אוקיי אני לא בדיוק חובב מירק כי...

עידו א

New member
אוקיי אני לא בדיוק חובב מירק כי...

בעצם מעולם לא השתמשתי בתוכנה, אבל אני רוצה להתחיל. הורדתי את התוכנה, אבל מה עושים מכאן? איך אני מתחיל?

!TBH!

New member
תמלא את כל הפרטים

אני מקווה שמילאת והנה פקודות בסיסיות server irc.nonstop.net.il/ שזה אומר שהוא יכנס לסרבר נונסטופ כל פעם תכיר סרברים שונים ותכנס אליהם עכשיו יש בסרבר ערוצים שהם בעצם חדרים כדי להיכנס לחדר כותבים join #room name/ אני לא בטוח אבל נראה לי שכדי לקבל רשימת חדרים לוחצים F9 אבל יכול להיות שזה רק במיולז סקריפט אם אתה רוצה מיולז סקריפט תכנס ל www.mulez-script.cjb.net ותוריד את הגרסא העברית ושם כשתכנס לסרבר תלחץ F9 ויהיה לך רשימת חדרים ובתוך החדרים אתה יכול פשוט לדבר לשלוח קבצים וכו´ אלה הפקודות הבסיסיות שאיתם תוכל להיכנס לערוצי עזרה במירק ולבקש שם עזרה! תודה TBH

W0lf

New member
תיקון והוספה

בכדי להכנס לחדר כתוב join #chan/ בכדי לשנות ניק כתוב nick nick/ בכדי לרשום ניק כתוב nickserv register password email/ בכדי לרשום חדר כתוב chanserv register password sujbect/. בכדי לראות ערוצים כתוב list/ יש אפשרות להתחבר למירק עם פרוקסי הכוונה: ip שונה דרך ה file options firewall hostname port אישור. יש לי יותר מ 200 פרוקסים אם אתה רוצה כמה תגיד לי בברכה , וולף

havlaz

New member
למה לבלבל!?

כדי לרשום חדר, כותבים /chanserv REGISTER (#channel) (password) (description) כדי לרשום ניק, לא חייב אי מייל, רק בסרברים שמחייבים ולמה לסבך לחיבור לפיירוואל? /firewall on (ip) (port)

למעלה