אוי לאאא אני בצרות

°°NaTaLi°°

New member
אוי לאאא אני בצרות

לא בזה הרגע אני "מצטערת" שאני רואה תסידרה 3 פעמים בשבוע חח ומדברת איתכם פה חחח ללאאאא דמקק עכשיו אני לא יכולה יותר אני הרגע חטפתי התקף לב! אני עכשיו התאהבתי כמו שבחיים לא התאהבתי באף אחד יופי תודה רבהה אלוהים חחח דווקא שאני הכי אבל הכי לא רוצה להתאהב למה את כל היקום אני מצליחה לשכוח חוץ מימנו אוףףף אני רוצה למותת היום לא יכולתי להתרכז בשיעור חחח. כל היום אני חושבת עליו למה למה שיטט זהו סופי התאהבתי זה כבר לא הידלקות ירדתי מהפסים דווקא עם שחקן למה אני תמיד מתאהבת במי שלא צריך למה? אני כזאת טיפשה היום לא אמרתי שום דבר נכון רק חסר לי עכשיו להיכשל במבחן מיצב בלשון היום היה לא יכולתי יותר עם המבחן הזהה הלך לי כל הריכוז מזל שזה היה קל סיימתי בדיוק תוך שעה אחר כך רצתי לשרותים לשטוף פנים ולהירגע למה למה? אוףף... דווקא עכשיו למה עכשיו דווקא שאני צריכה לעשות איבחון ונותנים לי הכל כדי שאני יצליח אני מתאהבת אוי גאדדד מה אני יעשה? אני מקווה שאני ילך לישון זה יעבור ולא אני יתחרפןןן......

התאהבת...?....

מצטערת להגיד לך מתוקה זה יעבור לך יותר מהר ממה שאת חושבת, ובאותה הזדמנות אני רוצה לרשום לדניאל סקלר שהוא אהבת חיי היחידה אני מודה לך שאתה קיים אני לא הייתי שורדת את התקופה הזאתי בלעדייך. אני מודה לך על כל רגע ורגע שאתה איתי..... אתה פשוט מדהים ותמיד יש לך מקום אצלי. דןדן אתה בנאדם מושלם. הלוואי והמצב היה שונה, אבל תמיד טוב שאתה פה............

keton13

New member
טוב...

אני חיכיתי לזה תראי,את חושבת שאת מאוהבת את לא ! כמה שזה אולי מרגיש ככה,את חושבת עליו כל היום(שלא הבנתי איזה שחקן זה עוד) את בעצם מרגישה שאת קרובה אליו דרך הטלוויזיה,ושאת רואה אותו אל תדאגי זה יעבור לך מהר בנתיים לכי להכיר אנשים אולי תמצאי אהבה אמיתית:)

../images/Emo9.gif

במי את מאוהבת? אהה ואל תלחצי מבחן מיצ"ב זה בלי ציון.. כאילו.. יש ציוןאבל מוסרים לביה"ס ממוצע כיתתי ושכבתיי.. מזללל

lim02

New member
לא יכול להיות..

שהתאהבת בשחקן כי את לא מכירה אותו.. נדלקת על הדמות שלו כנראה.. כי את מרגישה שדרך הטלויזיה את מכירה אותו אבל כל עוד את לא מסתובבת איתו ביום יום וזה.. לא יכול לקרות כזה דבר ומיצב זה בלי ציון לתעודה.. חח מזלך..

יווואו תקשיבי את חייבת לקרוא את זה.

אני התאהבתי במישו..חזקק....באמת שחזק...ואף אחד לא ידע כמה חזק זה היה...וזה היה בלתי אפשרי וידעתי את זה...אבל שלי היה ממש בעייתי...הבנאדם ממש שנא אותי ועדיין שונא אותי...והוא המציא תירוצים וכזה ...אני יודעת שחצי מהאנשים בפורום הזה יודעים את כל הסיפור.. אני רוצה שתדעי...כולם יגידו שזה יעבור לך-זה לא! אנשים לא מבינים מה זאת אהבה ואת גם ל א יכולה להסביר אז אל תנסי.. הכי חשוב... אם אתה מרגישה שזאת אהבה בלתי אפשרית..תנסי לשכוח(ואני יודעת שזה בלתי אפשרי...)

גבאיייי

New member
שטויות ..

אתם פשוט לא יודעות על מה אתם מדברות .. אהבה אמיתית אהבה אמיתיתתת .. אתן אוכלות סרטיםםםםם ! זה פשוט אובססיה ! כן, זה אובססיה ומתישהו אתם תבינו את זה .. אתם בטח חושבות שלא אהבתי אף פעם שאני לא מבינה שאני לא יודעת ! אז תדעו .. שדווקא כןןן !! את לא אוהבת אותו .. זה לא הגיוני ! את פשוט לא מבינה את זה עכשיו .. לא אוהבת ככה .. זה אובססיה ואולי יקח לזה הרבבבבבה זמן עד שיעבור .. אבל זה יעבור .. וצאי מהסרט זאת לא אוהבת ! ואולי את מרגישה פרפרים בבטן שאת רואה אותו בטלווזה ואולי את מתרגשת לראות אותו ואת לא יכולה להפסידר פרק רק בגללו .. עדיייייייין את לא אוהבת אותו !!!!! זה המראה שאת אוהבת אצלו .. זה לא האופי שלו !!!! כי |גם| אם התאהבת באופי שלו בטלווזיה .. 50 פרקים לא מספיקים להכיר בנאדם מספיק בשביל לאהוב אותו !!!

צודקת..אם כבר,נדלקת עליו או משהו..א

אין מצב שאת "אוהבת" אותו,כי אתם בכלל אל מכירים!! את פשוט נדלקת עליו בגלל התפקיד שהוא משחק בסדרה..

או באמת אתם לא תלמדו אותי..

עם אני מאוהבת או לא דדבר שני אני א סובלת תדמות שלו היא מעצבנת אותי חח דבר שלישי אצלנו מבחני מיצב הם לתעודה!

ספיר91

New member
גם לנו אמרו שהמבחני מיצ"ב נכנסים

לתועדה והכל סתם חרטאאא התוצאות הגיעו רק שנה אחרי....

keton13

New member
חחחחח...

ולי הייתה עוד לפני חודש היא הלכה(האהבה חחח) אתם לא תפתרו מאהבה בלי גורם חיצוני אין כזה דבר ותאמיני לי אני מספיק הייתי בסרט הזה.... ואם אתם חושביםש זה סתם עבר אחרי חודשיים,סתם שתדעו זה עבר אחרי 3 שנים,ואני בטוח שאם זה יקרה לי שוב אני אפתר מזה הרבה יותר מהר בעיקרון אין לך מה לעשות,אבל כדי להפתר מהאהבה,צריך אהבה כמו שאמרתי יבוא המישהו שמתאים לך אל תחפשו אהבה,אחרי זה היא לא תבוא לעולם,לא להיות קפדניים,היא תבוא לבד

חח מה פתאום אלחנן

טוב אני ירשום פה וזהו מה אני מתביישת באדם טוב חחח חוץ מי זה תאמיני לי אני יודעת מתי אני מרגישה תאהבה הכי גדולה כבר התאהבתי 5 שנים מכיתה א עד ה ונגמר מזלל

למעלה