אוננות יתר?

solider1

New member
אוננות יתר?

שלום לכולם יש לי בעיה (אם ביכלל) אני בן 23 וכל הזמן יש לי את הצורך לאונן! לא משנה מה ומתי אני בכל מקום מרגיש שבא לי לאונן (במידה ואני רואה משהו שמגרה אותי) יש לי חברה ואני מאוד נהנה איתה בסקס אבל גם שאני חוזר הביתה ממנה לאחר סקס אני מתיישב במחשב ומאונן. אפילו מיתוך שיעמום אני חש את הצורך לגרות את עצמי מול המחשב (אולי בכל פעם שאני רואה אותו,את המחשב) והכל מתחיל ברגע שאני קם עד שאני ישן. שהייתי חייל אפילו ברכבת יצא לי לעשות את זה ובעוד מקומות . זה ניראה לי מטורף=\ יוצא שאם אני בבית יום שלם בחדר אני יכול לאונן בין 9-12 פעמים אני כבר מפחד שזאת בעיה לא טובה- אולי יכולה לגרום נזק.. אולי מדאיגה קצת? אשמח לתגובות תודה

התמכרות לאוננות ולסקס הן תופעות מוכרות

בשביל לדעת אם זה נורמלי או לא צריך לבדוק האם זה משפיע על תחומי חיים אחרים שלך, כמו למשל על לימודים, עבודה, קשרים חברתיים, משפחתיים וכו'. אם כל אלה נפגעים או נדחקים הצידה בגלל הצורך לאונן, אם אתה מרגיש חוסר שליטה על הצורך לאונן, והדחף חזק מהמחשבה אם מתאים או לא - אתה מכור, וזו לא סיטואציה בריאה. זה מקביל לכל התמכרות אחרת וגם הטיפול במקרה כזה - הוא טיפול בהתמכרות. בעבר היה בפורום מס' טלפון ופרטים של מרפאה או מטפל/ת שעוסקים בטיפול עם מכורים למין, תוכל לחפש במנוע החיפוש המתקדם. בהצלחה

אתה מכור אם אתה מאונן משעמום 9-12 פעמים

ביום, תנסה קודם בעצמך להוריד את הכמות בהדרגה ואם לא תצליח תפנה לטיפול. זה לא מסוכן פיזית למרות שמאמינים בפילוסופיה הסינית יגידו לך שכן כי אתה מכלה את אנרגיית הצ'י שלך אבל רגשית זה בטח רעיון לא כל כך הגיוני לכלות את זמנך הפנוי ובכל מקום לאונן.

למעלה