אולי נבין את הראש הנשי כבר..

אני מציע

מסדר ניקיון, בדיקת ריחות נעימים, ניגוב טיפות מיותרות, בדיקת חלקלקות העור ובדיקת מתק שפתים (בשני הכיוונים)

נצל"ש ../images/Emo10.gif

לא מתאפקת מוכרחה לקטר! לכדו לי את הכלב המקסים שלי. כזה נשמה...טייל קצת בחוץ, כי שכחנו לסגור שער. וכעת הרשות המקומית רוצה קרוב ל-700 ש"ח. אלך לשחרר את ה
המתוק.

../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif תודה

זה ברור שאצליח. רק לא מבינה את החוקים המטופשים. חוקים גורפים, שלא ממש מקדמים את טובת הציבור.

SinergiA

New member
לנו במדינה,זה מוזר לי ,אין הגיון..

אין תרבות... הכסף לא מושקע בצורה נכונה... אנשים לא נותנים שירות ראוי... אצלנו במדינה לא נראה לי,אני מצטער

luckycharm

New member
אל תשכחי דיבורית

שלא תקבלי 500 ש"ח על הפלאפון וצודקת, שווה קיטור

מ ר י ה1

New member
תשובות ../images/Emo4.gif

1. בן זונה 2. ישראלי מצוי 3. כסף 4. תכשיטים 5. כמה שיותר נקודה שניה אני הולכת לשיחה עם עצמי

נניח שככה רוצה אותו

1.רגיש זנותי משהו 2.מראה לטיני 3.אושר (כשהמשכורת נכנסת לבנק) 4.בריאותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת 5.כמה שרק אפשר.

מנפנף

New member
איש....אתה מסתכן

אם תנסה להבין את הראש הנשי בסוף אתה תסתבך עוד יותר. אל תנסה להבין פשוט תהיה גבר ויהיה בסדר
A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water." -- Eleanor Roosevelt

../images/Emo68.gifנשֹים-נֹשים../images/Emo68.gif זה לא

העניין איך הראש עובד. זה לא חשוב. העיקר שנעשה מה שהן אומרות ואיך שרוצות. כל השאר זה טכניקה. למשל לזרוק את זבל. זה לא מספיק שאתה זורק את הזבל לפח האשפה המרכזי בבניין. זה גם חשוב איך אתה אורז את השקית, איך קושר, איך סוחב ואיך מחזיר ואיך מנקה את הפח אח"כ. ככה זה נשים. גם היעד חשוב וגם הנסיעה לא פחות מזה. אנחנו הגברים, זה פשוט. יש כפתור קטן אדום עם ידית הפעלה, כתוב עליה: יש למשוך בזמן הריקון ויש גם דיגלון כתום שרשום עליו "הסר לפני טיסה". זאת כל התורה על רגל אחת.

SinergiA

New member
חחחח ../images/Emo3.gif

אתה יודע ש"ההסר לפני טיסה" הוא חלק מ
והכפתור האדום הקטן הוא חלק מ
(או כל מכונה אחרת) בקיצור אנחנו מורכבים.

למעלה