אוקיי השאלון השבועי..חמוד וקצר..

אוקיי השאלון השבועי..חמוד וקצר..../images/Emo8.gif

נכון שאני חופרת...אבל זה רק כדי לעורר...אז לא לשכוח את ההודעעכה שמתחת...לענות על שתייהן.. אוקיי שאלון חביבון לקוח מהפורום של הרד הוט צ'ילי פפרס... 1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) 2) מה העדות שלך? 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? 4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. 5)יש לך חדר משלך? 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו' 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? 9) דיסקמן או אמפי 3? 10) קפיטליזם או סוציאליזם? 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב? שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? 13) איזה שיר שמעת לאחרונה? 14) איזה ספר קראת לאחרונה? 15) את מי חיבקת לאחרונה? 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? זהו לבינתיים [:

../images/Emo94.gifעונה-נה בננה...../images/Emo94.gif

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים)
הומאנית...הומאנים רולזזז..
2) מה העדות שלך?
וואי אמ...תימנייה מצרייה..אמ...לבנונית ובוכרית נראה לי.../: חהחה...אני מחבלת...חהחה..
3)את אוהבת דאודורנטים של גברים?
לא...במיוחד לא את האקס-אפקט שחברה שלי כל הזמן ריססה עליי...ועדיין ממשיכה..
4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה..
וואי כדורסל,רגל,יד,עף...אמ....קרקע מכשירים.. קראטה...
וריקוד אגרסיבי של הטיוי דאנס..
5)יש לך חדר משלך?
יאפ...
6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו'..
יאפ...כותבת שרה מציירת...ויש לי גיטרה שאני לא כלכך עושה איתה משהו..אבל כנראה שנה הבאה אני אתחיל לעשות משהו...
7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף?..
וואי...זה משתנה אבל הכי סתיו...ואביב...אבל בקיץ ובחורף הדעות שלי משתנות..
ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה)
8) טלוויזיה או ספר?
וואי.. תלוי לפי המצב רוח..
9) דיסקמן או אמפי 3?
דיסקמן רולזז...mp3 למשרפות!!
10) קפיטליזם או סוציאליזם?
נראה לי סוציאליזם...
11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב?
קרם עוגיות... שאלות של לאחרונה:
12) עם מי דיברת לאחרונה?
עם אורצ'ה היאפהה....מהממת התגעגעתי אלייך..
13) איזה שיר שמעת לאחרונה?
קליפורניה-קיישן של הרד הוט צ'ילי פפרס..
14) איזה ספר קראת לאחרונה?
הארי פוטר וחדש הסודות באנגלית..
15) את מי חיבקת לאחרונה?
את הדאבל גל כהן...חברתי הטובה וידיד שלי שגם קוראים לו 'גל כהן'..|חהחהחהחהחהחהחה|
16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו?
לא זוכרת...אור אמרתי לך בטלפון שאני אוהבת אותך?!..

אופסי..התלבלבתי..../images/Emo3.gif טיפשע שכמותי..

אני לא לבנונית אני סורית....עכשיו אני באמת מחבלת..

Funky Fish1

New member
אני../images/Emo9.gif עבר הרבה זמן../images/Emo4.gif

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) הומנית. 2) מה העדות שלך? הממ...פולניה, יגוסלבית, פרסית וטיפ טיפה רוסיה. שילוב קטלני
3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? הו, כן
4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. תלוי...אני אוהבת לרוץ כשזה בתנאים ובזמנים שלי, והספורט שאני הכי אוהבת זה רכיבה על סוסים. 5)יש לך חדר משלך? יאפ, ויש בו אפילו קיר כתום
6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו' כן, אני מציירת כל שבוע ביום שני. 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף שניהם. ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? תלוי מתי... 9) דיסקמן או אמפי 3? אמפי 3. אין הגבלה משמעותית של שירים. 10) קפיטליזם או סוציאליזם? לא יודעת
11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב? גלידת קרם עוגיות. שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? עם חברה באייס. 13) איזה שיר שמעת לאחרונה? stairway to heaven של led zeppelin.
14) איזה ספר קראת לאחרונה? המ...נראה לי ארטמיס פאול, וזה היה לפני הרבה זמן. אין לי זמן לקרוא ספרים
15) את מי חיבקת לאחרונה? את חברה שלי בבי"ס 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? חברה מבי"ס.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifכי הבטחתי ../images/Emo9.gif

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) כעיקרון, הומנית- אבל זה משתנה. 2) מה העדות שלך? אר. 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? יא 4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. ממ לא ממש 5)יש לך חדר משלך? יא 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו' נגינה וזה 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף? חורף
ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? ממ תלוי מתי 9) דיסקמן או אמפי 3? דיסקמן 10) קפיטליזם או סוציאליזם? סוציאזליזם 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב? ריבתחלב
שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? ממ אחותי 13) איזה שיר שמעת לאחרונה? ממ Why Do You Love Me של גארבג'
14) איזה ספר קראת לאחרונה? ארררר צופן דה וינצ'י 15) את מי חיבקת לאחרונה? דאיה
16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? דאיה ^^ זהו לבינתיים [:
רואה? הבטחתי, אני מקיימת!

