אולי עכשיו ?

stilgur

New member
אה...

קיבלתי ת`אי-מייל, אין לי אטב בשום מקום, אני מנסה עכשיו לשלוח לך את זה ואני מקווה שאני יצליח, אם לא אני אקח שיעורים מיוחדים ואבין מה אני עושה לא בסדר. חוצמזה, ראית שההודעה שלי על הטיול באילת נבחרה להודעה נבחרת... איזה כבוד (?)

stilgur

New member
אמא שלהם...

נמאס לי לנסות, אני אנסה שוב ביום אחר, בכל אופן תמונה מגניבה, החלטתי שברגע שתהיה לי מערכת אסלה משלי אני תולה אותה על הניאגרה וככה בכל פעם שאני אצטרך להטיל את מימיי אני אוכל להתרפק עליה ולהיאנח בנחת...

Miss Mor

New member
אני לא מבינה

למה אתה לא שולח לי אותה? יש לך את האטב למעלה במסגרת של הודעת המייל תחפש את זה זה ציור של אטב דפים כמו שבלול מחכה...

stilgur

New member
יקירתי...

אני יודע איך אטב נראה, מסתבר ש:א.יש לי איזושהי בעיה במחשב כרגע (בנראה) וב. שהקובץ אכן כבד מידי. אז עד שאני אבין אחרת אני אמתין. ניסיתי לשלוח לך ארבע פעמים וזה ממש ממש קשה לו. גם מסתבר שהסיבה שלא הצלחתי לא הייתה נעוצה בי, כי אני עשיתי הכל כמו שצריך, בגלל בעיה אחרת לא הלך לי . אבל תודה על התמיכה וההסברים... אני יכול לקבל את הצ`ק שלי חזרה עכשיו ;-) ...

Miss Mor

New member
בכלל לא הגזמנו

מה אתה חושב שאני עובדת חינם? השקעתי, הזעתי והתאמצתי רק בשבילך!!!!!!!!!! וזאת התמורה שלי?! אגב אמרתי לך כבר, האטב נראה כמו שבלול אבל אני מבינה שקל לך יותר להאשים את המחשב... ;-)

stilgur

New member
ממש משעשע מיצדך...

או.קיי, אז ככה. אז עכשיו אני יודע שאטב נראה כמו שבלול, ותודה שהארת את עיניי בעניין הזה... ובכן, ניסיון רביעי להיום (מקווה להצליח סוף סוף)

Miss Mor

New member
בשעה טובה

זהו... סידרתי לך את התמונה עוד כמה דקות היא תהייה פה לראווה אגב מי סרק לך אותה??? איך הוא הגיע עם תמונה מסכנה ל-2 מגה???? הוא לא יודע לסרוק סידרתי לך אותה, הקטנתי והיא עכשיו רק 10k אתה חייב לי את חייך :)

stilgur

New member
ממש משעשע מיצדך...

או.קיי, אז ככה. אז עכשיו אני יודע שאטב נראה כמו שבלול, ותודה שהארת את עיניי בעניין הזה... ובכן, ניסיון רביעי להיום (מקווה להצליח סוף סוף)

Miss Mor

New member
אין בעד מה

משום מה גם לי זה לא עולה בכל מקרה אני שולחת לך את התמונה בחזרה (במייל) במידה קטנה תמחוק את הישנה ותשמור את זאת

למעלה