"אולי זה יעניין אותך" - לא, לא מעניינים אותי קטעי הווידאו

Immigrant

New member
"אולי זה יעניין אותך" - לא, לא מעניינים אותי קטעי הווידאו

המעצבנים כשאני פותח הודעה. יש דרך להפטר מהדרעאק הזה?

תודה.

נ.ב. שנים לא הייתי בפורומים. הקומונה, על אף השתיכותה לתפוז, עדיין הייתה בפורמט הרבה יותר נעים וקל מהפורומים. מדינת עולם שלישי.

KallaGLP

New member
ממש לא מסכימה, לדעתי פורומים עדיפים בהרבה.

תפוז זו חברה פרטית על סף פשיטת רגל, מה זה קשור למדינה?

John the Savage

New member
איזה קטעי וידיאו?

אני משתמש באדבלוק פלוס, והוספתי לשם ידנית גם פילטר ל-player.flix.co.il.

Immigrant

New member
זה. כל הודעה שאני מרחיב לקרוא מראה לי גם וידאו

John the Savage

New member
ואוו, סרטון על דייט של אוגרים? למה שלא תרצה לראות דבר כזה?

תוסיף פילטר לפליקס, כפי שכתבתי למעלה.

eladts

New member
Adblock Plus זה כל כך העשור הקודם

היום יש uBlock Origin שיותר יעיל, צורך הרבה פחות משאבים ולא מכר את נשמתו לשטן. לשיפור החסימה באתרים ישראלים יש להוסיף באופציות את רשימת הכללים EasyList Hebrew.

adi_2000

New member
הולכים להגדרות (אצלי זה מופיע כDashboard, אייקון של גלגלי

שיניים), משם ללשונית "My Filters" ומוסיפים בשורה ריקה את הכתובת:
player.flix.co.il

debby12

New member
מנהל
איזה כיף! חזרה הקומונה לתפוז - וגם טקסס (לא כיף)

לא יכולה לסבול את הפייסבוק הזה. בלעכס.

חוץ מזה אשמח לשמוע מה אתם עושים/אפשר לעשות לנוכח התמונות הקשות מטקסס. הישן לצידי ואני חשבנו אולי יעזור לאמץ איזו חיה עזובה משם. אבל הוא טוען - ובצדק אני מניחה - שהם לא ויתרו שם על החיות שלהם. הם פשוט ברחו, ויקחו אותן חזרה אחר כך

על כל פנים - אשמח לרעיונות מה אפשר כן לעשות. יש מקום שבו אפשר לתרום כסף שאיננו איזו נוכלות סליזית? איך יודעים שהוא יגיע/יעזור להבדיל מישלם בונוס שלם למנהל "הצדקה"?

debby12

New member
מנהל
תודה רבה - אקרא. זה בדיוק מה שהטריד אותי

הרמאים שרוכבים על הגל/שטפון

adi_2000

New member
שני הצדדים של הטבע האנושי מתגלים במצבים כאלה - המכוער והיפה.

יש את הרמאים או סתם חלאות שמנצלים את המצב לעשות כסף (כמו סניף של Best Buy שמכרו ארגז מים ב$42!), ויש את כל הסיפורים על אנשים שלקחו סירות והלכו לחלץ אנשים, אנשים ממקסיקו שחצו את הגבול כדי לסייע במאמצי החילוץ וכו' וכו'.

John the Savage

New member
אגב, אפילו בטקסס האדומה

זה לא חוקי לעשות price gouging בזמן אסון טבע. כך שבסט ביי עברו על החוק.

(ואני לא רוצה להזכיר בכלל את הקטע של כלכלנים הזויים שקוראים לבטל את החוקים הללו בכל מיני טורים בעיתונים כלכליים)

איי ל

New member
מנהל
הטענה הייתה שמדובר בטעות

ראיתי בעמוד של בסט ביי בפייסבוק (כי פייסבוק יודעים טוב מאד איזה עמוד לקדם לי בפרופיל) שהם מתנצלים על הטעות שקרתה בסניף אחד שלהם. הטענה הייתה שהם לא מתעסקים במכירת מים, ובמקרה הספציפי הזה המים הופרדו ממארז. המחיר שהוכנס למחשבים היה של המארז שלו מחיר גבוה יותר מאשר יחידה בודדת.
מה שאומר שכשניסו לחייב על בקבוק בודד, המחיר היה של המארז.
&nbsp
עד עכשיו לא ידעתי מה המחיר שהם חייבו, כי רק ראיתי את הודעת ההבהרה/התנצלות שלהם בפייסבוק.
אבל אם זה נכון מה שעדי רשמה והמחיר היה $42, אז אני לא מכיר מארז של מים שנמכר במחיר שכזה. אולי היה מדובר במארז של שישיה כשכל אחד מהבקבוקים חוייב בנפרד במחיר של מארז? לא נשמע הגיוני. מצד שני, לבסט ביי אין שם של חברה שמעלה מחירים בעקבות מצבים דומים.
&nbsp

John the Savage

New member
טעה. טעו. טועים.

קצת חשוד שטעות כזו קורית דווקא בזמן סופה, אבל בהחלט יכול להיות שזו היתה "יוזמה" מקומית של עובדים שם.

adi_2000

New member
היום שמעתי על חנות שמכרה בקבוקי מים במאה דולר...

במשרד התובע הכללי של טקסס התקבלו משהו כמו 600 תלונות על הפקעת מחירים. גועל נפש. מצד שני, ראיתי סרטונים שקצת החזירו את האמון במין האנושי (כמו בעלי סירות שהגיעו מכל רחבי טקסס [או הדרום בכלל] כדי לסייע במאמצי החילוץ, שרשרת אנושית לחילוץ אנשים וכו' וכו')
&nbsp
https://nypost.com/2017/08/29/stores-are-hiking-up-prices-for-flood-victims-in-houston/

איי ל

New member
מנהל
לא חזרה. התווספה.

לפחות כרגע, נראה שיש יותר משתתפים בקבוצת הפייסבוק מאשר בפורום.

למעלה