אוקיי.. אני די מתחילה בתחום

Shusho

New member
אוקיי.. אני די מתחילה בתחום

הווקטורים (שאני עושה בפיינצ´ופ). דיוקן של חברה שלי (מבוסס על תמונה אמיתית) ועבדתי על זה המון זמן, אז בבקשה לא להגזים בתגובות

roychu

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo163.gif

חוץ מהאף שאפשר היה לוותר על הקו מתאר ולהשאיר את החיריים, האיור ממש טוב תספרי קצת על דרך העבודה, איך הגעת לתחום וכאלה... ועוד משהו, מעניין אותי איך מצאת את הפורום, הוא לא ברשימה עדיין...

אני הזמנתי אותה לפורום אחרי

שראיתי שהאיור הופיע בפורום אחר. ואגב, אני סיימתי את העבודה שלי (אמלי- אודרי טוטו) אז קבלו ופתוחה להצעות לשיפור (אגב, זה העבודה הראשונה שלי בסטייל הזה).

Shusho

New member
../images/Emo13.gif

אכן תודה לך על שהפנת אותי לפורום
אממ קודם כל תגובה- אני אישית לא אוהבת את הסגנון הזה, שיש בו המון חלקי הצללה (אבל זאת רק אני
) וול, אני מאוד אוהבת את זה בכל מקרה וזה מאוד יפה, ואין לי הערות לזה
(אממ.. אלוי בגלל שאני חדשה בזה?
) טוב, אז אני הגעתי לכל העיניין הזה משתי סיבות- שיטוט מוגזם באתרים (לא תאמינו אבל בהמון בלוגים באנגלית יש ווקטורים) אהבת גרפיקה ממוחשבת אף אחד לא לימד אותי איך לעשות את זה.. למדתי לבד (כמו של דבר אחר שאני לומדת
), ואחרי שגיליתי מה זה התמונות האלה שראיתי (ווקטורים) ראיתי שגם בפיינצ´ופ יש איזשהם כלים שמעולם לא נגעתי בהם.. אז ניסיתי ולמזלי הצלחתי
טוב די אני כותב ביוגרפיה כאן... אהה וזה לא פונט החתימה שלי, חיפשתי חתימה ייחודית אז עשיתי פיקסל פיקסל
אז לפני שאני אשכח -
מזל טוב לפורום החדש ובהצלחה!
מיכל (תזכרו, קוראים לי מיכל, לא שושו)

roychu

New member
פיקסל פיקסל ../images/Emo163.gif

אמאל´ה, המון עבודה...
מה שכן, בקשר לעבודה שלך נוגה. בגלל הדמיון שבין העבודות (מבחינת טכניקה, לא תמונה) אני אתן לך בערך את התגובות שקיבלתי בראשון שלי. א, אני משער שעשית עם המדריך של ווקטורייז, או שאני טועה? ב, צריך דוונים יותר דומים בין הצבעים, נסי ליצור צבעים עד שייצא משהו מתאים ג, שטחי הצבע קצת לא ברורים, נסי להחליק ביניהם וליצור מן ´הרמוניה´ בין הצבעים, כדי שיראו כמו גוש אחד גדול, ולא כתמים מחוברים ד, העיניים יצאו מדהימות! יש בהן מן ברק כזה מיוחד, אהבתי! זה הכל בערך, ועם הרבה אימון, בטוח ייצא לך יותר טוב

Shusho

New member
מדריך? ../images/Emo12.gif

תוכל לתת לי בבקשה לינק? ואגב באיזו תוכנה כדאי עשות את הווקטורים? זה נראה לי כמו איזה מדריך אחד של מישהו שעשה איזה מדריך בשלבים ולא קלטתי על איזה תוכנה הוא מדבר.... (למה יש לי הרגשה שזה אותו מדריך עליו דיברת?)

הסתכלתי במדריך ההוא

פעמיים- לא זכרתי ממנו הרבה- פחות או יותר הבנתי את שיטת העבודה- ועבדתי לפי מה שאני מכירה ויודעת בשתי התוכנות (פוטושופ ופלאש) וזה מה שיצא. תודה על התגובות וההצעות... על הפרויקט הבא מקווה שיהיה יותר ישום שלהן.

shain 54

New member
כתבתי לך תגובה בפורום תקשורת../images/Emo80.gif

חזותית... שוב עבודה מדהימה... באיזו תוכנה השתמשת?

למעלה