אומייגאד

זה מהמם

ואני מופתעת כל כך, באמת לא ציפיתי למשהו כזה בכלל ואיך אני כל פעם, אבל כל פעם מחדש שוכחת כמה יפה הוא שר ומה זה ה "על הצוואר" הלא חוקי הזה. בקיצור, שורה ראשונה שליטההההה

מקווה שאזכור כל מה שרציתי לומר על זה

קודם כל: הוא שר כל כך, כל כך יפה. ולמען הסר ספק - אני לא מדברת על אביב, למרות שהוא ממש הפתיע אותי פה, זה ביצוע טוב ומחדש ממש, ואם הייתם אומרים לי היום בבוקר "אביב גפן שר תחרות כלבים" אני בספק אם הייתי מעוניינת לשמוע כזה דבר. אני חושבת שזה שאביתר נמצא שם מעניק לזה לגיטימציה מסוימת מבחינתי (כמו כשבעז בנאי שר את "את שקט" איתו) - אבל זה לא רק זה. באמת פרשנות יפה ומרגשת. ואני אחזור לזה שוב - אביתר שר כל כך יפה, דווקא בנמוכים האלה, ובקול שני רק, וזה יפה, ממש, ואני כל כך מחכה לשמוע לייב, והלוואי וזה לא היה רק אירוח.

Evi Virus

New member
סטליסט (שנראה חתום למדי!) מהופעה של רדיוהד

(על כן הכאב של חד העין שמעלייך ושל שאר האנשים שהם לא בעלי הסטליסט) הוא שר כל כך יפה, damn, כאילו, זה באמת מפתיע כל הזמן

SnapDragon

New member
אה, הייתי קרובה

חשבתי שיר, חתום. ראיתי אנגלית. אבל איך ראיתם רדיוהד? הו, בני הנעורים
.

Evi Virus

New member
חחחח

מתיתיה פשוט קצת גרופי יתר על המידה (
), אל תדאגי, זה לא קשור לראייה. גם אני לא שמתי לב!

YaaraVl

New member
לא רוצה לומר אבל "אמרתי לכם!"

אמרתי שיכול לצאת מהשיתוף פעולה הזה משהו מעניין, ואביב יכול להפתיע לטובה בהשפעת אביתר הביצוע הזה הצליח לרגש אותי, גם בחן המוזיקלי שלו, וגם בעצם שיתוף הפעולה, שהוכיח שעולמות שונים יכולים להפגש וליצור יחד יופי ייחודי. אה, והקסילופון
, משתלב כל כך יפה ומדויק!

YaaraVl

New member
וואלה! באמת תהיתי לעצמי

9אם יש לכלי הזה שם מדויק משל עצמו, בכל מקרה הוא כלי ממש חמוד! (רק חבל שיש לו שם קשה להגייה...)

SnapDragon

New member

הדבר היחיד ש"החשיש" אותי בעצם הרעיון עליהם יחד היה הווקאליות, וזה בלבד. הקול של אביב ליד הקול של אביתר. וגם כשאביב פתח את השיר - כמו מטבעה של כל תגובה לקאבר של שיר קרוב - לא יכלתי שלא לחשוב על זה. אבל מצד שני, מהר מאוד הצלחתי להתעלם. כמה יופי. ועצם העובדה שזה הביא את אביתר לנמוכים, אחחח. תענוג. והגלוקנשפיל הזה (כיף!
) מזכיר לי את הטאץ' של זוהר פרסקו דאז

Walk Two Moons

New member
+ עינב שיף ממליץ ב"וואלה!":

"פסטיבל הפסנתר יינעל עם שיתוף פעולה היסטורי בין שני היוצרים שהגדירו את שנות ה-90 בעבור דור האיקס: אביב גפן בחציו הראשון של העשור ואביתר בנאי את חציו השני. שניהם התרחקו מאוד מהמקום בו החלו את הקריירה והמפגש ביניהם הוא סגירת מעגל לא רק בין שני אמנים גדולים באמת, אלא בעבור דור שלם. לא פלא שלא נותר כרטיס אחד להופעה שלהם בתיאטרון גשר ונפתחה אחת נוספת, יומיים לאחר מכן." http://e.walla.co.il/?w=/6/1878107

למעלה