סליחה..רק בגלל שהבטחת?../images/Emo46.gif

חוצפנית.. רק בגלל שהבטחת...יא מגעילולה.. הבנתי אותך...הפורום לא באמת חשוב לך...זה רק בגלל שאת אוהבת אותי.. באמת אורצ'ה...מאוד מחמיא אבל קצת רצינות...ויותר השקעה והתמדה.. וככה הפורום יתעדכן..
לאב יה גירל... -תאירושקה-

bitesizee

New member
עונה :]

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) ריאלית 2) מה העדות שלך? כווולי תמנייה
3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? ממש! 4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. שחייה.. 5)יש לך חדר משלך? יאפ ובקרוב מחודש
6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו' אני קצת מציירת.. 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף? חורף הכי כיףף
ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? תלוי... 9) דיסקמן או אמפי 3? אמפי 3 10) קפיטליזם או סוציאליזם? אממ סוציאליזם? 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב?
קרם עוגיות! שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? תמרונת
13) איזה שיר שמעת לאחרונה? Muse - Feeling Good 14) איזה ספר קראת לאחרונה? רודף העפיפונים 15) את מי חיבקת לאחרונה? נטע! 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? טלל

NeKoGiRl

New member
עונה

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים): אממ..נראה לי הומנית.. 2) מה העדות שלך?: חצי טוניסאית, חצי מרוקאית וחצי סורית..או פרסית..המ המ.. לא זוכרת..
3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים?: תלוי איזה..ברובם לא.. 4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה..: כדורסל!!
5)יש לך חדר משלך?:אהא 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו': המהמהמהמ..שירה ציור נגינה...
7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף: קיץץץ
!!!
ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר?: לפעמים זה לפעמים זה.. 9) דיסקמן או אמפי 3? דיסקמן! הכי שווה
10) קפיטליזם או סוציאליזם?:הא? 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב?: קרם עוגיות [יאמיאמאיאמי] שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? הממ..עם אמא שלי, אח שלי , חברה שלי.. 13) איזה שיר שמעת לאחרונה?: pump it של הבלאק אייד פיס..ואיי שיר מהמם.. 14) איזה ספר קראת לאחרונה?: שר הטבעות אחוות הטבעת [
] 15) את מי חיבקת לאחרונה?: את..אהמ..אף אחד..[
] 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו?: לא זוכרת..

יש סוף סוף מישהו חכם..../images/Emo140.gif

ברור שדיסקמן הרבה יותר שווה מה-mp3 הדפוק הזה.. בלעעע mp3 ...יאקי-קאקי!!

bitesizee

New member
מה טוב בדיסקמן?

באמ פי 3אפשר לשים מלללאאאא שירים ובדיסקמן לא

NeKoGiRl

New member
יש בזה משהו..

לפעמים אני אוהבת את האמפי ולפעמים את הדיסקמן..

עונה../images/Emo9.gif

פיי שנים לא הייתי פה
1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים)-הומנית
2) מה העדות שלך?-מרוקאית,עיראקית וטריפוליטאית... 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים?-כן..כשהם על גברים..חחחחח 4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה..-כה אוהבת כדורגל
..וגם האבקות שזה ספורט בידורי
5)יש לך חדר משלך? 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו'-ממ מציירת,כותבת לפעמים.. 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף-חורףף
ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר?שניהם
9) דיסקמן או אמפי 3?אמ פי 3 10) קפיטליזם או סוציאליזם?קומוניזם!
..חח סתם סתם...האמת שאני באמצע בעניין הזה..לא בדיוק החלטתי מה טוב יותר..אני נוטה יותר לקפיטליזם.. 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב?אררר שתיהן טעימות
שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה?אבא 13) איזה שיר שמעת לאחרונה?Mercy Drive-Memory 14) איזה ספר קראת לאחרונה?אממ התץחלתי לקרוא את הספר "תמונתו של דוריאן גריי" מאת אוסקר ויילד...ספר מהמם 15) את מי חיבקת לאחרונה?בן דוד שלי החאאאמוד הזה.. 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו?ממ אחת החברות שלי נראה לי..חחח

קארינוש...../images/Emo24.gif

וולקאם באק... מיידלע..מקווה שהצלחת עם שתי הבגרויות המזויינות..[סליחה על המילה] בתנ''ך.. שמחה שחזרת אלינו טיפה..

תאירו'שש../images/Emo24.gif

חח נחמד לחזור.. הבגרויות באמת היו מזויינות..אחת הייתה קשה
עכשיו נשארה עוד מתכונת באזרחות(מחר
) ועוד בגרות אחרונהה..יאלה שייגמר כבררר...נהרסה לי הבריאות..במיודח מאזרחות
אחרי הבגרו באזרחות אני אחזור ובגדול

למעלה