אוקיי השאלון השבועי..חמוד וקצר..

וואטאשיD:

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) הומנית, כמובן. אני גם מעדיפה את המקצועות האלה
2) מה העדות שלך? פרסית, מרוקאית ופולנית. 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? תלוי
4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. תלוי
בעיקרון שחייה ורכיבה על סוסים. אבל אתמול התחריתי עם הבנים בריצה על החוף, וניצחתיD: 5)יש לך חדר משלך? יאפ! 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו'. כן, אני מציירת ולפעמים כותבת. 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף- חורף, נהנודה
איזו שאלה ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? ספר3> 9) דיסקמן או אמפי 3? שניהם:Z אני לא אוריד שירים של ביטלס לאמפי, אלא אקח דיסקמן איתי. כן, רק בשבילם. ג'ורג'3> 10) קפיטליזם או סוציאליזם? סוציאליזם, 'ני חושבת
11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב? עוגיות
שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? שיר. מזלטובחמודע
13) איזה שיר שמעת לאחרונה? Gackt - Kimi no Tameni Dekiru Koto 14) איזה ספר קראת לאחרונה? טרי פראצ'ט- אחיות הגורל 15) את מי חיבקת לאחרונה? אולגה
היא היתה צריכה את זה. 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? אין כזה. אני יודעת למי אני רוצה מאד להגיד את זה.

נגמר. נגמררררר נגמר נגמר!../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

1) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים) 2) מה העדות שלך? העדות O_O אני 4\3 מרוקאית ורבע בולגריה. 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים? הווו כן
4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה.. קראטה
5)יש לך חדר משלך? 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו' 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר? ספר. 9) דיסקמן או אמפי 3? MP3 10) קפיטליזם או סוציאליזם? 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב? שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה? תום. 13) איזה שיר שמעת לאחרונה? ממ. נפלת חזק של איפה הילד. 14) איזה ספר קראת לאחרונה? אני באמצע האדם הזקוף של מייקל מרשל ולפניו קראתי את התמימים של הרלן קובן. שבוע הספר זה מעולה. 15) את מי חיבקת לאחרונה? נועיק. 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? תום? אעע סליחה שדילגתי על שאלות משעממות בהתחלה.

kittycatbone

New member
ךךךדךגכל

) את הומנית או ריאלית ? (מבחינת הלימודים ובכלל בחיים)
אני חושבת ששניהם עם נטייה להומנית. אבל הייתי אומרת שאני לא טובה בשניהםXD 2) מה העדות שלך?
צרפת, פולין, ספרד, רוסיה. 3)את אוהבת דורדוראנטים של גברים?
לאידועת
4)את אוהבת ספורט? אם כן איזה..
כמובן! הממ טניס
ולא יודעת.. ככה הממ כן. נו
5)יש לך חדר משלך?
יאפ. 6) את עוסקת באיזשהו תחום אומנותי? כמו כתיבה, ציור, שירה, נגינה וכו'
אני אוהבת לצייר, ומנגנת על כינור וגיטרה. 7)מה את יותר אוהבת? קיץ או חורף
חורףףףףף! ומכאן נעבור לשאלות או (כמו השאלה למעלה) 8) טלוויזיה או ספר?
טלוויזיה, הממ וספר! 9) דיסקמן או אמפי 3?
ראר זה קשה. לפעמים דיסקמן ולפעמים אמפי, תלוי איזה מוזיקה יש לי חשק לשמוע! 10) קפיטליזם או סוציאליזם?
סוציאליזם!! 11) גלידת קרם עוגיות או גלידת ריבת חלב?
קרם עוגיוווות שאלות של לאחרונה: 12) עם מי דיברת לאחרונה?
לא יודעת. חברים? 13) איזה שיר שמעת לאחרונה?
הממ השיר האחרון? לאיודתע.. אני שומעת בעיקר ג'אז בזמן האחרון.. 14) איזה ספר קראת לאחרונה?
האחרון שקראתי.. אניחושבת שהיה 1984 15) את מי חיבקת לאחרונה?
חברים וכאלה.. 16) מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו?
לא זוכרת?

למעלה