוודאי שלא במקרה שלך. אבל... אילו באמת היית ממצה אותי כהגדרתך (וסלחי לי שלא אקבל את נסיונך לדבר בשם כלל האומה), הרי שהדבר הקל והפשוט לעשות הוא להתעלם מדברי ולהמשיך הלאה בחיים. במקום זאת, הרגשת צורך לשחרר תגובת השמצה, כהרגלך כמובן שהרי אינך מסוגלת אחרת. ועוד על מה? על כך שר"ל לא הכרתי שם של איזה שמאלני בן המחנה שלך (כנראה) :).

יקירתי... תתקפי חופשי, תשמיצי כאוות נפשך. לעולם לא אנסה למנוע זאת ממך מאחר והצורך הנפשי מובן לי. אבל בחייאת זומזום, נסי להעלות טיפה את הרמה בבואך לעשות זאת. זה רק יעשה לך (ובוודאי לקוראייך) טוב :).

תודה מראש,
מיצינו.

Cranio

Well-known member
ישי שריד אמר לאחרונה שהנרמול הראשון של בן-גביר היה עוד הרבה לפני נתניהו. לא היו צריכים לתת לו להיות עורך דין, אלא לגרש אותו מהארץ ואפילו לשלול ממנו אזרחות. הוא לא יהודי, ישראלי או בן אדם.
הנרמול היה כשהכניסו כהניסט לכנסת והפכו אותו לשר.

למעלה