אוקי יש לי כמה דברים להגידדדדד

elad2002

New member
תסלחי לי אבל את דפוקה חבל על הזמן..

חוגגים את תחילת השנה החדשה,מה הקשר לחג נוצרי, אנטי יהודי וכל השטויות האלה... נגמרה השנה,התחילה השנה החדשה,אז חוגגים וזה ככה בכל העולם ואין שום קשר למה שהיהודים עברו...

vk3

New member
קראי ולמדי...

אין שום קשר בין הסילבסטר ( השם) לחגיגות
איזו אטימות ופרימיטיביות
הנה כול האמת על מה החגיגות הללו באמת...

החתולית

New member
לא נעים לי לקלקל לכם, אבל...

את חגיגות השנה האזרחית/נוצרית החדשה חוגגים בארץ כבר עשרות שנים. אני זוכרת את המסיבות וההופעות כשהייתי ילדה קטנה, ואני היום כבר זקנה בת כמעט 44 :) כמו שהיהודים חוגגים את ראש השנה, כך חוגגים הנוצרים את ראש השנה, למוסלמים ראש השנה משלהם, וכו'. הסיבה היחידה בגללה חוגגים במדינות שאינן נוצריות את תחילת השנה האזרחית (נוצרית) היא השימוש הבינלאומי בלוח השנה הנוצרי. למה החליטו לכנות בארץ את היום הזה, ע"ש סילבסטר הקדוש ? אף אחד לא בדיוק יודע. כנראה שמישהו גילה שסילבסטר הוא הקדוש של ה- 31/12 והחליט לא להשתמש במילים "ראש השנה האזרחית" יותר. זהו... הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם, לא ?

vk3

New member
זה לא כזה פשוט...

ברגע שעירבבו בין הקריסמס, סילבסטר וראש השנה האזרחית המסכנה הכול הפך תוהו ובוהו
אני לא מוכן להתפשר על אטימות, רדידות ופרימיטיביות כשאומרים לי שאני מנציח שמו של נוצרי קדוש ( כאשר אני יהודי) וחוגג קריסמס
גועל נפש פשוט...

beatman

Member
../images/Emo45.gif

כבר הפסקתי לשים לב להאשמות האלו,ההסברים ולימוד היסטוריה לא משכנע את הבורים הללו.

זה חג של עובדי עבודה זרה - חטא!

גויים,אנשטישמיות,כל מזוייני התחת חוגגים את החג הדיבילי הזה!

דנטל

New member
בגלל זה כתבתי "גם" ../images/Emo13.gif

הגבתי להודעה שדיברה על אנטישמיות ובאותו משפט גם הורגשה סלידה מהומוסקסואלים ולכן התגובה שלי היא "גם הומופוביה זו גזענות".

love410

New member
הלו אנשים!

האם אתם יודעים שהאיש הזה הכומר סילבסטר היה שונא את העם היהודי והוא אישית רדף והעוזרים שלו השמידו 600 יהודים אז תחשבו על זה אנשים האם אני ילך ויחגוג את האיש שרדף יהודים ושנא והרג אותם זה כמו לסלוח להיטלר ולחגוג את יום שהוא עלה לשלטון.

green eyes69

New member
הלוווווווווו

תגידו חבר'ה אתם לא שמים לב למה שאנשים אומרים כאן?? זו בדיוק הנקודה!! אין קשר בין הסילבסטר הדפוק הזה לבין השנה החדשה!!! מכאן , מתוקה, את אמורה להסיק שאין שום בעיה שתצאי ותבלי ב-1 לינואר. סבבי?

zipgirl

New member
אתם ממש לא לוקחים את הסילבסטר נכון!

סילבסטר זה לא חג שלנו אבל בגלל שאנחנו חוץ מהדתיים משתשמים בלוח בלועזי אז וואלה זה סיבה לחגוג גם בשבילנו!!!! מה רע בזה??? ולהתנשק????? אני לא צריכה את הסילבטר בשביל להתנשק אני מקווה שגם אתם לא... אז וואלה תצאו תחגגו תשתכרו טוב טוב ושיהיה בכיף

דנטל

New member
כמו שזו סיבה למסיבה

זו גם סיבה לנשיקה. שיהיה בכיף, כמובן

LiRi LoVe YaRiN

New member
קודם כול סתמו ואל תקללו מביניםםםםםם

זה דבר ראשון דבר שני אני חלא ידעתי שכתבתי את ההודעה מי הוא סילבסטר ותחגגו מה שבא לכם

דנטל

New member
אהבתי את השרשור

אבל בבקשה לא לקלל. אם גולש/ת כותב/ת משהו לא נכון, ניתנת לנו פה הבמה לתקן, אבל אפשר לעשות את זה גם בלי קללות, אז נא לשמור על אוירה נעימה וכיפית ואין צורך בהעלבות. לירי, אני מתנצלת בשם הגולשים. אין לשפוט אדם בכעסו ונראה שהדברים שלך הכעיסו, אז קבלי את זה בהבנה

Elf1

New member
אנשים יקרים, חסל בורות...

סילבסטר היה אנטישמי, נכון. אבל החג בכלל לא קשור אליו. בראשון בינואר זו תחילת השנה החדשה וזה מה שבעצם אנשים חוגגים מאז ומתמיד... אז תפסיקו לזיין בשכל!

למעלה