אומייגאד כממה נוראאאא

קארין 555

New member
אומייגאד כממה נוראאאא

התאהבתי ללא רצוני בסולן של קולד פליי אייזה חתיך הוא בשיר דיווה לה ויוה הוא מזכיר לי קצת את מיקה, יאאאאא

lollipop161

New member
חחחחח

גם אני התחלתי להתאהב טיפה בלהקה עצמה, יש לה שירים יפים כמו viva la vida שמוזכרת שם ירושלים (!!) בתחילת הפזמון וגם violet hill. ויודעים גם מה?? קטי פרי (זו שמיקה עשה לה אבויויו) ממש יפה... התחלתי להידבק לשירים שלה חח יש לה עוד שניים חדשים שממש אהבתי ואתם חייבים לשמוע!!!!! hot N cold ו- you're so gay ממש שיר קליט כזה!!! אבל אל תדאגו, מיקה בחיים לא יעבור לי חח

lollipop161

New member
כן תסתכלי!! שמתי בפורום

זה עוד באותו עמוד! חח זה "מיקה וקטי פרי", חפשי

lollipop161

New member
חח אבויויו

מה שמיקה עשה לקטי פרי, הרכיב אותה מאחור והחזיק את הרגליים (נשמע לא טוב.....)

אה...אני עוד במושגים מהגן...

שק קמח וזהו:p מצאתי את מה ששמת בפורום...ה...חצאית שלה קצרה מדי לטעמי,בשביל שק קמח:S

miriams4

New member
גמאני מתה עליה../images/Emo99.gif ../images/Emo80.gif

כן היא ממש שולטת ביחד עם מיקה..אבל איפה מיקה עושה לה אבויויו? זה אדיר!!

A m 0 s

New member
חחח משהו מוזר הולך פה....

גם אני התחלתי להתעניין טיפה בלהקה הזאת.... ואחת הסיבות המכריעות לכך היא גם כן; הסולן (...) ***קארין שני סתומים שכמותנו!!

קארין 555

New member
אומייגאד ,הסולן הסולןןןןןןןן

הוא כזה חתתיך ומיוחחד !!! והוא מזכיר לי כל כך את מיקה , חוץ מבאופי (שאגב באופי מיקה בהרבה יותר נושי מושיייי !!) אבל השירים שלו והקול שלו הם נורא מזכירים אותו, והשיער שללו גאאאאאאאד איזה חתיך הוא בקליפ פיקס יו ובכלל בקליפ ויוה לה וידה !! תחפשו ביוטיוב אתם נגננננבים !!

נועוש22

New member
גמאני!!!!!!!!!!!

בעיקר בקטי פרי מההתחלה אהבתי את השירים שלה והסולן של קולדפלי תמיד נראה טוב... אתם יודעים שהיא הייתה פעם זמרת רוק נוצרייה או מין משו כזה קטולית אולי לא בדיוק הבנתי אמרו פעם בגלגלצ [בשבוע שעבר[= ] איזה חמודה קטי הייתה בטקס פרסי MTV בסוף היא לבשה תחפושת בן בת כזאת ממש יפה...

lollipop161

New member
ראיתי את הטקס פעמיים

היא החליפה תלבושות אולי איזה 6 פעמים! חח.. היא ממש יפה.. היא נוהגת ללבוש דברים שהרגליים שלה חשופות חח וכן היא באה ממשפחה קתולית הדוקה, נראה לי ככה אומרים.. היא כאילו "חזרה בשאלה" חח אני אחפש אותה בויקיפדיה, אולי יהיה משו

למעלה