אוקיי , חזרתי מהסבל בסיני

אורי-

New member
אוקיי , חזרתי מהסבל בסיני

היה ממש קשה , אבל נסבל. החלטנו להגיע לטראבין. פשוט זוועה , קיבלנו חושה מאובזרת במאוורר ושני מזרונים - ועל זה ביקשו 5 לירות מצריות לכל אחד ללילה! ממש מגזימים. וכל כוס תה משכנה שמזמינים עולה לירה , ובקבוק מים מינרליים של ליטר וחצי עולה 2 לירות. עם המחירים האלה , לא פלא שלא הרבה ישראלים מגיעים לשם. וברצינות: היה ממש אחלה , זול בצורה לא נתפסת (אגב , לטעמי , סיגריות "קליאופטרה" שעולות 2 לירות שוות כל לירה). דברים מעניינים - 2 צבים שונים , 3 תמנונים , דיונון ענק ועוד מיני דגים נחמדים. דברים מעצבנים: הריף נמצא כמעט 200 מטר מהחוף , עד אליו מדשדשים במים בעומק ברכיים במקרה הטוב. המצלמה התת מימית לא פעלה , עד היום האחרון. כשכבר היינו "ארוזים" ובדרך הביתה. חוויה מעניינת - שיח' סעודי (טוב , אולי לא שיח' , אבל בהחלט 3 גברים סעודיים) הזמינו אותנו לוויסקי (ג'וני ווקר בלאק לייבל) וקולה + כיבדו אותנו בסיגריות + ניגנו לנו בעוד ודרבוקה (או טרבוקה , יואב יחליט)+ העבירו לנו שיעור מזורז בנגינה על טרבוקה (או דרבוקה). להזכירכם - ערב הסעודית לא ידידה של ישראל וקשה לי לראות סיטואציה אחרת בה אני ושיח' סעודי יושבים יחד מול הים. חבל שנגמר כל כך מהר , טוב שהיה.

יוֹאב

New member
אם היית עוקב אחרי זה....

היית יודע שזה ט'רבוקה (th)

אורי-

New member
וואללה הכול אותו הדבר

ובעיה קטנה שלא הזכרתי - אני עדיין תקוע עים מיבטא ערפי כפד מאוד. אבל זה יעפור עם הזמן , אינשאאלללה.

MOTYP

New member
טוב שיכנעת אותי...

גם אני אסע.... ברגע שאני אמצע את הדרכון שלי....

למעלה