אוקי, יצא לי לצ'וטט בפורומים השונים

אוקי, יצא לי לצ'וטט בפורומים השונים

ונראה לי שהגיע הזמן שקצת נכניס עניין נוסף בפורום (כמובן שלא חייבים, אבל קצת מת כאן, וחבל). בעבר העלו פה שרשורים שניתחו כל שיר מכל אלבום. הניתוח גם הועלה על ידי בן אדם אחד (מנהל הפורום דאז). חשבתי לעשות משהו דומה אך שונה. הפרשנות שהועלתה בעבר הייתה כזו שנבעה מעובודת היסטוריות על כתיבת השיר, ראיונות עם חברי הלהקה וכ"ו. מה דעתכם שנבחר שירים (לפי דרישת הקהל - לא חייבים לעבור על כל שיר מכל אלבום) וכל אחד יכתוב את הפרשנות האישית שלו, איך השיר משמעותי לו, נסיבות השמיעה הראשונה (למי שזוכר) ובכלל כל פרט שנראה לכם רלוונטי לשיר. קצת להכיר את האנשים, ולקבל פרספקטיבות שונות על השירים. לא צריך להיות סדר מסויים, אפשר להתחיל מהסוף, מההתחלה, לערבב שירים מתקופות שונות, אפילו להעלות חוות דעת ופרשנות על כמה שירים בו זמנית אם יש להם קשר בעיניכם. בגדול הרעיון הוא פשוט לתת לכם להתבטא בכל עניין שקשור לרדיוהד, דרך השירים והמשמעות שלהם בעיניכם (או אוזניכם). אם נשמע לכם מעניין, תשרשרו אישור על ההודעה הזו. אם יש הענות, אני אפתח שרשור חדש אם רשימת שירים (רנדומאלית) שממנה נבחר שיר אחד (או כמה) להתעסק בהם. סופ"ש נעים!

o pie

New member
זה היה כבר פעם

אני לגמרי בעד. זה יותר מעניין מהשיר הנכסף =\

למעלה