אוקיי

kiticat

New member
אוקיי

שאלה. אם היו אומרים שיש לכם תקציב בלתי מוגבל- אבל יש דבר אחד- אתם יכולים לקנות רק משהו מסויים. כלומר, רק חולצות, או רק חצאיות, או רק סנדלים או רק לא יודעת מה, מה זה היה? אצלי אישית זה נעלים. לא מסוגלת להפסיק. יש לי בסך הכל 5 זוגות מגף, ובקרוב 8, ואני משוגעת על צבעים. וסנדלים? בכלל חגיגה. נעלי ספורט קשה לי למצוא כאלה שמחמיאים לי- כי אני חולה על חצאיות ואני מידה 41 אם 42 בנעלי ספורט, כך כשאני כן מוצאת משהו יפה- אני קונה. (עד סוף החורף יתווספו לארוני עוד לפחות 5 זוגות מגף..... מקווה..... חולה על נעלים)!!!

Katy Cat

New member
לא הייתי מסוגלת.

בחיים לא הייתי מסוגלת להחליט. אני מניחה שהייתי מתפשרת על חצאיות או חולצות. הבעיה היא שחולצות כבר יש לי המווווון אז לא יודעת, אבל חצאיות יש לי רק איזה 10... ככה שבטח הייתי הולכת על חצאיות.

kiticat

New member
אני מעדיפה מכנסים על פני חצאיות

שכן חצאיות מדגישות קווים נשים, ומטשטשות פגמים גופניים... אפשר גם יותר להשתגע עם חצאיות מאשר מכנסיים......

kiticat

New member
אופסי...

התלבלבתי...

שאלה קשה../images/Emo45.gif../images/Emo85.gif../images/Emo9.gif../images/Emo138.gif

כי יש כאלו שמכורים לנעליים ויש כאלו שלתיקים וכו´ אבל אני פשוט בכלליות בגדיםםםם
אבל ניראה לי מכנסיים

כמו נועה שאלת מאווד קשה!!!../images/Emo41.gif

אבל נראה לי ג´ינסים...
ואחר כך נעליים ואחר כך חצאיות ואחר כך חולצות משהו כזה

kiticat

New member
האממ

קוראים לי KITI CAT- או לחלופין המנהלת... יכול להיות?

m666s

New member
קרקעות (שטחים)

זה מה שקונים בתקציב בלתי מוגבל לפריט... לקנות קרקעות זה כמו לקנות את כדור הארץ!

lliill

New member
מטוס פרטי

כמובן כמובן שקודם כל קונה מטוס פרטי ושוכרת טייס גם כן פרטי ומשם..השמיים הם הגבול

רק דבר אחד

דבר שמחמם , תמיד אפנתי ומכיוון שזה ריט שאהוב עליי לו דווקא בחורף הייתי קונה אותו וזה סוודרים , אוהבת את המגע , הרכות , הצבעים , הסריגה , החמימות שזה מעניק , ולהתכרבל איתו מתחת לשמיכת םוך זה אחד מן התענוגות של החיים בשבילי לא אוהבת שהוא עם מלא צבעים , אוהבת סוודרים לתקופת מעבר , סוודרי חורף חמים מאוד וסודרים עם שרוול קצר לקיץ .

Katy Cat

New member
סוודרים לקיץ?

אצלינו לא מספיק קריר לקיץ בשביל דבר כזה...

אני ענת

New member
הייתי נכנסת לחנות

סטימצקי הגדולה ביותר ומורידה מהמדפים את כל הספרים שאני חולמת עליהם ולא יכולה להרשות לעצמי לקנות. יש לי עוד כמה חלומות אבל הגבלת את ההחלטה ... אז זהו - ספרים ובכמויות !!!

Katy Cat

New member
וואו....

את מכורה לקניית ספרים. לא יצא לי עוד לפגוש אנשים כאלה בחיי. אבל כל הכבוד. גם מכורה לקניות, וגם לדברים מחכימים ואכותיים.

למעלה