אוי לאאא אני בצרות

כן ולא כבר היתי יודעת

כי תאמינו לי עם אני לא מאוהבת באמת אני מצליחה לשכוח ואני לא חולמת עליו כל היום תאמינו לי

יו נטלי.....

אין לך מושג כמה אני מבינה אותך נשבעת לך..כולם חושבים שהם יודעים יותר טוב ממך..כולם בטוחים שזאת אל אהבה סתם הידלקות.. תקשיבי זה ממש מעצבן אבל אנשים לא יודעים יותר טוב ממך מה את מרגישה.. ואם זה עוזר לך אני מבינה אותך ומאמינה לך ואני יודעת בדיוק מה את מרגישה...

keton13

New member
איי...

כמה שאני מדבר על זה אני יודע ואני לא מאמין שזה קרה מכולם לי.

דייי רדו מנטלי!!!!!!

אנשים!!!!אם היא אומרת שהיא מאוהבת היא מאוהבת!!! אתם לא יודעים יותר טוב ממנה מה היא מרגישה!!! אם מישו כאן יודע מה עובר לה בלב זאת היא.. מה אתם רבים איתה על זה בכלל?

שני ממן

New member
יעללל יש לי שיחה חשוןבה איתך

מה האי סי שלך!!!!!!! זה חשובבבבב קשור לכמה וכמה דברים

°°NaTaLi°°

New member
אני בת 14 יש בעיות?

אז מה שהוא גדול ממני מעניין אותי תודה יעל שאת עוזרת לי כי אני לא טיפשה אני לא יגיד סתם שטויות באמת!

שני ממן

New member
נטלוש מאמי...את בכלל מכירה אותו?!

את לא מכירה אותו... ואת גם בטח שרק דלוקה עליו...כי בשביל לאהוב מישהו... צריך להכיר אותו! ולדעת עליו הכל... וזה שאת יודעת עליו מסיפורים וכאלה,זה לא אומר שאת מכירה אותו טוב טוב כמו שהוא במציאות... אז לפי דעתי זו רק הדלקות...אפילו הדלקות מתמשכת!!... אבל אני לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה עדיין אהבה!

°°NaTaLi°°

New member
אוווו בסדר בסדר

יכול להיות שאתם צודקים כי בדרך כלל אצלי זה ככה ובמיוחד שאני עושה הכל כדי לשכוח את מי שאני אוהבת אני לא מצליחה לעבור תשלב של ההידלקות בגלל זה אבל אז שעם אדם זה הסתבך לי ובו קצת יותר קשה לי לטפל כמו שאני אומרת וזה הגיע ליותר מהדילקות כי אני כל היום חושבת עליו לא על תומר תאמינו לי זה משגע אותי תאמינו לי ועוד יותר גרוע שאני רואה ראש גדול שזה בכלל לא נותן לשכוח אולי שיגמר אני יצליח למרות שעם זה יגמר אני לא יפסיק לבכו ולשגע את כולם עד שתיהיה עונה שניה חחחח

shirel 1211

New member
לנטלי../images/Emo70.gif

מאמי, תתגברי על זה! אני, למשל, התאהבתי בבנחמין רוחאס
זו הייתה אהבה כזו טיפשית ואיזה הבדל יש בגילאים בינינו, אבל... החברים והחברות שלי לכיתה עזרו לי להתגבר על זה, לא יודעת אך אבל הם הצליחו... תעשי משהו עם עצמך! תתאהבי במישהו שאוהב אותך! תעשי משהו....! בהצלחה, שיראל

ayeltush1

New member
נטלי מתוקה כנסי שנייה....

