אולי כדאי לשנות את השם מ"הזמנה" ל

Adam GTI

New member
אולי כדאי לשנות את השם מ"הזמנה" ל

תחרות השכונה.... אמנם טוב שהייתה תחרות הזמנה, ואני חושב שדווקא יש לתחרויות מסוג זאת תרומה גבוהה! אבל התחרות נעשתה בצורה כ"כ לא מקצועית! החל מהטעויות במקצה הראשון של ה800 - אם אומרים לעצוד אז לפחות שיהיו החלטיים ויגידו לכולם לעצוד, אבל ברגע שאומרים - אי אפשר להתחרט על זה! , גם המדידות ב800 היו לא מהימנות לחלוטין, מילא שיהיו ידנית...אבל האם שופטינו שכחו כיצר למדוד בצורה ידנית??? עד לכך שהתוצאות בכלל לא פורסמו בשום מקום (אולי עוד יפורסמו, אם כן אני מתנצל)...אז מה הטעם בכלל בלרוץ כך?! אני פונה אליך ז'ק, דווקא לדעתי התפקוד שלך היה טוב ואין לי שום תלונה כלפיך...אך מתוקף תפקידך מזכיר האיגוד - אתה הכתובת שלי... אנא תקנו דרכיכם, ונקווה שבתחרויות הזמנה הבאות נראה זאת. ובטון אחר - תודה שהייתה תחרות הזמנה, כפי שאמרתי זה דבר מאוד חיובי (ספציפית גם באמצע השבוע זה דבר חיובי), רק חבל שהיא לא נעשתה כראוי...אם כבר עושים - לעשות כפי שצריך... בברכה, אדם

iaa

New member
האיגוד ימשיך לעבוד באמצעים העומדים

לרשותו. ראשית אודה לך אם תזדהה, אפשרי גם לא באמצעות הפורום... האיגוד עושה כמיטב יכולתו על מנת ליצור תחרויות לאתלטים, כדי שישפרו הישגים ושיאים. תחרות ההזמנה היתה אמורה להיות מצומצמת מאד ולכן הוקצה לה כוח אדם ומשאבים בהתאם. בפועל נוכחות האתלטים היתה גבוהה מהמצופה ולכן בחלק מהמקצועות נוצרו "פקקים". גם אופי האיצטדיון והאילוץ לחלוק את התחרות לשני איצטדיון לא הקלה. אכן הזינוק הראשון ל-800 מ' היה לקוי אך התוצאות הידיות הינן מהימנות, ובאם יש למישהו הערה כלשהי אשמח שיפנה טלפונית לאיגוד על מנת שנוכל לאמת. תחרות הזמנה, לרוב צריכה להתקיים על-ידי האגודות ו/או פעילים היוזמים תחרויות, ולא על-ידי האיגוד. ראה כל דוגמאות התחרויות בחו"ל שבהן האיגוד המקומי אינו מעורב. הליך זה החל השנה ולכן כל תחרויות ההזמנה הועברו לידי האגודות. התחרות של ה-12.6 נערכה על-ידי האיגוד מפני שהיוותה מבחן בחלק מהמקצועות לקראת גביע אירופה. מקווה שתוצאות כל התחרות יפורסמו ביום ראשון. בברכת המשך הצלחה ושיפור הישגים. ז'ק כהן מזכ"ל איגוד האתלטיקה בישראל

shposh

New member
תוצאות 800

תוצאות ה 800 לא יכולות להחשב כרשמיות , גם לא כתוצאות ידניות , זאת כייון שלא נמדדו על ידי השופטים אלה על ידי עסקנים מאמנים וספורטאים אשר היו באיזור ומדדו את הזמנים בסטופרים שלהם (חלק בשעוני יד) "ונידבו" את הזמנים שצצו בשעוניהם. לא היתה במקום מדידה ידנית של השופטים ולכן תוצאות המקצה הראשון לא נחשבות כתוצאה בכלל!!! כמו כן אני חושב שהטענות על המצב שהיה באיזור וזמן הזינוק יש להפנות לצוות הטכני שהיה במקום , לשופטים שלא הפסיקו את הריצה כהיה ניתן עוד לרוץ מחדש ולכל אותם הספוראים/מאמנים/עסקנים ושות' שלא הבינו עדיין שלא מסתובבים לספורטאים בין הרגליים לאחר שיש פקודת למקומות של המזניק... חבל!!!

למעלה