אול סטאר 2

peeryo

New member
אול סטאר 2

שלום לכולם, ראיתי הרבה הודעות בפורום הזה לגבי הישרדות 15, ולגבי כך שאומרים שזו תהיה עונת אולסטאר. העובדה הזו ממש לא נכונה. הישרדות 15 תיערך בסין, ותשודר בארה"ב החל מחודש ספטמבר 2007. לעומת זאת, הישרדות 16 אכן אמורה להיות עונת אולסטאר שתכיל ככל הנראה 20 מתמודדים מעונות 9-15. מאחר ואת עונה 15 עדיין לא ראיתי, אני לא יכול לקבוע את הבחירות שלי לאולסטאר 2, אבל אם הייתי צריך לבחור מאלו שאני כבר מכיר, הייתי בוחר את הבאים: טווילה, כריס, איימי (עונה 9- ונואטו) טום,איאן (עונה 10-פלאו) גרי,דני,רייף (עונה 11-גוואטמלה) אראס,סירי,טרי (עונה 12-אי הגלות. אחת העונות הטובות, אגב) יול,אוזי (עונה 13-איי קוק. אחת העונות הגרועות לדעתי) יאו מאן, דרימז, רוקי, ארל,בו,מישל (עונה 14- פיג'י, ללא ספק בין 3 העונות הטובות ביותר) יש פה 19 בחירות, כך שכנראה הייתי מוותר על שניים ומוסיף 3 מהעונה ה 15... אשמח לשמוע את דעתכם...

../images/Emo45.gif

מי שרשם שעונה 15 תהיה אולסטאר רשם עוד כמה שטויות ורק היום הבנתי שהוא טרול. אם הייתי צריכה לבחור מתמודדים מעונות קודמות הייתי הולכת בערך על הבחירה שלך ... רק משנה כמה דברים .. טווילה, כריס, איימי (עונה 9- ונואטו) טום,איאן, סטפני (עונה 10-פלאו) גרי,בובי ג'ון,רייף (עונה 11-גוואטמלה) אראס,טרי (עונה 12) יול, אוזי (עונה 13-איי קוק) יאו מאן, מישל (עונה 14- פיג'י) ומשאירה 3 מקומות לעונה 15. ושמעתי שבעונה הבאה הם בכלל לא יהיו על אי. זה יהיה כמו בעונה 8. ואם זה יהיה כמו תאילנד, אז סין - אני לך מחכה !

NamelessGirl

New member
חמודה שלי...

באתר של הישרדות 8 כתוב: For 39 days, 16 strangers will be stranded on a remote island off the coast of Panama אני מניחה שאני לא צריכה ללמד אותך מה משמעות המילה island

NamelessGirl

New member
לא מעניין אותי ההוכחות שלך

אני חושבת שהיוצרים של הסדרה שכתבו את התיאור הזה באתר הרשמי של הסדרה יודעים קצת יותר טוב ממך.. ועזבי שניה שהמשפט השני שאמרת פשוט מגוחך אבל רק שאני אבין, את מנסה להעיף אותי מכל הפורום או רק מהשרשור הספציפי הזה?

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifהייתי מורידה את סטפני ובובי ג'ון.

הם כבר היו ב-2 עונות..

אני לא בטוח שזה נכון

אמנם הם כבר היו בשתי עונות, אבל עונת האולסטאר אמורה לקבץ את המתמודדים הכי צבעוניים ובולטים מהעונות הקודמות. קשה לי לדמיין שסטף לא תהיה ביניהם.

NamelessGirl

New member
נכון שהיא מהמתמודדים הבולטים

אבל באמת לא נראה לי שיחזירו אותם לעונה שלישית..פשוט כי די, כמה ניסיונות כבר אפשר לתת להם.. ויש מספיק מתמודדים בולטים אחרים.. וחצי מהסיבה שסטף היא כל כך בולטת היא בגלל שהיא הייתה בשתי עונות...אחרי העונה הראשונה שלה נכון זכרו אותה מאוד והיא בלטה אבל אחרי השנייה זה רק התעצם...

נכו, היא הייתה מאוד צבעונית ובולטת

אבל, וזה אבל גדול, את הצ'אנס הנוסף שלה היא כבר קיבלה, וזה צ'אנס אחד יותר ממה שכל משתתפי העונות לדורותיהן (למעט בובי ג'ון, כמובן) קיבלו. לא פייר. אם באמת היו רוצים להביא אותה לאולסטאר היו צריכים לחשוב על זה לפני שהחזירו אותה לעונה נוספת. וכמו שניימלס גירל אמרה - די, באמת די. יש גבול לכל תעלול.

NamelessGirl

New member
זה סך הכל היה שרשור אחד

שמישהו הפיץ ש15 הולך להיות אולסטאר וכולם אמרו לו שזה לא הגיוני... בכל מקרה, אם האולסטאר יכלול את טווילה- זאת תהיה העונה הראשונה של הישרדות שאני פשוט לא אראה. אני לא מסוגלת להסתכל על הפוסטמה הזאת ובטח שלא לשמוע אותה

peeryo

New member
יכול להיות שאת צודקת

לא קראתי את כל הפורום, ראיתי פשוט הרבה הודעות בנושא, כנראה התבלבלתי

yuvallavin

New member
זה נראה לכם אמיתי?

היי כולם, אני חדש ופריק של הישרדות עוד מעונה 1 לעינייננו... יש תמונה של "כתבה" שמסתובבת בפורומים הבינ"ל של הישרדות בקשר להישרדות 16. אם אתם לא מצליחים לראות את הקובץ רשום שם שהישרדות הבא (אחרי סין) יהיה אוללסטאר, המשתתפים יהיו מעונות 9-15 ולא יקחו הפעם מנצחים (שזה מצוין כי בהישרדות 8 זה היה דיי ברור שהמנצחים יעופו דיי מהר). מישהו יכול לאשר את זה?

למעלה