חח גםלי זה קרה הרבה פעמים שממש אתהבתי בשחקן שלא יכולתי לשכוח אותו זה פשוט ערצה לא אהבה יש לזה הבדל הערצה זה שאת אוהבת מישהו מאוד מאוד ומעריצה אותו אבל את אוהבת אותו בתוך ערצה כי את לא מכירה אותו פנים אל פני מי שזה לא היה את לא יודעת מיהו באמת באמת וזה הבדל פשוט הערצה שלך חזקה לאותו שחקן אני אישית אתהבתי בשחקן שהוא בן 28 ואני בת 14 יש הבל גיליאים עצום אבל זאת לא אהבה כמו שאת חושבת זאת ערצה חזקה וראוים שאת באמת מעריצה מישהו אבל אפשר להתגבר על זה את תיראי שבקרוב את תתאהבי בשחקן אחר ככה זה אין מה לעשות !! איילת

ayeltush1

New member
מי זה חח אני סקרנית אני במתח ????

חח אני מאוהבת ביהונתן (חח אני אמרתי את שלי אין לך מה להתבייש במי שאת אוהבת) אני מאוהבת ביהונתן בתור ערצה אבל כי אני לא מכירה אותו פנים מול פנים חחחח נו תגידי מי זה אני סקרנית

shirel 1211

New member
נטלי...

את רוצה לספר להם...
לא חשוב מה, אני תומכת בך
(נו, טוב, אני מכירה אותך....) בכל אופן, אין לך מה להתבייש, הוא לא דומה למנהל (אלחנן)... סתם בצחוק... טוב, נדבר... שיראל

°°NaTaLi°°

New member
כבר רשמתי מי זה חח

אדם ותאמיני לי זה כן אהבה למרות שאני לא נותנת לעצמי להתאהב אני יודעת מה זה אומנם אני עושה הכל כדי לשכוח אותו נקווה שזה יעבוד כי זה מחליש אותי נורא כי עם אדם זה הכי קשה את לא יודעת איך אני מרגישה עכשיו אני כל הזמן נירדמת עם כאבי ראש בחילות.. תאמינו לי אני סובלת מספיק אני כל הזמן חולה בלי להגזים יש לי כאבי ראש כבר 4 שנים יום יום והפסקתי להתלונן אחרי השנה הראשונה כי לא האמינו לי אמרו שאני רוצה להיות חולה השנה הרגשתי גרוע לא יכולתי ללכת לזוז ראיתי מתושתש כאב לי כל הגוף בחילות כאבי ראש ברונכית ואמרתי לרופא גם שיש לי כאבי ראש 4 שנים ברציפות בודרים אותי עכשיו אני צריכה שוב לחזור לרופא עיניים בפעם ה3 כי הוא לא רואה כלום אבחל יש משהו מוזר בעיניים חח אבא שלי אומר כי שהיתי קטנה אמרו שיש לי עיניים סיניות חח אני יחזור ויעשו לי סיטי כי אני לא יכולה לסבול עם הכאב ראש הזה ומאז ש"לכאורה אני מאוהבת באדם" אני נירדמת בשיעור וסובלת מעוד בגלל שכל פעם שמתעלמים מאהבה זה מחליש ושמאהבים ניהיים חזקים. אני סובלת בגלל שאני מנסה להוציא אותו מהמוח והוא לא יצא תאמינו לי כי גם עם אני מתאהבת במישהו אחר בגלל שאני התעלמתי הוא לא יוצא ככה זה אצלי עם איזה 7 ילדים עוד 6 הצלחתי בטוח אבל אחד עדין ננדבק לי למוח אני בקושי מצליחה להסתכל עליו הוא ואדם היו המקרה הכי קשה תאמינו לי אני יודעת מה זה חוץ מי זה אני מתה מכאבים נתפס לי הצוואר היום חח כל היום אני ניסיתי לשכרר מראש שהחברות שלי לא יודעות לעשות משז חח בדרך כלל רק אני עושה יש תור שאני יעשה חח אני יודעת לעשות מעולה למרות שאניח שונאת משג בקיצור עכשיו יש בחילות וכאבי ראש עוד יותר גרועים מה לעשות חיים קשים!

למעלה